Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

4. dets - Jõulurahu
14. dets - Rammumees ja
       võimlemispidu

20. dets - Jõulukontsert
      Jaani kirikus



Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
1. kohad rahvastepallis 21.11
XXX lennu vilistlased 2017. a 20.11
XXIX lennu vilistlased 2016. a 20.11
 
Viimased pildialbumid
Isadepäeva kontsert 9. no...
Rändav bioklass gümnaasi...
Rebaste nädal 9.-12. okto...
Rebaste näod oktoobris 20...
Õpetajate päev 5. oktoob...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
20.11 – Lisann Aljaste
22.11 – Malle Trus
25.11 – Kalev Järvela
27.11 – Marilis Kirotar
01.12 – Esta Saula
02.12 – Kristi Toomra
05.12 – Mall Vister
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool




Esileht » Inimesed » Vilistlased » XXVIII lennu vilistlased 2015. a
XXVIII lennu vilistlased 2015. a

Klassijuhataja: Heli Paju

  1. Harli Marten Aas
  2. Anastasia Agarok
  3. Silvia-Anna Gerontidi
  4. Karl-Kristjan Johanson
  5. Kätlin Karula
  6. Henry-Mati Klooster
  7. Stefan Korjus
  8. Maarja Helina Lillemets
  9. Aurelia Moroz
  10. Priit Pihlapuu
  11. Dana Pinsel
  12. Reelika Raidsalu
  13. Reimo Rand
  14. Giancarlo Robles Pacheco
  15. Elisabeth Rüütel
  16. Keidi Sagor
  17. Carl Joosep Takkis
  18. Annika Tammik
  19. Olavi Tootsi
  20. Jekaterina Tšaklidi

Klassijuhataja: Margarita Eero

  1. Tanel Falberg
  2. Liis Friedemann
  3. Mark Grabovski
  4. Kätlin Hallik
  5. Hendrik Heinman
  6. Helen Hütt
  7. Kristina Kasvandik
  8. Kaspar Erik Lind
  9. Karl-Oskar Luts
  10. Kristin Metsmaa
  11. Anett Mikvere
  12. Mikk Märtson
  13. Berit Oja
  14. Indrek Pertman
  15. Sander Rebane
  16. Kristjan Risti
  17. Freddy Rohtla
  18. Kadi Sagor
  19. Ralf Sild
  20. Vladislav Žarov
  21. Rauno Taaksalu
  22. Andris Treimanis
  23. Viktoria Turavaite


Seotud lehed:
Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised




Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii