Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  
Tule meie 30. laulu- ja tantsupeole!

Sündmused

Täiendav vastuvõtt 10. klassi
     vabadele kohtadele!
  Katsed toimuvad 29. mail
    kell 15.00.


25. mai kell 18.00 - Kuristiku
     30. laulu- ja tantsupidu

Viimati muudetud
Tulge linnalaagrisse! 25.05
Täiendav vastuvõtt 10. klassi vabadele kohtadele 19.05
Jalgrattaga kooli 17.05
 
Viimased pildialbumid
Kirjanik Indrek Hargla kü...
Nutitund vanematele 5. apr...
Tallinna Nobenäpp 2017 20...
Naistepäev 8. märtsil 20...
Algklasside spordipäev 25...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
30.05 – Andres-Aare Tooming
02.06 – Tanel Renter
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool



Esileht » Inimesed » Õpetajad

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

Õpetajad

opetajad_2016_v.jpg

Marko Adamson töö- ja tehnoloogiaõpetus Marko.Adamson@kuristiku.ee
Siiri Aiaste õppealajuhataja, ajalugu Siiri.Aiaste@kuristiku.ee
Helina Aslan (lapsehoolduspuhkusel) inglise keel Helina.Aslan@kuristiku.ee
Margarita Eero inglise keel Margarita.Eero@kuristiku.ee
Viia Hang inglise keel, algklassid, haridustehnoloog Viia.Hang@kuristiku.ee
Janno Isat riigikaitse Janno.Isat@kuristiku.ee
Kalev Järvela rahvatants kalevjarvela@gmail.com
Piret Jürman psühholoogia, meediaõpetus Piret.Jyrman@kuristiku.ee
Eha Keel emakeel Eha.Keel@kuristiku.ee
Iti-Kärt Kiivit keemia Iti-Kart.Kiivit@kuristiku.ee
Maarja Kikas majandusõpetus Maarja.Kikas@kuristiku.ee
Marilis Kirotar ajalugu Marilis.Kirotar@kuristiku.ee
Karmen Kisel saksa keel Karmen.Kisel@kuristiku.ee
Hanna Kivila algklassid Hanna.Kivila@kuristiku.ee
Katrin Koit füüsika Katrin.Koit@kuristiku.ee
Agnes Kruusmägi kunstiõpetaja Agnes.Kruusmagi@kuristiku.ee
Liidia Kuusksalu kehaline kasvatus Liidia.Kuusksalu@kuristiku.ee
Anu Kurik inglise keel, saksa keel Anu.Kurik@kuristiku.ee
Natalja Kedrov inglise keel Natalja.Kedrov@kuristiku.ee
Kadri Käärd algklassid Kadri.Kaard@kuristiku.ee
Veinika Lemsalu algklassid, kunstiõpetus, liiklusring Veinika.Lemsalu@kuristiku.ee
Marika Kundla (lapsehooldus puhkusel) saksa keel Marika.Kundla@kuristiku.ee
Kati Lepp algklassid Kati.Lepp@kuristiku.ee
Raino Liblik direktor, kehaline kasvatus Raino.Liblik@kuristiku.ee
Olga Lillemaa vene keel Olga.Lillemaa@kuristiku.ee
Mihkel-Matteus Luik kehaline kasvatus Mihkel.Luik@kuristiku.ee
Paul Lutsoja autotehnika (Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool) paul.lutsoja@tlmk.ee
Aire Luugus algklassid Aire.Luugus@kuristiku.ee
Heli Malve käsitöö, joonestamine Heli.Malve@kuristiku.ee
Merilyn Martis eesti keel Merilyn.Martis@kuristiku.ee
Ly Melesk algklasside õppealajuhataja Ly.Melesk@kuristiku.ee
Aivar Metsaveer IT-juht, arvutiõpetus Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
Ulvi Nei algklassid Ulvi.Nei@kuristiku.ee
Eve Neito (lapsehooldus puhkusel) kunstiõpetus, pikkpäev Eve.Neito@kuristiku.ee
Katrin Näär keemia, bioloogia Katrin.Naar@kuristiku.ee
Külli Ratassepp algklassid Kylli.Ratassepp@kuristiku.ee
Annika Roosimägi algklassid Annika.Roosimagi@kuristiku.ee
Heli Paju emakeel Heli.Paju@kuristiku.ee
Evely Pajula kehaline kasvatus Evely.Pajula@kuristiku.ee
Ülle Piibar ajalugu Ylle.Piibar@kuristiku.ee
Kertu Pildre algklassid Kertu.Pildre@kuristiku.ee
Laura-Liis Pärna võõrkeeled Laura-Liis.Parna@kuristiku.ee
Anette Puusemp matemaatika, pikkpäev Anette.Puusemp@kuristiku.ee
Riina Raaga õpiabi õpetaja Riina.Raaga@kuristiku.ee
Priit Ratassepp emakeel Priit.Ratassepp@kuristiku.ee
Niina Rekuta vene keel Niina.Rekuta@kuristiku.ee
Tanel Renter kehaline kasvatus Tanel.Renter@kuristiku.ee
Riina Rotšan algklassid, eelkool Riina.Rotshan@kuristiku.ee
Helen Saarts inglise keel Helen.Saarts@kuristiku.ee
Esta Saula algklassid Esta.Saula@kuristiku.ee
Klemen Slabina lõimitud ainekava ained Klemen.Slabina@kuristiku.ee
Ele-Marika Sooväli geograafia, majandusõpetus Ele.Soovali@kuristiku.ee
Jana Zebergs vene keel Jana.Zebergs@kuristiku.ee
Kristi Toomra muusikaõpetus Kristi.Toomra@kuristiku.ee
Andres-Aare Tooming matemaatika, rahvatants Andres-Aare.Tooming@kuristiku.ee
Valentina Tsirihhova matemaatika Valentina.Tsirihhova@kuristiku.ee
Hele Täht füüsika Hele.Taht@kuristiku.ee
Kübe Tämmo matemaatika Kybe.Tammo@kuristiku.ee
Annela Valdi matemaatika Annela.Valdi@kuristiku.ee
Sirje Vasmann-Perend muusikaõpetus, uurimistööde alused sirje@kuristiku.ee
Linda Veski inglise keel Linda.Veski@kuristiku.ee
Aare Vigla kehaline kasvatus Aare.Vigla@kuristiku.ee
Kirsti Vooglaid loodusõpetus Kirsti.Vooglaid@kuristiku.ee
Kettrud Väisanen algklassid Kettrud.Vaisanen@kuristiku.ee

Endised õpetajad:

Tiina Aasmann treener
Riina Aavik ajalugu
Anna Beljakova inglise keel
Anna Dekelbaum vene keel
Kadri Haugas hispaania keel
Kristi Juuse füüsika
Marika Jänt bioloogia, geograafia
Liisi Kattago hispaania keel
Pavel Krõlatov inglise keel, arvutiõpetus
Anneli Kütt saksa keel
Ruth Borovik inglise keel
Vaike Jaanisoo-Rump algklassid
Leho Jõeorg gaidide ringijuht, infojuht, poiste tööõpetus
Veiko Jõeäär ajalugu
Silja Pajur inglise keel
Liisi Rannast-Kask uurimistööde alused
Margit Karro inglise keel
Annika Kongi eelkool
Mall Koppel keemia
Kalev Kosk poiste tööõpetus
Elvi Krabi matemaatika
Kaie Kuut rahvatants
Maie Kuusk algklassid
Maire Künnap inglise ja saksa keel
Vaike Liidaru bioloogia
Tiina Liiva algklassid
Margarita Lomovski matemaatika, arvutiõpetaja
Ella Lunts ajalugu
Lauri Mattus füüsika
Renna Marjundi algklassid
Nadezhda Menshikova vene keel
Mare Miikman algklassid
Lilian Mäe abiõpetaja
Annika Nikonov sotsiaalpedagoog
Maarja Noormets majandusõpetus
Milvi Ojanurm algklassid
Valve Olev algklasside õppealajuhataja, ajalugu
Rein Palvadre keemia
Riina Priimägi kehaline kasvatus
Triinu Pääsik inglise keel
Annely Raudsepp emakeel
Jaan Reiners poiste tööõpetus
Auli Reitel matemaatika
Silva Rent muusikaõpetus
Evi Roosimaa matemaatika
Ott Rovgeisha füüsika
Valentina Sergejeva vene keel
Toivo Susi kehaline kasvatus
Melena Schultz inglise keel
Margit Tamm psühholoogia
Heidi Tammar meediaõpetus
Reeno Tarm füüsika
Tiia Tarm psühholoogia
Diana Teder kunstiõpetus
Deivi Teppan kehaline kasvatus
Ene Tiits inglise keel
Marti Tulva direktor, treener
Anneli Veeborn sekretär-juhiabi
Reet Võrk kunstiajalugu
Jekaterina Wilde inglise keel

9.b projektiõpetajad 2013/2014. õa:

Eveli Soika         Eesti keel ja kirjandus
Agu Ojasoo        Matemaatika
Piret Pitk           Inglise keel
Rando Kuustik    Bioloogia
Üllar Kerde        Kehaline kasvatus


Seotud lehed:
Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised




Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii