Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

13. dets 13.00 - Rammumees
     ja võimlemispidu 2018

13. dets 18.00 - UVpidu 1.-6. kl
19. dets 18.30 - Jõulukontsert
   Kaarli kirikus



Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Sportlikud tegevused 13. detsembril 10.12
Õpilaspilet 10.12
Maailmaharidusnädal meie koolis 10.12
 
Viimased pildialbumid
Maailmaharidusnädal 3.-7....
Haridustöötajate võrkpa...
Kohtulahingud inglise keel...
Isadepäeva kontsert 8. no...
Rebaste ristimise nädal 8...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
05.12 – Mall Vister
09.12 – Natalja Kedrov
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Foxacademy

Õpetaja.eu

Eesti 100 tamme

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool






Esileht » Inimesed » Õpetajad
Õpetajad


Siiri Aiaste õppealajuhataja, ajalugu Siiri.Aiaste@kuristiku.ee
Lisann Aljaste muusikaõpetus Lisann.Aljaste@kuristiku.ee
Triin Atla riigikaitse Triin.Atla@kuristiku.ee
Rolando Beaujon inglise keel, hispaania keel Rolando.Beaujon@kuristiku.ee
Jevgeni Grigorjev arvutiõpetus Jevgeni.Grigorjev@kuristiku.ee
Margarita Eero inglise keel Margarita.Eero@kuristiku.ee
Laura Evisalu eesti keel Laura.Evisalu@kuristiku.ee
Karin Hallisk kehaline kasvatus Karin.Hallisk@kuristiku.ee
Heli Jakobson emakeel Heli.Jakobson@kuristiku.ee
Marju Jäe inglise keel Marju.Jae@kuristiku.ee
Karin Kaju algklassid, muusikaõpetus Karin.Kaju@kuristiku.ee
Marje Kallasvee matemaatika Marje.Kallasvee@kuristiku.ee
Anu Karus eesti keel Anu.Karus@kuristiku.ee
Maire Kasser sotsiaalpedagoog Maire.Kasser@kuristiku.ee
Eha Keel emakeel Eha.Keel@kuristiku.ee
Iti-Kärt Kiivit keemia Iti-Kart.Kiivit@kuristiku.ee
Maarja Kikas majandusõpetus Maarja.Kikas@kuristiku.ee
Marilis Kirotar ajalugu Marilis.Kirotar@kuristiku.ee
Karmen Kisel II astme õppejuht, saksa keel Karmen.Kisel@kuristiku.ee
Hanna Kivila algklassid Hanna.Kivila@kuristiku.ee
Liidia Kuusksalu kehaline kasvatus Liidia.Kuusksalu@kuristiku.ee
Anu Kurik inglise keel, saksa keel Anu.Kurik@kuristiku.ee
Viia Kursk inglise keel, algklassid Viia.Kursk@kuristiku.ee
Natalja Kedrov inglise keel Natalja.Kedrov@kuristiku.ee
Kadri Käärd algklassid Kadri.Kaard@kuristiku.ee
Katrin Lehtma algklassid Katrin.Lehtma@kuristiku.ee
Veinika Lemsalu algklassid, ajalugu, liiklusõpetaja Veinika.Lemsalu@kuristiku.ee
Kati Lepp algklassid Kati.Lepp@kuristiku.ee
Raino Liblik direktor, kehaline kasvatus Raino.Liblik@kuristiku.ee
Olga Lillemaa vene keel Olga.Lillemaa@kuristiku.ee
Paul Lutsoja autotehnika (Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool) paul.lutsoja@tlmk.ee
Aire Luugus algklassid Aire.Luugus@kuristiku.ee
Heli Malve käsitöö, joonestamine Heli.Malve@kuristiku.ee
Heidi Maiberg inimeseõpetus Heidi.Maiberg@kuristiku.ee
Merilyn Martis eesti keel Merilyn.Martis@kuristiku.ee
Ly Melesk algklasside õppealajuhataja Ly.Melesk@kuristiku.ee
Aivar Metsaveer IT-juht, arvutiõpetus Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
Olga Modina inglise keel Olga.Modina@kuristiku.ee
Eve Neito kunstiõpetus Eve.Neito@kuristiku.ee
Katrin Näär keemia, bioloogia Katrin.Naar@kuristiku.ee
Daniel Nüüd riigikaitse Daniel.Nyyd@kuristiku.ee
Margit Onga algklassid Margit.Onga@kuristiku.ee
Heli Paju emakeel Heli.Paju@kuristiku.ee
Ülle Piibar ajalugu Ylle.Piibar@kuristiku.ee
Ellen Plaado vene keel Ellen.Plaado@kuristiku.ee
Alari Põlm kehaline kasvatus Alari.Polm@kuristiku.ee
Riina Raaga õpiabi õpetaja Riina.Raaga@kuristiku.ee
Andres Raja kehaline kasvatus Andres.Raja@kuristiku.ee
Diana Rand loovus ja loogika, arvutiõpetus Diana.Rand@kuristiku.ee
Külli Ratassepp algklassid Kylli.Ratassepp@kuristiku.ee
Priit Ratassepp emakeel Priit.Ratassepp@kuristiku.ee
Tanel Renter kehaline kasvatus Tanel.Renter@kuristiku.ee
Riina Rotšan algklassid, eelkool Riina.Rotshan@kuristiku.ee
Anne Soolepp algklassid Anne.Soolepp@kuristiku.ee
Ele-Marika Sooväli geograafia, majandusõpetus Ele.Soovali@kuristiku.ee
Jana Zebergs vene keel Jana.Zebergs@kuristiku.ee
Märt Tammisaar töö- ja tehnoloogiaõpetus Mart.Tammisaar@kuristiku.ee
Tiia Tarm psühholoog Tiia.Tarm@kuristiku.ee
Triin Tibar huvijuht, inglise keel Triin.Tibar@kuristiku.ee
Liis Tisler algklassid Liis.Tisler@kuristiku.ee
Kristi Toomra muusikaõpetus Kristi.Toomra@kuristiku.ee
Andres-Aare Tooming matemaatika, rahvatants Andres-Aare.Tooming@kuristiku.ee
Valentina Tsirihhova matemaatika Valentina.Tsirihhova@kuristiku.ee
Hele Täht füüsika Hele.Taht@kuristiku.ee
Kübe Tämmo matemaatika Kybe.Tammo@kuristiku.ee
Annela Valdi matemaatika Annela.Valdi@kuristiku.ee
Sirje Vasmann-Perend muusikaõpetus, uurimistööde alused sirje@kuristiku.ee
Linda Veski inglise keel Linda.Veski@kuristiku.ee
Aare Vigla kehaline kasvatus Aare.Vigla@kuristiku.ee
Kristi Viires inglise keel Kristi.Viires@kuristiku.ee
Andra Viirpalu kehaline kasvatus Andra.Viirpalu@kuristiku.ee
Siiri Vilgats algklassid Siiri.Vilgats@kuristiku.ee
Saskia Virosiim saksa keel Saskia.Virosiim@kuristiku.ee
Marge Visnapuu algklassid Marge.Visnapuu@kuristiku.ee
Kirsti Vooglaid loodusõpetus Kirsti.Vooglaid@kuristiku.ee

Endised õpetajad:

Tiina Aasmann treener
Riina Aavik ajalugu
Marko Adamson töö- ja tehnoloogiaõpetus
Helina Aslan inglise keel
Anna Beljakova inglise keel
Anna Dekelbaum vene keel
Kadri Haugas hispaania keel
Janno Isat riigikaitse
Kristi Juuse füüsika
Marika Jänt bioloogia, geograafia
Liisi Kattago hispaania keel
Katrin Koit füüsika
Agnes Kruusmägi kunst
Pavel Krõlatov inglise keel, arvutiõpetus
Anneli Kütt saksa keel
Mihkel-Matteus Luik kehaline kasvatus
Ulvi Nei algklassid
Ruth Borovik inglise keel
Vaike Jaanisoo-Rump algklassid
Kalev Järvela rahvatants
Leho Jõeorg gaidide ringijuht, infojuht, poiste tööõpetus
Veiko Jõeäär ajalugu
Eva-Leena Pae eripedagoog
Evely Pajula kehaline kasvatus
Silja Pajur inglise keel
Liisi Rannast-Kask uurimistööde alused
Annika Roosimägi algklassid
Margit Karro inglise keel
Annika Kongi eelkool
Mall Koppel keemia
Kalev Kosk poiste tööõpetus
Elvi Krabi matemaatika
Marika Kundla saksa keel
Kaie Kuut rahvatants
Maie Kuusk algklassid
Maire Künnap inglise ja saksa keel
Vaike Liidaru bioloogia
Tiina Liiva algklassid
Margarita Lomovski matemaatika, arvutiõpetaja
Ella Lunts ajalugu
Lauri Mattus füüsika
Renna Marjundi algklassid
Nadezhda Menshikova vene keel
Sirje Merilo kunstiõpetus
Mare Miikman algklassid
Lilian Mäe abiõpetaja
Annika Nikonov sotsiaalpedagoog
Maarja Noormets majandusõpetus
Milvi Ojanurm algklassid
Valve Olev algklasside õppealajuhataja, ajalugu
Rein Palvadre keemia
Evely Pajula kehaline kasvatus
Hanna Pajula kehaline kasvatus
Kertu Pildre algklassid
Anette Puusemp algklassid
Riina Priimägi kehaline kasvatus
Laura-Liis Pärna võõrkeeled
Triinu Pääsik inglise keel
Annely Raudsepp emakeel
Jaan Reiners poiste tööõpetus
Auli Reitel matemaatika
Niina Rekuta vene keel
Silva Rent muusikaõpetus
Evi Roosimaa matemaatika
Ott Rovgeisha füüsika
Helen Saarts inglise keel
Esta Saula algklassid
Valentina Sergejeva vene keel
Klemen Slabina lõimitud ainekava ained
Toivo Susi kehaline kasvatus
Melena Schultz inglise keel
Margit Tamm psühholoogia
Heidi Tammar meediaõpetus
Reeno Tarm füüsika
Diana Teder kunstiõpetus
Deivi Teppan kehaline kasvatus
Ene Tiits inglise keel
Marti Tulva direktor, treener
Kettrud Väisanen algklassid
Anneli Veeborn sekretär-juhiabi
Reet Võrk kunstiajalugu
Jekaterina Wilde inglise keel

9.b projektiõpetajad 2013/2014. õa:

Eveli Soika         Eesti keel ja kirjandus
Agu Ojasoo        Matemaatika
Piret Pitk           Inglise keel
Rando Kuustik    Bioloogia
Üllar Kerde        Kehaline kasvatus


Seotud lehed:
Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* Astumas Tammsaare jälgedes ehk kuidas abituriendid poole päevaga Põhja-Eestile ringi peale tegid

* "Ma usun tegutsemisse!"

* Lahkuv USA suursaadik: "Kõige rohkem jään igatsema eestlasi."

* 8.a ja 8.b hariv vaheajareis Peterburi



Vaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


Spordiedetabel



Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii