Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

20. okt - Kooli sünnipäev
21.-29. okt - Vaheaeg

Viimati muudetud
Novembrikuu pikapäevarühma toiduraha 16.10
Toitlustamine 16.10
Tule teadushuviringi! 16.10
 
Viimased pildialbumid
Õpetajate päev 5. oktoob...
Õpetajate päev lasteaias...
Eesti mäng 21. veebruaril...
Juurvilja pidu 7. juunil 2...
Me armastame Eestit 16. m...
 
KiirviitedKalenderOutlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
15.10 – Daniel Nüüd
16.10 – Marje Kallasvee
16.10 – Triin Tibar
17.10 – Rosetta Kadak
27.10 – Annela Valdi
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool
Esileht » Uudised
Uudised

Tule teadushuviringi!
Tuesday, 10.10, lisas aivar

Teadushuviring Taipsa alustab tööd juba sellel kolmapäeval, 11. oktoobril 2017 kell 15.00. Huviringis pööratakse tähelepanu keemia, füüsika ja bioloogia valdkondadele, millega kõik igapäevaselt kokkupuutuvad.

Huviringis saab osaleda alates 3. klassist. Kestvus on 1-1,5 tundi, toimub üle nädala ehk kaks korda kuus kuni maikuuni. Huviring toimub ruumis A409 ja õues kooli juures (palun õue minekuks vastav riietus). Kaasa võta kirjutusvahend ja õhuke vihik. Registreerida saab huvijuhi juures. Kohti jätkub kiirematele. Osalustasu on 10 eurot poolaasta kohta, mis läheb vahendite kulude katteks. Osalustasu kohta esitatakse arve.

Huviringi juhendaja on keemiaõpetaja Iti-Kärt Kiivit.

Sel poolaastal toimub huviring sellistel kuupäevadel: 1., 15. ja 29. november ning 13. detsember

Head põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajad!
Tuesday, 10.10, lisas aivar

Põhikooli 9. klasside ja gümnaasiumi 12. klasside õpilaste edukaks põhikooli ja gümnaasiumi lõpetamiseks pakub Tallinna Linnavalitsus võimalust osaleda kord nädalas matemaatika konsultatsioonides, mis aitavad valmistuda  matemaatika riigieksamiteks.

Konsultatsioon 9. klasside õpilastele hakkab toimuma Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis aadressil Kärberi 9  kabinetis A-340 neljapäeviti algusega kell 15.00. Esimene konsultatsioon toimub  2. novembril 2017.a. kell 15.00.
Konsultatsioon 12. klasside õpilastele hakkab toimuma Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis aadressil Kärberi 9 kabinetis A-324 esmaspäeviti algusega kell 15.15. Esimene konsultatsioon toimub  30. oktoobril 2017.a. kell 15.15.

Plaanitavate tundide peamiseks eesmärgiks on anda õpilastele lisa võimalus täiendavaks õppeks eesmärgiga sooritada edukalt matemaatika riigieksam. Tundidesse on oodatud ka need, kes soovivad minna edasi õppima või lihtsalt vajavad lisaabi matemaatikas. Õpe on mõeldud ainult 9. ja 12. klasside õpilastele.

Õppeaeg on koolinädalatel 2 akadeemilist tundi korraga kuni aprilli (gümnaasium) ja mai (põhikool) lõpuni 2018.

Erinevalt ülikoolide või kesklinna koolide juures tegutsevatest koolituskeskustes toimuvatest kursustest, on see õpe kõigile Lasnamäe koolide ja Lasnamäel elavatele õpilastele täiesti tasuta ning seda toetab Tallinna Linnavalitsus. Õpe toimub eesti keeles. 

Õpetajateks on tunnustatud vanempedagoogid Annela Valdi ja Valentina Tsirihhova. Osalemiseks registreeri ennast siin: http://bit.ly/1yH257Z
 
Grupis osalejate arv on piiratud! Täpsem informatsioon lisaks kuristiku@kuristiku.ee või 6215 215.

Lasnamäe kaalub hommikupudru pakkumist kõigis linnaosa koolides
Saturday, 07.10, lisas aivar

Meie kool pakub Lasnamäel oma õpilastele võimalust hommikul tasuta putru süüa. Seda on tehtud Toidupanga ja Maxima abiga või kooli enda kulul. Praegu toetab kooli hommikusöögi projekti Lasnamäe linnaosa valitsus. Ühes koolis saadud kogemuse põhjal plaanib linnaosa selle projekti laiendamist teistessegi koolidesse. Vaata videot.

Meie kooli tublid õpetajad
Wednesday, 04.10, lisas aivar

Õpetajate päeval, 5. oktoobril tunnustab Tallinn pidulikul vastuvõtul Raekojas oma parimaid õpetajaid. Tunnustused antakse välja üheteistkümnes kategoorias kokku 101 pedagoogile, loe uudist.

marilis_okt17.jpgAasta klassijuhataja 2017: Marilis Kirotar (Tallinna Kuristiku Gümnaasium)
Marilis üritab oma klassi 100% motiveerida, pühendab klassile aega ning õpilased tunnevad, et ta hoolib neist võrdväärselt oma lastega :) Lahendab kõik nende probleemid, loodab õpilastele ja õpilased tema peale. Teeb kõik selleks, et koolis oleks hea.

 

 

anu_okt17.jpgAasta klassijuhataja 2017: Anu Kurik (Tallinna Kuristiku Gümnaasium)
Anu on hea õpetaja, kolleeg ja klassijuhataja, kes hoolib õpilastest ja avardab nende silmaringi läbi erinevate õppekäikude ja ülesannete. Anu arvestab väga palju õpilaste soovidega ning loob sellise keskkonna, kus õpilastele meeldib õppida. Õpilased tunnevad temaga õppides väljakutset hästi õppida ja silma jääda. Ta loob mõnusa õhkkonna - selle kaudu väärtustakse üksteist rohkem ja tahetakse tegutseda koos.

 

tanel_okt17.jpgTallinna aasta õpetaja 2017: Tanel Renter (Tallinna Kuristiku gümnaasium)
Ta on õpilaste, lastevanemate ja kolleegide silmis tõeline oma ala professionaal, kes aastate jooksul on innustanud liikuma ja sportima tuhandeid lapsi ja noori oma eeskuju, erialaste teadmiste ja õpilassõbraliku suhtumisega.
Aitab õpilastel endale reaalseid eesmärke seada ja innustab nende poole pürgima. Tänases koolis ja kiires ühiskonnas on see ääretult oluline, et õpetaja suudab eristuda ja jõuda õpilasteni. Taneli tunnid on sisult väga variatiivsed, kuid lõppeesmärgid on teada kõigile. 

raino_okt17.jpgAasta õppeasutuse juht 2017: Raino Liblik (Tallinna Kuristiku Gümnaasium)
Ta on Tallinna haridusjuhtide hulgas tuntud ja teatud kui innovaatilisi ja mitmekülgseid õppimisi toetavate tegevuste algataja ning elluviija.
Direktorina on ta eestvedaja kooli  arengus, loova mõtlemise ergutaja. Oma kooli õpetajatele ja õpilastele  on ta eeskujuks sportlike eluviiside harrastamisel. Suurt tähelepanu on ta pööranud kolleegide ühiskoolitustele ning silmaringi avardamise võimalustele. On hea esineja ja suhtleja erinevate huvigruppidega. Tugevaks küljeks on pingete maandamise oskus.

Spordinädal meie koolis
Wednesday, 27.09, lisas aivar

Spordinädala raames toimus ka meie koolis erinevaid tegemisi - spordipäevad väikestele ja suurtele, ratta- ja jalgsimatkad, tuletõrjejooks. Külas käis ka Gerd Kanter, vaata videot Delfist.

Teadlaste päev meie koolis
Wednesday, 27.09, lisas aivar

25.-29. septembrini toimub järjekorras 12. Teadlaste Öö festival, mille teemaks on tänavu teaduseetika. Muuhulgas arutletakse, kui kaugele saab minna inimuuringutega ning millised on tehisintellekti eetilised piirangud. Sind ootab üle 900 põneva teadussündmuse nii Tartus kui erinevates paikades üle Eesti.

Meie kool osaleb TÖF-il teist korda. Selleks, et teha teadusega tutvust, ei olegi vaja esialgu väga põhjalikke teadmisi. Piisab, kui lugeda juhendit ja jälgida, et katse toimumine on turvaline. Läbi katsete saab proovida tundides õpitud teoreetiliste teadmiste ellu rakendamist. Selleks, et TÖFi tegevusi õpilastega huvitavamalt planeerida, osalesid suvel mitmed meie loodusteaduste õpetajad koolitustel erinevates töötubades.

Kõik õpilased, alates 1.-12. klassini saavad täna osa teaduslike eksperimentide läbiviimisest. TÖF algab kogunemisega kooli staadionil ja üllatuskatsega, seejärel alustavad õpilased klassiti tegevuste läbi viimist. Erinevate töötubade läbiviimisel on abiks klassijuhatajad ja 12. klasside õpilased. Voldime erineva kujuga paberist mudellennukeid ja vaatame, millised lendavad kaugemale; valmistme 3D prille ja katsetame neid; lennutame õhupallirakette ja teeme söödavat paberit; proovime salakirja teha ja seda lugeda; mõõdame inimese naha pindala; valmistame hologrammi ja langevarju; teeme keemilisi katseid Koolajoogi ja Mentosega; gümnasistid ehitavad roboteid ning päeva lõpus määravad abituriendid katsete käigus DNAd.

Vaata ka http://teadlasteoo.ee/mis-on-tof ja http://teadlasteoo.ee/tahtsundmused

Mihklipäevalaat 29. septembril
Tuesday, 26.09, lisas aivar

mihklilaat_sept17.png

Kunstiring 4.-9. klassidele
Sunday, 24.09, lisas aivar

Kunstiring toimub esmaspäeviti 7.-8. tund. Oodatud on 4.-9. klasside lapsed. Joonistame, maalime ja õpime erinevaid kunstitehnikaid.

Tutvu ka meie kooli teiste huviringidega: Koolielu -> Huviringide ajad

Eelkooli lastevanemate koosolek
Sunday, 24.09, lisas aivar

Eelkooli lastevanemate koosolek toimub kolmapäeval, 27. septembril 2017 algusega kell 18.00 Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi auditooriumis.

EYC 2017 Aarhus
Sunday, 24.09, lisas aivar

10. septembril algas kauaoodatud õpilastele suunatud projekt “European Youth Consensus 2017”, meie lend Taani väljus kell 6.20 hommikul. Tallinna Kuristiku Gümnaasiumist osalesid Lilian Vehk, Jennifer Illison ja Raimond Elhi.

Meil, Eesti delegatsioonil, oli projekti raames valmis disainitud ainulaadne T-särk ning eestimaalaste ajaloost kõnelev lavastus. Samuti oli iga delegaat varunud projekti jaoks endale mõned Eesti kommid või šokolaadid, mida uutele tuttavatele jagada. Projekt oli taganud igale delegatsioonile transpordi lennujaamast sihtlinna - Aarhusesse, mis on sellel aastal Euroopa kultuuripealinn. Samuti oli meile kõigile broneeritud hotellitoad ning toitlustus kolm korda päevas.

Loe uudist edasi...

Tulemas on taas spordinädal!
Friday, 15.09, lisas aivar

Spordinädal saab alguse neljapäeval, 21. septembril, mis algab suurte spordipäevaga.

 

  • 21.09 kl 10:00 – 6.-12.kl spordipäev
  • 22.09 kl 10:30 – 2.-5.kl spordipäev
  • 25.09 kl 10:00 – 6.-9.kl tuletõrjes ringteatejooks: 10:00 6.-7.kl ja 11:00 8.-9.kl
  • 26.09 kl 09:30 – Matkapäev (Rattamatk pikema tee grupp; rattamatk lühema tee grupp ja jalgsimatk). Matka orienteeruv lõpp 12.30.
  • 28.09 – aktiivsed vahetunnid: discgolf õues, vabavisete võistlus võimlas, saapavise õues

 

Lisainfo spordinädala kohta õpetaja Tanel Renteri käest!

Solistiring 2.-5. klassidele
Friday, 15.09, lisas aivar

solistiring_sept17.png

Gümnaasiumi töövihikud alanud õppeaastaks
Friday, 08.09, lisas aivar

Töövihikute summad edastab klassijuhataja. Töövihikute eest tasuda arvele: Swedbank EE472200221055910490, Liana Lepik. Selgituseks: klass ja õpilase nimi.

Tule Õpilasesindusse!
Monday, 04.09, lisas triinu

oe_sept17.jpgHei! Uue õppeaasta algusega kutsume kõiki huvilisi tutvuma meie Õpilasesinduse tegemiste ning ülesannetega koolis.

Avatud koosolek toimub 7. septembril A-korpuse esimese korruse lõpus olevas ÕE ruumis kell 15:40.

Oodatud on kõik koolielu edendada soovivad 7.-12. klasside õpilased.

Küsimuste korral võib julgelt kirjutada meile Facebooki või oe@kuristiku.ee 

On jälle aeg selg sirgu lüüa… Ja tulla NOORTEKOORI
Sunday, 03.09, lisas aivar

laulma_aug14.jpgTeisipäeval, 5. septembril algusega kell 15.40, oodatakse kõiki ilusate ja vähem ilusate häältega ning oma hääleilust mitteteadlikke inimesi muusikaklassi (C140), et sooritada kõrgus-, kaugus-, teivas- ja kõige tähtsam - kitsehüpe! Kõik muidugi selleks, et kandideerida kõige paremasse seltskonda kogu koolis: noorteansamblisse, -koori või solistiringi! Plaanid (nagu ikka) selleks aastaks on SUURED! :D

• Oodatud on õpilased 8.-12. klassini.
• Võtta kaasa julgus ja julgus! Jätta maha ebakindlus ja halb tuju!

Rohkem infot: muusikaõpetaja Sirje Vasmann-Perendilt (sirje@kuristiku.ee). Ebasobiva aja mure lahendame ka. Võta lihtsalt ühendust.

Koolivormi tellimine
Saturday, 02.09, lisas aivar

Meie kooli 1.-6. klassi õpilastel on kohustuslik kanda koolilogoga koolivormi. Seoses algava õppeaastaga on avatud laia tootevalikuga tellimiskeskkond. Kauba saab kätte peale tellimisperioodi lõppu.

Terve õppeperioodi jooksul saab osta piiratud tootevalikuga tooteid e-poest.
Kauba saab kätte 3-5 tööpäeva jooksul Norrisoni vabrikupoest (WW-Passaaz, Vana-Viru 10/Aia 3) või pakiautomaadist.

Ostmise ja tellimisega seotud probleemide korral palun pöörduda aadressil info@norrison.ee.

Algava õppeaasta info
Tuesday, 29.08, lisas aivar

Aktused 1. septembril:

9:00 - 2.-4. klass
9:45 - 5.-7. klass
10:30 - 8.-12. klass
12:00 - 1. klassid koos 12. kl.

4.-6. september - Klasside pildistamine, täpse pildistamise päeva saab teada klassijuhataja käest

6. september kell 18.00 - 1.-6. klasside lastevanemate üldkoosolek ja klassikoosolekud.

7. september kell 18.00 - 7.-12. klasside lastevanemate üldkoosolek ja klassikoosolekud. 

Info õppeaasta perioodide ja koolivaheaegade kohta leiab menüüst Õppetöö -> Õppeaasta perioodid ja koolivaheajad.

Söögivahetundide aegadega tutvu meie Päevakava lehel: menüüst Teave -> Dokumendid -> Päevakava.

Klassid ja klassijuhatajad

1A Külli Ratassepp - B305
1B Viia Hang - B311
1C Kati Lepp - B304
2A Riina Rotšan - B205
2B Hanna Kivila - B204
2C Kadri Käärd - B203
2D Veinika Lemsalu - B301
3A Ly Melesk - B310
3B Aire Luugus - B302
3C Anette Puusemp - B201
3D Liis Tisler - B210
4A Tiia Tarm 
4B Andres-Aare Tooming - A337
4C Veinika Lemsalu - B301
4D Liidia Kuusksalu
4v Anne Soolepp

5A Priit Ratassepp - A321
5B Katrin Näär - A421
5C Marje Kallasvee - A108
6A Ellen Plaado
6B Annela Valdi
7A Margarita Eero
7B Ele-Marika Sooväli
7C Heli Jakobson
7v-9v Maire Kasser
8A Karmen Kisel
8B Valentina Tsirihhova
8C Olga Lillemaa ja Jana Zebergs
9A Kirsti Vooglaid
9B Heli Paju
9C Ülle Piibar
10A Ülle Piibar
10B Sirje Vasmann-Perend 
11 Anu Kurik 
12 Marilis Kirotar

Gümnaasiumi tasulised õppematerjalid

Info tuleb peagi.

1. klasside lastevanemate koosolek
Thursday, 24.08, lisas kylli

1. klasside lastevanemate koosolekud toimuvad kolmapäeval, 30. augustil kell 18.00. Kogunemine kooli fuajees.

Kohtumiseni! 

Vanemad uudised samast kuust
> Mida läheb vaja 1. klassi lapsel
> Õpikute väljastamine algavaks õppeaastaks

Varasemad uudised
> Juuni 2017
> Mai 2017
> Aprill 2017
> Veebruar 2017
> Jaanuar 2017

Arhiiv
> Aasta 2016
> Aasta 2015
> Aasta 2014
> Aasta 2013
> Aasta 2012
> Aasta 2011Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised
Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii