Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  
Tule meie 30. laulu- ja tantsupeole!

Sündmused

Täiendav vastuvõtt 10. klassi
     vabadele kohtadele!
  Katsed toimuvad 29. mail
    kell 15.00.


25. mai kell 18.00 - Kuristiku
     30. laulu- ja tantsupidu

Viimati muudetud
Euroopa päev meie koolis 29.05
Tulge linnalaagrisse! 25.05
Täiendav vastuvõtt 10. klassi vabadele kohtadele 19.05
 
Viimased pildialbumid
Kirjanik Indrek Hargla kü...
Nutitund vanematele 5. apr...
Tallinna Nobenäpp 2017 20...
Naistepäev 8. märtsil 20...
Algklasside spordipäev 25...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
30.05 – Andres-Aare Tooming
02.06 – Tanel Renter
11.06 – Helina Aslan
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool



Esileht » Koolist » Kontakt

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

Kontakt

Kooli aadress:  
Kärberi 9
Lasnamäe linnaosa
13918 TALLINN

Vaata asukoha kaarti koos bussipeatustega
Bussid: 51, 58 ja 68, peatus Kärberi

Üldkontaktid:
Telefon/faks: +372 634 0212
kuristiku@kuristiku.ee

Olulisemad kontaktid:
Vastuvõtud eelneval kokkuleppel. Direktori vastuvõtuaeg on esmaspäeviti, kell 15.00-17.00.

  • Direktor Raino Liblik, 634 0212, Raino.Liblik@kuristiku.ee
  • Sekretär Sirle Truu, 634 0212, Sirle.Truu@kuristiku.ee
  • Algklasside õppealajuhataja Ly Melesk, 621 8004, Ly.Melesk@kuristiku.ee
  • Vanema astme õppealajuhataja Siiri Aiaste, 621 8293, Siiri.Aiaste@kuristiku.ee  

  • Haldusdirektor Aivar Suursaar, 621 8293, Aivar.Suursaar@kuristiku.ee
  • Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes Mall Vister, Mall.Vister@kuristiku.ee
  • Sotsiaalpedagoog ja huvijuht Mailis Ostra, Mailis.Ostra@kuristiku.ee 
  • I kooliastme sotsiaalpedagoog Annika Roosimägi, Annika.Roosimagi@kuristiku.ee
  • IT-juht Aivar Metsaveer, Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
  • Raamatukogu Liana Lepik, 621 8173, Liana.Lepik@kuristiku.ee 

  • Valvelaud 621 8081


  • Kuristiku õpilasesindus – opilasesindus@kuristiku.ee
  • Kuristiku koduleht - it@kuristiku.ee    


Seotud lehed:
Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised




Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii