Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  
Vastuvtt 2017. aastal

Sündmused

Kiirkirjutamise võistlus
    Tallinna Nobenäpp 2017
      20. aprillil kell 11.00
        Registreeru siin...


Viimati muudetud
Osale juubeli laulu- ja tantsupeo kavandi ideekonkursil 18.04
Stiilinädalal on stiil moes 17.04
Märtsikuu tegijad 17.04
 
Viimased pildialbumid
Naistepäev 8. märtsil 20...
Algklasside spordipäev 25...
2. klasside jõulupidu 17....
Rebaste nädal 26.-29. sep...
Spordiviktoriin ja tuletõ...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
20.04 – Raino Liblik
24.04 – Uno Liiv
29.04 – Valentina Tsirihhova
30.04 – Merilyn Martis
03.05 – Eve Neito
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool



Esileht » Inimesed » Vilistlased » XIX lennu vilistlased 2006. a

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

XIX lennu vilistlased 2006. a

Humanitaarklass

Klassijuhataja: Vaike Liidaru

Fred Eelma 
Anastassia Eindok 
Grete Garmai 
Frank Hallik 
Stella  Hallik 
Indrek  Kala 
Mairi Millert 
Marek Niinemann  
Grete Olesk 
Siiri Paisujõe 
Laura Pirn 
Reti Pirn 
Rando  Polberg 
Ragne  Post 
Raimo Pregel 
Henri Rindesalu 
Taavi Tammpere 
Martin Tsirihhov 
Joonas Ulrich 
Felix Viirlo

Reaalklass

Klassijuhataja: Annela Valdi

Timo  Aleste  
Andres  Aruksaar  
Arsen  Dzmanashvili  
Raino Eelmäe  
Piret Eero  
Mihhail Gerovik  
Irina  Goman  
Silver Hannolainen  
Grete  Hõim  
Taivo  Jagomann  
Janek Järv  
Piret Klaamas  
Anet Kõrsmaa  
Alo-Jarmo Küppas  
Helen Laansoo  
Mikk  Lelbred  
Rauno  Liksor 
Martin  Lääts  
Reet Maidre  
Reimo Narva  
Taavi  Pertman  
Tanel Prank  
Eveli  Raja  
Andres Reinaru  
Arne  Riso  
Magnus Rosen  
Andra Sirgmets  
Pelle Sõrmus  
Eneli Tenok  
Elli  Vallla  
Triinu Viikholm  
Randel  Õunpuu  
Mari  Ääremets

Majandusklass

Klassijuhataja: Kübe Tämmo

Valeria Auväärt
Julia Glushenkova  
Ellen Heinalo  
Triin Ida  
Regina  Kirpitshova  
Kristjan Klaats  
Aljona Lahk  
Gerlin Laine  
Grete Mangulis  
Rainer Mesi  
Kati Pilter  
Martiina Putnik  
Riin  Põllu 
Triin Rihma  
Helen Riiknurm  
Magnus Roosma  
Marke Saaremets  
Caspar Seitam  
Aleksandr Serjodkin  
Kevin Tirman


Seotud lehed:
Koolivorm 1.-7. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised




Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii