Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

4. dets - Jõulurahu
14. dets - Rammumees ja
       võimlemispidu

20. dets - Jõulukontsert
      Jaani kirikus



Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
1. kohad rahvastepallis 21.11
XXX lennu vilistlased 2017. a 20.11
XXIX lennu vilistlased 2016. a 20.11
 
Viimased pildialbumid
Isadepäeva kontsert 9. no...
Rändav bioklass gümnaasi...
Rebaste nädal 9.-12. okto...
Rebaste näod oktoobris 20...
Õpetajate päev 5. oktoob...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
20.11 – Lisann Aljaste
22.11 – Malle Trus
25.11 – Kalev Järvela
27.11 – Marilis Kirotar
01.12 – Esta Saula
02.12 – Kristi Toomra
05.12 – Mall Vister
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool




Esileht » Inimesed » Õpetajad
Õpetajad


Siiri Aiaste õppealajuhataja, ajalugu Siiri.Aiaste@kuristiku.ee
Triin Atla riigikaitse Triin.Atla@kuristiku.ee
Helina Aslan (lapsehoolduspuhkusel) inglise keel Helina.Aslan@kuristiku.ee
Rolando Beaujon inglise keel, hispaania keel Rolando.Beaujon@kuristiku.ee
Margarita Eero inglise keel Margarita.Eero@kuristiku.ee
Viia Hang inglise keel, algklassid, haridustehnoloog Viia.Hang@kuristiku.ee
Heli Jakobson emakeel Heli.Jakobson@kuristiku.ee
Kalev Järvela rahvatants kalevjarvela@gmail.com
Piret Jürman meediaõpetus Piret.Jyrman@kuristiku.ee
Karin Kaju muusika Karin.Kaju@kuristiku.ee
Marje Kallasvee matemaatika Marje.Kallasvee@kuristiku.ee
Maire Kasser sotsiaalpedagoog Maire.Kasser@kuristiku.ee
Eha Keel emakeel Eha.Keel@kuristiku.ee
Iti-Kärt Kiivit keemia Iti-Kart.Kiivit@kuristiku.ee
Maarja Kikas majandusõpetus Maarja.Kikas@kuristiku.ee
Marilis Kirotar ajalugu Marilis.Kirotar@kuristiku.ee
Karmen Kisel II astme õppejuht, saksa keel Karmen.Kisel@kuristiku.ee
Hanna Kivila algklassid Hanna.Kivila@kuristiku.ee
Liidia Kuusksalu kehaline kasvatus Liidia.Kuusksalu@kuristiku.ee
Anu Kurik inglise keel, saksa keel Anu.Kurik@kuristiku.ee
Natalja Kedrov inglise keel Natalja.Kedrov@kuristiku.ee
Kadri Käärd algklassid Kadri.Kaard@kuristiku.ee
Veinika Lemsalu algklassid, kunstiõpetus, liiklusring Veinika.Lemsalu@kuristiku.ee
Marika Kundla (lapsehooldus puhkusel) saksa keel Marika.Kundla@kuristiku.ee
Kati Lepp algklassid Kati.Lepp@kuristiku.ee
Raino Liblik direktor, kehaline kasvatus Raino.Liblik@kuristiku.ee
Olga Lillemaa vene keel Olga.Lillemaa@kuristiku.ee
Paul Lutsoja autotehnika (Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool) paul.lutsoja@tlmk.ee
Aire Luugus algklassid Aire.Luugus@kuristiku.ee
Heli Malve käsitöö, joonestamine Heli.Malve@kuristiku.ee
Merilyn Martis eesti keel Merilyn.Martis@kuristiku.ee
Ly Melesk algklasside õppealajuhataja Ly.Melesk@kuristiku.ee
Aivar Metsaveer IT-juht, arvutiõpetus Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
Eve Neito kunstiõpetus Eve.Neito@kuristiku.ee
Katrin Näär keemia, bioloogia Katrin.Naar@kuristiku.ee
Daniel Nüüd riigikaitse Daniel.Nyyd@kuristiku.ee
Külli Ratassepp algklassid Kylli.Ratassepp@kuristiku.ee
Heli Paju emakeel Heli.Paju@kuristiku.ee
Hanna Pajula kehaline kasvatus Hanna.Pajula@kuristiku.ee
Ülle Piibar ajalugu Ylle.Piibar@kuristiku.ee
Kertu Pildre (lapsehooldus puhkusel) algklassid Kertu.Pildre@kuristiku.ee
Ellen Plaado vene keel Ellen.Plaado@kuristiku.ee
Laura-Liis Pärna võõrkeeled Laura-Liis.Parna@kuristiku.ee
Anette Puusemp algklassid Anette.Puusemp@kuristiku.ee
Alari Põlm kehaline kasvatus Alari.Polm@kuristiku.ee
Riina Raaga õpiabi õpetaja Riina.Raaga@kuristiku.ee
Diana Rand loovus ja loogika, arvutiõpetus Diana.Rand@kuristiku.ee
Priit Ratassepp emakeel Priit.Ratassepp@kuristiku.ee
Niina Rekuta vene keel Niina.Rekuta@kuristiku.ee
Tanel Renter kehaline kasvatus Tanel.Renter@kuristiku.ee
Riina Rotšan algklassid, eelkool Riina.Rotshan@kuristiku.ee
Helen Saarts inglise keel Helen.Saarts@kuristiku.ee
Klemen Slabina lõimitud ainekava ained Klemen.Slabina@kuristiku.ee
Anne Soolepp algklassid Anne.Soolepp@kuristiku.ee
Ele-Marika Sooväli geograafia, majandusõpetus Ele.Soovali@kuristiku.ee
Jana Zebergs vene keel Jana.Zebergs@kuristiku.ee
Märt Tammisaar töö- ja tehnoloogiaõpetus Mart.Tammisaar@kuristiku.ee
Tiia Tarm psühholoog Tiia.Tarm@kuristiku.ee
Triin Tibar huvijuht, inglise keel Triin.Tibar@kuristiku.ee
Liis Tisler algklassid Liis.Tisler@kuristiku.ee
Kristi Toomra muusikaõpetus Kristi.Toomra@kuristiku.ee
Andres-Aare Tooming matemaatika, rahvatants Andres-Aare.Tooming@kuristiku.ee
Valentina Tsirihhova matemaatika Valentina.Tsirihhova@kuristiku.ee
Hele Täht füüsika Hele.Taht@kuristiku.ee
Kübe Tämmo matemaatika Kybe.Tammo@kuristiku.ee
Annela Valdi matemaatika Annela.Valdi@kuristiku.ee
Sirje Vasmann-Perend muusikaõpetus, uurimistööde alused sirje@kuristiku.ee
Linda Veski inglise keel Linda.Veski@kuristiku.ee
Aare Vigla kehaline kasvatus Aare.Vigla@kuristiku.ee
Kristi Viires inglise keel Kristi.Viires@kuristiku.ee
Kirsti Vooglaid loodusõpetus Kirsti.Vooglaid@kuristiku.ee

Endised õpetajad:

Tiina Aasmann treener
Riina Aavik ajalugu
Marko Adamson töö- ja tehnoloogiaõpetus
Anna Beljakova inglise keel
Anna Dekelbaum vene keel
Kadri Haugas hispaania keel
Janno Isat riigikaitse
Kristi Juuse füüsika
Marika Jänt bioloogia, geograafia
Liisi Kattago hispaania keel
Katrin Koit füüsika
Agnes Kruusmägi kunst
Pavel Krõlatov inglise keel, arvutiõpetus
Anneli Kütt saksa keel
Mihkel-Matteus Luik kehaline kasvatus
Ulvi Nei algklassid
Ruth Borovik inglise keel
Vaike Jaanisoo-Rump algklassid
Leho Jõeorg gaidide ringijuht, infojuht, poiste tööõpetus
Veiko Jõeäär ajalugu
Evely Pajula kehaline kasvatus
Silja Pajur inglise keel
Liisi Rannast-Kask uurimistööde alused
Annika Roosimägi algklassid
Margit Karro inglise keel
Annika Kongi eelkool
Mall Koppel keemia
Kalev Kosk poiste tööõpetus
Elvi Krabi matemaatika
Kaie Kuut rahvatants
Maie Kuusk algklassid
Maire Künnap inglise ja saksa keel
Vaike Liidaru bioloogia
Tiina Liiva algklassid
Margarita Lomovski matemaatika, arvutiõpetaja
Ella Lunts ajalugu
Lauri Mattus füüsika
Renna Marjundi algklassid
Nadezhda Menshikova vene keel
Mare Miikman algklassid
Lilian Mäe abiõpetaja
Annika Nikonov sotsiaalpedagoog
Maarja Noormets majandusõpetus
Milvi Ojanurm algklassid
Valve Olev algklasside õppealajuhataja, ajalugu
Rein Palvadre keemia
Riina Priimägi kehaline kasvatus
Triinu Pääsik inglise keel
Annely Raudsepp emakeel
Jaan Reiners poiste tööõpetus
Auli Reitel matemaatika
Silva Rent muusikaõpetus
Evi Roosimaa matemaatika
Ott Rovgeisha füüsika
Esta Saula algklassid
Valentina Sergejeva vene keel
Toivo Susi kehaline kasvatus
Melena Schultz inglise keel
Margit Tamm psühholoogia
Heidi Tammar meediaõpetus
Reeno Tarm füüsika
Diana Teder kunstiõpetus
Deivi Teppan kehaline kasvatus
Ene Tiits inglise keel
Marti Tulva direktor, treener
Kettrud Väisanen algklassid
Anneli Veeborn sekretär-juhiabi
Reet Võrk kunstiajalugu
Jekaterina Wilde inglise keel

9.b projektiõpetajad 2013/2014. õa:

Eveli Soika         Eesti keel ja kirjandus
Agu Ojasoo        Matemaatika
Piret Pitk           Inglise keel
Rando Kuustik    Bioloogia
Üllar Kerde        Kehaline kasvatus


Seotud lehed:
Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised




Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii