Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

18. apr - Maa päeva tähistamine
  ehk 1. klassid istutavad puid

22.-28. apr - Koolivaheaeg
30. aprill - Koolibändide
   volbrijämm :: vaata lisainfot





Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Maa päeva tähistati pihlakate istutamisega 19.04
Toitlustamine 17.04
Maikuu pikapäevarühma toiduraha 17.04
 
Viimased pildialbumid
Raamatukogubuss ja kaitset...
Sõbrapäev 14. veebruaril...
Naistepäev 8. märtsil 20...
Külas luuletaja Contra 8....
Eesti Vabariigi aktused 22...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
20.04 – Raino Liblik
22.04 – Anu Karus
24.04 – Uno Liiv
29.04 – Valentina Tsirihhova
30.04 – Merilyn Martis
03.05 – Eve Neito
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus




Õpetaja.eu

Eesti 100 tamme

Foxacademy

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool






Esileht » Inimesed » Vilistlased » XXIII lennu vilistlased 2010. a

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

XXIII lennu vilistlased 2010. a

Humanitaarklass
Klassijuhataja Karmen Kisel


1. Reet Gailan
2. Jevgeni Grigorjev
3. Diana Hludneva
4. Ringo Kaljumäe
5. Karl-Martin Karus
6. Triin Klaamas
7. Krõõt Kukkur
8. Germo Kägi
9. Lauri Laurand
10. Norden Liivrand
11. Asso-Roone Mägi
12. Erik Sarapuu
13. Triin Seeder
14. An?elika Sikut
15. Christel Sullan
16. Jaana Vaus
17. Rando Väljaots

Reaalklass
Klassijuhataja Ele-Marika Sooväli

1. Tanel Altmets
2. Henrik Heinmets
3. Silver Jõesaar
4. Niina Kaneva
5. Kertu Kelement
6. Raul Kerme
7. Elin Kink
8. Maria Kohtla
9. Madis Kreevan
10. Enely Krusell
11. Tanel Lass
12. Silver Liisma
13. Joan Lääne
14. Melissa Mazurtshak
15. Miko-Martti Mets
16. Meelis Neelov
17. Heidi Roos
18. Kevin Rändi
19. Kerstin Sireli
20. Indrek Soots
21. Tomi Tammesalu
22. Laura Truu
23. Kristjan Tüvi
24. Filipp Vinograd

Majandusklass
Klassijuhataja Priit Ratassepp


1. Kristin Aarma
2. Tatjana Eesalu
3. Katrin Kahur
4. Eduard Kivit
5. Marin Kreek
6. Anti Kuiv
7. Melissa Külaots
8. Mario Laut
9. Harri Lillevars
10. Kristin Lääne
11. H. Martin Maasikas
12. Kätlyn Metsmaa
13. Geteliina Mägi
14. Mihkel Mänd
15. Sigrid Nurmeleht
16. Diana Nõmm
17. Egle Nõmm
18. Andres Puss
19. Erol Püüding
20. Henry Russ
21. Silvester Saleh
22. Taniel Sildam
23. Kristine Tsemin
24. Johanna Tõns
25. Ketlyn Tõnsing
26. Tim Vaino
27. Klarika Vilgats
28. Maria Õunapuu


Seotud lehed:
Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* Miks ja kuidas hoida eesti keelt?

* Artikli kirjutamine Vikipeediasse - see on imelihtne?!

* Rebaste ristimine Kuristiku moodi

* Kõrvitsane Kuristiku

* Maailmaharidusnädala üritus



Vaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


Spordiedetabel



Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii