Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

13.-17. nov
            Vaimse tervise nädal


Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
1. kohad rahvastepallis 21.11
XXX lennu vilistlased 2017. a 20.11
XXIX lennu vilistlased 2016. a 20.11
 
Viimased pildialbumid
Isadepäeva kontsert 9. no...
Rändav bioklass gümnaasi...
Rebaste nädal 9.-12. okto...
Rebaste näod oktoobris 20...
Õpetajate päev 5. oktoob...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
20.11 – Lisann Aljaste
22.11 – Malle Trus
25.11 – Kalev Järvela
27.11 – Marilis Kirotar
01.12 – Esta Saula
02.12 – Kristi Toomra
05.12 – Mall Vister
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool




Esileht » Inimesed » Vilistlased » XXIII lennu vilistlased 2010. a
XXIII lennu vilistlased 2010. a

Humanitaarklass
Klassijuhataja Karmen Kisel


1. Reet Gailan
2. Jevgeni Grigorjev
3. Diana Hludneva
4. Ringo Kaljumäe
5. Karl-Martin Karus
6. Triin Klaamas
7. Krõõt Kukkur
8. Germo Kägi
9. Lauri Laurand
10. Norden Liivrand
11. Asso-Roone Mägi
12. Erik Sarapuu
13. Triin Seeder
14. An?elika Sikut
15. Christel Sullan
16. Jaana Vaus
17. Rando Väljaots

Reaalklass
Klassijuhataja Ele-Marika Sooväli

1. Tanel Altmets
2. Henrik Heinmets
3. Silver Jõesaar
4. Niina Kaneva
5. Kertu Kelement
6. Raul Kerme
7. Elin Kink
8. Maria Kohtla
9. Madis Kreevan
10. Enely Krusell
11. Tanel Lass
12. Silver Liisma
13. Joan Lääne
14. Melissa Mazurtshak
15. Miko-Martti Mets
16. Meelis Neelov
17. Heidi Roos
18. Kevin Rändi
19. Kerstin Sireli
20. Indrek Soots
21. Tomi Tammesalu
22. Laura Truu
23. Kristjan Tüvi
24. Filipp Vinograd

Majandusklass
Klassijuhataja Priit Ratassepp


1. Kristin Aarma
2. Tatjana Eesalu
3. Katrin Kahur
4. Eduard Kivit
5. Marin Kreek
6. Anti Kuiv
7. Melissa Külaots
8. Mario Laut
9. Harri Lillevars
10. Kristin Lääne
11. H. Martin Maasikas
12. Kätlyn Metsmaa
13. Geteliina Mägi
14. Mihkel Mänd
15. Sigrid Nurmeleht
16. Diana Nõmm
17. Egle Nõmm
18. Andres Puss
19. Erol Püüding
20. Henry Russ
21. Silvester Saleh
22. Taniel Sildam
23. Kristine Tsemin
24. Johanna Tõns
25. Ketlyn Tõnsing
26. Tim Vaino
27. Klarika Vilgats
28. Maria Õunapuu


Seotud lehed:
Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised




Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii