Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

23.-27. sept – Spordinädal
30. sept – Teadlaste päev
4. okt – Õpetajate päev
19. okt – Kooli juubel 35
        Tule kohale!


Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Algab suur juubeli viktoriin! 22.09
Pikapäevarühm 20.09
Toitlustamine 20.09
 
Viimased pildialbumid
Aktused 11. juunil 2019
Koolibändide volbrijämm ...
Kiirkirjutamise võistlus ...
Õpilasfirmade laat 11. ap...
Raamatukogubuss ja kaitset...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
20.09 – Laura-Maria Riisalu
21.09 – Anu Karavajeva
24.09 – Veinika Lemsalu
24.09 – Peeter Podelsky
29.09 – Jelena Domnina
01.10 – Eha Keel
03.10 – Sirle Truu
04.10 – Maili Pallas
05.10 – Siiri Vilgats
05.10 – Olga Lillemaa
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus




Õpetaja.eu

Eesti 100 tamme

Foxacademy

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool






Esileht » Inimesed » Vilistlased » XIX lennu vilistlased 2006. a

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

XIX lennu vilistlased 2006. a

Humanitaarklass

Klassijuhataja: Vaike Liidaru

Fred Eelma 
Anastassia Eindok 
Grete Garmai 
Frank Hallik 
Stella  Hallik 
Indrek  Kala 
Mairi Millert 
Marek Niinemann  
Grete Olesk 
Siiri Paisujõe 
Laura Pirn 
Reti Pirn 
Rando  Polberg 
Ragne  Post 
Raimo Pregel 
Henri Rindesalu 
Taavi Tammpere 
Martin Tsirihhov 
Joonas Ulrich 
Felix Viirlo

Reaalklass

Klassijuhataja: Annela Valdi

Timo  Aleste  
Andres  Aruksaar  
Arsen  Dzmanashvili  
Raino Eelmäe  
Piret Eero  
Mihhail Gerovik  
Irina  Goman  
Silver Hannolainen  
Grete  Hõim  
Taivo  Jagomann  
Janek Järv  
Piret Klaamas  
Anet Kõrsmaa  
Alo-Jarmo Küppas  
Helen Laansoo  
Mikk  Lelbred  
Rauno  Liksor 
Martin  Lääts  
Reet Maidre  
Reimo Narva  
Taavi  Pertman  
Tanel Prank  
Eveli  Raja  
Andres Reinaru  
Arne  Riso  
Magnus Rosen  
Andra Sirgmets  
Pelle Sõrmus  
Eneli Tenok  
Elli  Vallla  
Triinu Viikholm  
Randel  Õunpuu  
Mari  Ääremets

Majandusklass

Klassijuhataja: Kübe Tämmo

Valeria Auväärt
Julia Glushenkova  
Ellen Heinalo  
Triin Ida  
Regina  Kirpitshova  
Kristjan Klaats  
Aljona Lahk  
Gerlin Laine  
Grete Mangulis  
Rainer Mesi  
Kati Pilter  
Martiina Putnik  
Riin  Põllu 
Triin Rihma  
Helen Riiknurm  
Magnus Roosma  
Marke Saaremets  
Caspar Seitam  
Aleksandr Serjodkin  
Kevin Tirman


Seotud lehed:
Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* Kummardus bändile Bravo

* Muutus algab minust!

* "Tehke seda, milles päriselt head olete!"

* Miks ja kuidas hoida eesti keelt?

* Artikli kirjutamine Vikipeediasse - see on imelihtne?!



Vaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


Spordiedetabel



Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii