Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

6. märts - Vanemate päev
8.-10. märts - Queeni kontserdid

Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Tunniplaan 16.03
Rahvastepallis I koht 16.03
Neljapäeval hüppavad kängurud 14.03
 
Viimased pildialbumid
Rohelise kooli prügi sort...
Eesti Vabariik 100 aktused...
Sõbrapäeva fotonurk 13.-...
Tagasi kooli 16. veebruari...
Sõbrapäev 14. veebruaril...
 
KiirviitedKalenderOutlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
12.03 – Jevgeni Grigorjev
22.03 – Piret Eero
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool


Esileht » Uudised » Aasta 2018

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

Aasta 2018

Rahvastepallis I koht
Friday, 16.03, lisas viia

sport2.jpgLasnamäe LO ja Pirita koolide vahelistel meistrivõistlustel rahvastepallis 4.klasside poiste arvestuses tulid meie kooli poisid I kohale. Võistkonda kuulusid Marck Kolodchuk, Rasmus Paiba, Ken-Martin Jaanus, Kermo Miller, Renar Velav, Arlin Võssar, Kristofer Jõginõlv, Sten Roos, Kristen Pähkelmann. Võistkonna valmistasid ette Hanna Pajula ja Liidia Kuusksalu. 
Palju õnne!

Neljapäeval hüppavad kängurud
Wednesday, 14.03, lisas aivar

15. märtsil toimub maailma populaarseim matemaatikavõistlus Känguru, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat. Võistlusel osalevad õpilased kuues vanuserühmas 1.-12. klassini erinevates koolides. Meie koolis algab võistlus kell 8.15, õpilased peavad kohal olema kell 8.00. Ülesandeid lahendatakse ruumides: 1.-3.kl B-310, 2.kl B-203, 4.-6.kl auditoorium, 7.-12.kl A-108. Ülesannete lahendamiseks on aega 1 tund ja 15 min. Tulemuste arvestust peetakse õpilaste kohta individuaalselt. Vaata kaardilt, millised Eesti koolid osalevad.

Rahvastepallis II koht!
Wednesday, 14.03, lisas viia

sport1.jpg8. märtsil toimus Jõhvis 1.-3.klassi rahvastepalli finaalturniir. Meie kooli poisid saavutasid väga tubli II koha. Võistkonda kuulusid: Aleksei Kikas, Siim Dobrjakov, Jaroslav Kniga, Karl Martin Saul, Stanislav Pavlov, Joseph Laaniste, Marken Hurm, Raimond Prous. Võistkonna parimaks mängijaks valiti Karl Martin Saul. Võistkonna valmistasid ette Aare Vigla ja Tanel Renter.
Palju õnne!

Veebruarikuu tegijad
Monday, 12.03, lisas aivar

Täname kõiki, kes esitasid ja märkasid veebruarikuu tegijaid ja tegusid! 

Veebruarikuu 2018 tegijad on:

Kõik, kes andsid meie riigi sünnipäeva tähistamisele oma panuse!

Söökla juhataja Anu Karavajeva ja 1. kooliastme õpilased, kes „Eesti Vabariik 100“ raames kaunistasid temaatiliselt kooli söökla.

Siiri Aiaste, Marilis Kirotar, Ülle Piibar, Sirje Vasmann–Perend, Aivar Metsaveer, Andres-Aare Tooming, Priit Ratassepp jt. koos väikeste ning suurte abilistega korraldasid väga hea ajaloolise ülevaatega kontsert-aktuse kooliperele ning viisid läbi temaatilise nädala meie riigi tähtpäeva puhul.

Ootame märtsikuu nimesid ja tegusid aadressile opilasesindus@kuristiku.ee.
Raino Liblik

Klassidevaheline võrkpalliturniir 2018
Monday, 12.03, lisas aivar

vorkpall_mar18.png

Vanemate päev 2018
Thursday, 01.03, lisas aivar

Head lapsevanemad!

Teisipäeval, 6. märtsil 2018 toimub meie koolis vanemate päev. Sellega seoses ootame Teid soovi korral osa saama meie igapäevastest tegemistest ning koolielust. Külastajatele on uksed avatud alates kella 8.00 hommikul kuni kella 17.30 õhtul.

Kell 9.35 ja 10.40 on kooli aulas võimalik näha tantsuvahetundi ja võimlas liikumisvahetundi! Lisaks pakume võimalust tulla maitsma koolilõunat (lapsevanemale maksab see küll 1,34 €), teha aktiivselt kaasa töö- ja tehnoloogiaõpetuse, liikumise ja muusikatunnis või olla lihtsalt mõnes tunnis vaatleja, kohtuda teiste kooli töötajatega!

Meil on heameel, kui tunnete sügavamat huvi oma lapse koolipäeva tegemiste vastu ning kasutate võimalust näha oma silmaga seda, mis on muutunud koolielus!

Raino Liblik
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi direktor

vastuvott_mar18.png 

Tulemas suur kontsert-lavastus
Wednesday, 28.02, lisas aivar

kontsert_queen_veeb18.png8.-10. märts toimub Lindakivi Kultuurikeskuses noorte algatusel valminud kontsert-lavastus „Kuiinluse ehk kuulsuse ahelad“.

Lugu räägib kuulsusega kaasnevatest ahelatest läbi ühe popp-artisti elu ja seda lugu illustreerivad surematud ansambel Queeni hitid Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi solistide, bändi ja noortekoori esituses. Queen oli 1970. ja 1980. aastate rokkmuusika üks legendaarsemaid bände. Esitamisele tulevad Queeni surematud hitid “We Will Rock You”, “I Want To Break Free”, “Under Pressure”, “Bohemian Rhapsody”, “We Are The Champions” ja paljud teised.

Projektis osaleb aktiivsete 13.-23. aastaste noorte grupp erinevatest Tallinna koolidest, Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi noortekoori ja bändi liikmed, samuti multimeediaringi õpilased. Antud kontsert-lavastus on valminud algusest lõpuni just noorte endi poolt.

Noored annavad kontserte Lindakivi kultuurikeskuses kokku neli, millest esimesele ootame kõiki naistepäeva tähistama (08. märts kell 19:00), kahel järgmisel on uksed avatud eelkõige meie kooli noortele (9. märts) ning laupäevane kontsert, mõeldes eelkõige lapsevanematele ja vilistlastele toimub 10. märtsil kell 14:00.

Tee juba täna märge oma kalendris! Et tagada sulle saalis koht, siis teata oma kindlast osalemissoovist koos kuupäevaga: queen@kuristiku.ee

Kontsert ise on tasuta, kava ostuga on võimalus toetada noorte projekti elluviimist! Lähimal ajal saadame teile ka tutvustava video sellest, mis teid on ees ootamas!
Tõotab tulla tõesti vägev kontsertelamus! Näeb kõike – valgust, näitlemist, laulu, tantsu – tõeline show! Ootame kõiki huvilisi seda kogema!

Jälgi meid ka Facebookis https://www.facebook.com/events/561320840889637

Kuristiku sorteerib prügi
Saturday, 24.02, lisas aivar

12. veebruaril toimus Rohelise Kooli töötuba, kus õpilased rühmatööna disainisid usinasti kolme liiki prügikastide silte. Prügikastid paigaldati A- ja B-korpuse kõigile korrustele.

Eraldi sorteerime paberit ja pappi, pandipakendit ning olmejäätmeid. Pandipakendite äraviimise eest vastutab ja saab tulu kooli Õpilasesindus. Oleme keskkonnasõbralikud!

Vaata pilte

Eesti Vabariigi nädal
Friday, 23.02, lisas aivar

Eesti Vabariigi sünnipäeva menukas ja teguderohke nädal sai läbi.

Teisipäeval, 20. veebruaril nautisid õpilased ja õpetajad koolitunni välist tegevust aktiivõppepäeva raames, kogudes teadmisi teatrites, muuseumides, riigikogus, metsakalmistul ja mujal.

Kolmapäeval, 21. veebruaril said kõik klassid, seal hulgas õpetajate ning vilistlaste võistkonnad panna end proovile Eesti ajaloo teadmistes erinevates valdkondades "Eesti mängus".

Täna, reedel ehk 23. veebruaril sai kogu koolipere aga nautida ajarännakut Eesti ajaloos. Toimusid aktused Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamiseks, mis sisaldasid laule, tantse ja videoklippe 10 erinevast aastakümnest meenutamaks Eestit saja aasta jooksul. Täname kõiki esinejaid, juhendajaid, tehnilist meeskonda ja korraldajaid.

Soovime kõigile kooli poolt meeleolukat sünnipäeva nädalavahetust ja kaunist koolivaheaega!

Vaata aktuste pilte.

Jaanuarikuu tegijad
Thursday, 22.02, lisas aivar

Täname kõiki, kes esitasid ja märkasid jaanuarikuu tegijaid ja tegusid! 

Jaanuarikuu 2018 tegijad on:

4.b klassi õpilane Keiri Semre, kes saavutas 27.01.2018 toimunud Eesti Meistrivõistlustel standardtantsudes lasteklassis 1. koha – suurepärane tulemus!

4. klassi õpetaja Anne Soolepp. "Iga kord, kui mul mingi mure on, aitab Anne Soolepp alati esimesel võimalusel. Kolleegina on ta ülimalt abivalmis, vastutulelik  ja heatahtlik. Isegi kui tal on väga kiire hetk, leiab ta alati momendi, et mind aidata ja abiks olla. Väikeklassi õpetajana on tema tööpäevad väga pingelised ja väljakutsete rohked, kuid sellest hoolimata on ta ikka ka pika tööpäeva lõpus alati abivalmis ja toetav. Väga imetlusväärne kolleeg!" 

Ootame veebruarikuu nimesid ja tegusid aadressile opilasesindus@kuristiku.ee.
Raino Liblik

Tagasi kooli 2018
Tuesday, 20.02, lisas aivar

Reedel, 16. veebruari hommikul toimus traditsiooniks saanud projekt "Tagasi kooli", mille raames andsid ligemale 40 külalisõpetajat väga erinevatelt elualadelt külalistunni Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis. Külaliste hulgas oli palju meie endisi vilistlasi ja mitmed lapsevanemad, lisaks tuntud ja huvitavate elualade esindajad väljaspoolt. Näiteks 10. ja 11. klasside õpilastele andis tunni peaminister Jüri Ratas, kes rääkis kodanikuühiskonnast, meie Eestist ja loomulikult riigi sajandast sünnipäevast. Peaministrile tegi suurt rõõmu õpilaste aktiivne osalemine ja nende huvitavad küsimused. 12. klassile andis tunni kindralmajor Meelis Kiili, kelle sõnul jäi kõlama mõte riigi kaitsmisest ja heaolust ning et tuleb olla tänulik selle üle, mida me oleme saavutanud.

Suur tunnustus ja tänu kõigile, kes leidsid aega ning võimalust jagada oma teadmisi-kogemusi meie õpilastega. Oli väga huvitav!

Vaata kõiki pilte.

Allpool mõned mõtted õpilastepoolsest tagasisidest toimunud tunnile:

Loe uudist edasi...

Õpilaste luuletused Eesti 100. sünnipäevaks
Sunday, 18.02, lisas priit

logo.jpgKõik meie kooli õpilased kirjutasid eesti keele ja kirjanduse tundides (ja kodus, sageli olid abiks ka vanemad) luuletusi, mis on pühendatud Eestile. Neid luuletusi sai ligi 1000 ehk mitme mahuka luulekogu jagu: praegu saab paljusid neist näha klassiruumide (algklasside ja eesti keele klassiruumid) seintel ja kooli raamatukogus on luulenäitus, kus on üleval valik eri klasside õpilaste kaunilt illustreeritud töödest. Lisaks ilmus 20-luuletusest koosnev trükitud kogumik (tõsi küll, selle trükiarv piirdus mõne eksemplariga), mille on kingiks saanud juba seoses projektiga "Tagasi kooli" meie kooli külastanud peaminister Jüri Ratas!

Nüüd ilmub kooli kodulehel veebiluulekogu (vajuta uudise alaservas olevale lingile), kus on samuti eri klasside õpilaste luuletused. Valikut oli väga raske teha, sest häid luuletusi oli palju! Täname kõiki õpilasi, lapsevanemaid ja õpetajaid, kes üheskoos ligi 1000 luuletust kirjutasid! 

Veebiluulekogu avaluuletuseks on 1.a klassi õpilase Anni Kravinski luuletus.

Sina, kallis Eestimaa,
oled mulle armas.
Siin on minu vanemad, 
kodu, päike, taevas!

Ja teiseks luuletuseks on 5.a klassi õpilase Kaur Kaleviku luuletus "Eesti on vaba".

Eesti on vaba,
tähtis on see,
sest muidu oleks
Eesti NSV!

Aeg on möödunud,
Eesti on vaba.
Tore on see, sest
käes on EV 100!

Loe uudist edasi...

Õpetajate luuletused Eesti sünnipäevaks
Sunday, 18.02, lisas priit

logo2.jpgSelleks et saada Eesti vabariigi 100. sünnipäevaks kokku 1000 luuletust, asusid ka meie kooli õpetajad luuletama. Mõni õpetaja kirjutas isegi kaks või rohkemgi luuletust.

Nüüd, Eesti Vabariigi sünnipäevanädalal, saab neid luuletusi lugeda kooli kodulehel olevas luulekogus.

Loe uudist edasi...

Tubli noor sumomaadleja
Friday, 16.02, lisas viia

sumo.png11. veebruaril toimunud Eesti laste sumomaadluse meistrivõistlustel saavutas meie kooli 2.a klassi poiss Raimond Prous nii vanuseklassis U10 kui ka vanuseklassis U11 esikoha.

Õnnitleme suurepärast noort maadlejat!

 

Vanemad uudised samast kuust
> Meie kooli käsipallipoisid Eestis parimate seas
> Eesti meister rooma-kreeka maadluses
> 1000 luuletust Eesti 100. sünnipäevaks!
> Ülelinnaline matemaatika olümpiaad
> Detsembrikuu tegijad
> Valimised taaskord tulemas
> EV100 jooks - Kingime Eestile sportlikud 100km
> Tulge riietele järele!
> Head koera-aastat kõigile!

Koolisisene muinasjutuvõistlus
Friday, 29.12, lisas aivar

20. novembrist kuni 14. detsembrini sai osa võtta 4.-6. klasside koolisisesest muinasjutuvõistlusest. Hoolimata interneti või nutiseadmete võidukäigust tundsid lapsed muinasjuttude kirjutamise vastu suurt huvi ning võistlusele laekus kokku erinevatest klassidest 50 põnevat võistlustööd.

4. klasside arvestuses saavutas I koha 4.a klassi õpilane Marie Koch, muinaslooga „Printsess Liilia“ ja II koha 4.d klassi õpilane Henry Elmest, muinasjutuga „Purk Nutellat Saksamaalt“. 5. klasside arvestuses saavutas I koha 5.b klassi õpilane Etheli Võssar, muinasjutuga „Leivas peitub õnn“ ning II koha Claudia Järve, looga „Triinu ja hobune“.

Eripreemia pälvis humoorikas ning kaasaegne lugu „Põrsas Peppa“, mille loojateks on 5.a klassi meeskond, kuhu kuulusid Luise Triin Sams, Mattias Meimre, Kaur Kalevik ja Rebekka Nomberg.

Parimad tööd saadetakse edasi staažikale Sten Roosi nimelisele muinasjutuvõistlusele.

Tore tantsuvõistlus
Thursday, 21.12, lisas kylli

IMG_20171219_133138__2_.jpg19. detsembril said meie kooli 3.-5. klasside õpilased hakkama toreda tantsuvõistlusega. Nimelt toimusid üle pika aja jälle peotantsuvõistlused. Ürituse eestvedajaks oli õpetaja Andres-Aare Tooming. Peotants on üldistav nimetus teatud paaristantsudele, mis kujunesid enam-vähem praegusel kujul välja 20. sajandi alguse Inglismaal.
 
Õpetaja oli lastele selgeks õpetanud kolm ladina-ameerika tantsu. Nendeks olid samba, rumba ja cha-cha-cha. Tantsijatest valiti välja 12 paari poolfinaali ja 5 paari finaali. Kohtunikeks olid Riina Raaga, Triin Tibar, Richard Kiss, Maie Metsaveer ja 4. kl õpilane Keiri Semre. Punkte aitasid kokku arvestada Aire Luugus ja Ly Melesk.
Tore oli see, et ka lapsevanemad olid saanud oma laste esinemist vaatama tulla. 3.a klassi Sebastiani ema tänas kõigi nimel tantsuõpetajat südamega tehtud töö eest.
4.-5. klasside arvestuses saavutasid 1. koha Rasmus Rute ja Mirtel Pedak.
3. klasside arvestuses tulid 1. kohale Jaroslav Kniga ja Viktoria Naur-Šunkina.
Väga tublid olid veel Daniel Vilenski 5.c, Merili Tuisk 4.a, Ramon Haavakats 3.a, Diana Adojaan 3.a, Joosep Hendrikson 3.b, Kristiina Smirnov 3.b.

Tantsijad said kingiks šokolaadist medali, meeleoluka kuusekujulise küünla ja diplomi. Kevadperioodil jätkub aeglase valsi, viini valsi ja fokstroti õppimine. Paaristantsuga tegelemine aitab lastel üksteist hästi mõista, teha koostööd ja kindlasti paraneb ka suhtlemisoskus.
Oli väga vahva ettevõtmine.

Ly Melesk   

Võimlemispidu ja Tallinna koolinoorte rammumees 2017
Wednesday, 20.12, lisas aivar

rammumees_dets17.jpg

14. detsembril toimus meie koolis iga-aastane omaloominguliste kavade ja Tallinna koolide rammumehe võistlus. Rammumeeste alade vahel astusid üles ja näitasid oma tantsulist liikuvust, fantaasiat ja loomingulisust 6.-12. kl rühmad. Võistlused avas Kuristiku Gümnaasiumi direktor Raino Liblik.

Rammumehe võistlustel osales 12 võistlejat erinevatest Tallinna koolidest – Kuristiku Gümnaasiumist, Läänemere Gümnaasiumist, Pirita Majandusgümnaasiumist, Teeninduskoolist, Gustav Adolfi Gümnaasiumist, Mustamäe Reaalgümnaasiumist, Audentese Spordikoolist ja Mustjõe Gümnaasiumist. Võistlused ise olid igati rammumeeste võistluste väärilised - nii oma alade valikult kui ka kohtunike koosseisult. Kohtunikeks olid - Euroopa meister Meelis Peil ning Eesti Tõsteliidu juhatuse liige Erik Kuningas.

Kaksteist gümnaasiumi/põhikooli noormeest asusid võistlustulle järgmistel aladel: 70 - kilogrammise kangi rinnalt surumine maksimum korduste arvu peale; 50 kg algraskusega „Arm lifting“; 16 kg kohvri ees hoidmine ja 80 kg kaaluvate kohvritega kõnd.

Parimateks rammumeesteks osutusid:
I koht: Semjon Ahmatov (Teeninduskool) 
II koht: Daniel Rudõk (Läänemere Gümnaasium)
III koht: Toomas Erik Uus (Pirita Majandusgümnaasium)
5. koht: Rasmus Teodor Niin (Tallinna Kuristiku Gümnaasium)

Parimad omaloomingulised kavad erinevates vanusegruppides olid:
6.a - "Kool vs pärast kooli" - Lisette Lind
7.a, 8.a - "Tip Toe" - Kristiina Popovitš
11. klass - Mean Girls "Kama 2" - Katrin Gross

Suur tänu Lasnamäe Linnaosa Valitsusele, Kuristiku Gümnaasiumile, võistluse tehnilise lahenduse pealikule Aivar Metsaveerele.

Tanel Renter, Kuristiku Gümnaasiumi sporditöö koordineerija

Novembrikuu tegijad 2017
Monday, 18.12, lisas aivar

Täname kõiki, kes esitasid ja märkasid novembrikuu tegijaid ja tegusid! 
Novembrikuu 2017 tegijad on:

Õpetaja ja IT-mees Jevgeni Grigorjev
Korrektne, asjalik, abivalmis ja kiire probleemide lahendaja. Pole vaja kunagi pikalt oodata ja muretseda, kas saab abi või mitte. Ta on juba kohal enne kui lõpetad kõne.

Õpilane Kullar Olmann 9.a
Parim peastarvutaja ja parima olümpiaaditöö tegija ühtlustatud ülesannetega Tallinna koolivoorus.

Õpilane Jekaterina Dmitrijeva 11. klass
Parim peastarvutaja, parima olümpiaaditöö tegija ühtlustatud ülesannetega
Tallinna koolivoorus, ettekande koostaja matemaatikakonverentsil. Juhendajaks Annela Valdi.
 
Ootame detsembrikuu nimesid ja tegusid aadressile opilasesindus@kuristiku.ee. Detsembris on juba toimunud ja toimumas palju uut ning põnevat!
 
Kena jõulukuu jätku ja häid päkapikke!
Raino Liblik

Reaalainetenädala konverents
Sunday, 17.12, lisas aivar

1. detsembril toimus traditsiooniline matemaatikakonverents, kus esinesid ettekannetega Margus Arm Riigi Infosüsteemi Ametist ja militaarmatemaatik Ivo Müürsepp TTÜ-st. Gümnasiste esindasid seekord 11. klass ettekandega „Statistikat 10. klassi õpilaste kohta“ (Katrin Gross, Isabel-Andria Robles Pacheco, Lissell Kangur, Helen Heidemann) ja 12. klass ettekandega „Kochi lumehelves“ (Anna Nikolajeva, Raido Leilop).

9. klassi õpilaste tagasiside toimunud sündmusest:
Konverents oli huvitav, sest näitas matemaatika kasutusalasid. (Theodor Peeter Linnap)
Sain ID-kaardi kohta tekkinud küsimustele vastuseid. (Helerin Mengel)
Sain aru, et sõjaväes on vaja väga palju matemaatikast teada. (Edvin Stüff) 
Matemaatikakonverents võiks toimuda rohkem kui 1 kord aastas. (Inga Kaup)
Meil on sellel õppeaastal matemaatikaeksam. Konverentsil nähtud seosed matemaatika ja reaalsete protsesside vahel aitavad valemeid paremini kinnistada ja tekitada tunnet, et võib-olla polegi see matemaatika nii hull. (Maria Laane)
Oli väga põnev kuulata esinejate elulugusid ja teada saada, kuidas nad oma karjääris nii kaugele on jõudnud. (Sandra Vill)

Abiturientide tagasiside:
Margus Armi ettekanne meeldis kõige rohkem, sest ta seletas lahti ID-kaardi sertifikaatide probleemi. Tema jutt oli põnev ja arusaadav. (Henry Saar)
11.kl tegi huvitava ettekande, millest sain ülevaate sellest, kuidas noored kulutavad oma aega. (Viktor Ustitš)
12.kl ettekanne oli parim. Tublid! (Katrin Helen Kasvandik)
Mul on kahju, et ma ei saa järgmisel õppeaastal enam matemaatikakonverentsil osaleda. (Jevgeni Ulm)

Võimlemispidu ja rammumees 2017
Wednesday, 13.12, lisas aivar

14. detsembril toimub meie koolis iga-aastane võimlemispidu ja Tallinna koolide rammumehe võistlus. Sportvõimlemise osa 6.-12. kl õpilastega algab kell 9.00 võimlas, kus osalevad ainult võistlejad, teised on tundides. Toimub 1.-5. ainetundi.

Kell 13.00 jätkub aulas koos rammumeeste jõukatsumistega omaloominguliste kavade esitamine. Võistluse peakohtunik Euroopa meister Meelis Peil, Andrus Murumets ja Erik Kuningas.
Kavad tulevad esitamisele Rammumehe võistluse alade vahelisel ajal. Kõik on oodatud vaatama ja kaasaelama.

Omaloominguliste kavade ja rammumehe võistluse ajakava

Algus kell 13.00 koos avasõnadega

Rammumeeste ala: Rinnalt surumine 70kg

6.a - "Kool vs pärast kooli" - Lisette Lind
6.b - 6.B Stars - Arina Tšerepanova

Rammumeeste ala: Arm lifting

7.a, 8.a - "Tip Toe" - Kristiina Popovitš
8.b - SixMate - Kiira Sergejeva
8.c - 21CG "Dance Battle" - Emilia Lambinen

Rammumeeste ala: "Kohvri" ees hoidmine

10.ab - Dancebomb "Don't Get it Twisted" - Kailiin Dubrov
10.ab - Issi kommipood "Bad Mixtape" - Paula Valdna
11. klass - Mean Girls "Kama 2" - Katrin Gross
12. klass - "Kõige vanemad ja kõige kobedamad" - Kreete-Karoline Pleiats

Rammumeeste ala: Kohvrite kandmine

Omaloominguliste kavade autasustamine. Iga 6.-7., 8.-9. ja gümnaasiumi võidukava esineb uuesti koheselt peale auhinna kättesaamist.

Rammumeeste võistluse autasustamine

Registreerimine

Omaloominguliste kavade registreerimise tähtaeg on reede, 8. detsember. Registreerumiseks saada klass, tantsugrupi liikmete nimed, kahe osaleja e-post ja telefoninumber. Soovi korral võib saata ka grupi ja tantsu nime. Samaks ajaks palun saata ka muusika (soovitavalt MP3 vormingus) aadressile aivar@kuristiku.ee. Kirja teemaks ehk subjektiks "Vp17".

Alates 11. detsembrist on võimalik registreerida enda grupile peaproovi aeg, mis toimub kolmapäeval, 13. detsembri õhtul. Jälgi sedasama uudist.

Rammumehe võistlusele registreerimine toimub nimeliselt aadressil Tanel.Renter@kuristiku.ee või telefonil 529 79 79.

Võimlemispeole registreerunud ja esinemisjärjekord

Hetkel on registreerunud järgmised tantsugrupid (seisuga 11. detsember):

6.a - "Kool vs pärast kooli" - Lisette Lind
6.b - 6.B Stars - Arina Tšerepanova
7.a, 8.a - "Tip Toe" - Kristiina Popovitš
8.b - SixMate - Kiira Sergejeva
8.c - 21CG "Dance Battle" - Emilia Lambinen
10.ab - Dancebomb "Don't get it twisted" - Kailiin Dubrov
10.ab - Issi kommipood "Bad Mixtape" - Paula Valdna
11. klass - Mean Girls "Kama 2" - Katrin Gross
12. klass - "Kõige vanemad ja kõige kobedamad" - Kreete-Karoline Pleiats

Peaproovi ajad

Peaproov toimub kolmapäeva õhtul,13. detsembril. Vabad prooviajad ilmuvad esmaspäeva jooksul, jälgi lehte ja registreeri siis enda grupile sobilik aeg.
Teie lavajuhid on Helerin Mengel ja tema abiline (9. klassist). Nemad viivad läbi peaproovi ja aitavad teid ka üritusel.

Palun ole kohal 10 minutit enne enda prooviaega.
Peaproovis on igale grupile arvestatud, et saab tantsida läbi kaks korda. Esimest tantsu salvestab üldkaamera ja kohe peale tantsu saab aulas televiisorist näha selle salvestust. Seejärel saab tantsu läbi teha teist korda.
Valgustaja võtab vastu ainult üldiseid valgustussoove.

Aeg Grupp
18:30 8.c - 21CG "Dance Battle" - Emilia Lambinen
18:45 6.b - 6.B Stars - Arina Tšerepanova - muusika vigane?
19:0010.ab - Issi kommipood "Bad Mixtape" - Paula Valdna
19:15
19:30 - kinni -
19:45
20:007.a, 8.a - "Tip Toe" - Kristiina Popovitš
20:1510.ab - Dancebomb "Don't get it twisted" - Kailiin Dubrov
20:308.b - SixMate - Kiira Sergejeva
20:4512. klass - "Kõige vanemad ja kõige kobedamad" - Kreete-Karoline Pleiats
21:00 11. klass - Mean Girls "Kama 2" - Katrin Gross

 

Meie võidukas 5. klass
Sunday, 10.12, lisas aivar

Kolmapäeval, 6. detsembril toimus meie koolis Lasnamäe linnaosa ja Pirita koolide 5. klasside teatevõistlused. Osales 11 kooli, kes võistlesid viiel erineval alal. Meie kooli 5. klassi võistkond saavutas I koha, järgnes Pirita MG ja III koha saavutas Läänemere Gümnaasium. Kuristiku võidukasse võistkonda kuulusid: Markkus Arik, Andre Ansip, Kenneth Uuetoa, Nikita Smirnov, Tristan Kask, Aksel Kerem, Claudia Järve, Aleksa Malkova, Marta Pallas, Hanna Einama, Deisi-Ly Mägi, Ann-Marii Võisula, Etheli Võssar ja Kristiina Demko.

Aitäh tublidele sportlastele ning nende juhendajatele!

Koolitöötajate võrkpalliturniir
Wednesday, 06.12, lisas aivar

Tallinna koolide töötajate võrkpalliturniir 2017 Koolijuhtide Ühenduse karikale toimus laupäeval, 2. detsembril Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi spordikompleksis. Juba kolmandat korda toimunud turniirist tõotab tulla kena traditsioon, kus Tallinna koolide õpetajad ja töötajad saavad veeta sportlikult aega. Hasarti oli tunda juba soojenduse ajal ning mängude tasavägisus näitas osalejate hea sportliku taset ning motivatsiooni elada käesoleva aasta turniiri moto järgi "Terve ning sportlik õpetaja on kokkuvõttes parem õpetaja". Seekord oli osalejaid 11 koolist ja tulemused seekord sellised:

1. Kuristiku G
2. GAG
3. Inglise K
4. Laagna G
5. Järveotsa G
6. Kadrioru SG
7. Läänemere G
8. Pae G
9. Südalinna K
10.-11. 32.KK
10.-11. Mustamäe RG

Täname Haridusametit toetuse eest! Pilte saab näha siin.

Päkapikunädal Kuristikus
Sunday, 03.12, lisas triinu

Juba sel nädalal on meil päkapikunädal, mille raames toimub palju huvitavat!joul23843475_1727251223960721_6037952705678235207_n.jpg

E: Jõulurahu väljakuulutamine 
T: Sussipäev! Pane jalga oma kõige jõuluhõngulisemad sussid!
K: Piparkookide kaunistamise võistlus 
N: UV-Pidu 1.-6. klassidele kell 17.00 aulas. Pilet 1€ ja peo teemaks on Lumi
R: Filmiõhtu 7.-12. klassidele kell 18.00 auditooriumis 

Lisaks sellele kõlab kogu nädala vältel ka jõuluraadio, kuhu saad edastada ka oma jõulutervitusi kasutades selleks ÕE Facebooki või valvuri juures olevat postkasti ning nagu nädala nimigi ütleb, ootame kõiki suuri ja väikseid päkapikke terve nädal oma mütsidega uhkustama!

Erasmus+ KA2 projekti partnerite kohtumine Kuristikus
Friday, 01.12, lisas aivar

6.-10. novembril 2017. aastal toimus Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis uue rahvusvahelise projekti "Digitaalne kirjaoskus ja kultuuripärand" koosolek. Koosolek oli väga edukas ja konstruktiivne. Välispartneritele avaldas muljet koosoleku korralduslik pool, meie koolimaja, klasside sisustus ja varustatus IKT vahenditega. Samuti olid nad vaimustuses koridoris asuvatest mängudest ja sportimise võimalustest. See oli esimene partnerite kohtumine ja kõigil oli hea meel, et meeskond on tugev ja tegus ning kõik partnerid loodavad, et koostöö saab olema meeldiv ja põnev.

Projekti peakoordinaatoriks on Tallinna Kuristiku Gümnaasium.
Meie partnerkoolid on:
1. Lycee Saint-Exupery Mantes la Jolie, Mantes la Jolie, Pransusmaa
2. AR Gatti de Gamond, Brüssel, Belgia
3. Risskov Gymnasium, Risskov, Taani
4. Klaus Groth Schule, Neumünster, Saksamaa

Projektitöö üldkoordinaator on Margarita Eero, TKG projektitöö koordinaator on Anu Kurik.Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


SpordiedetabelKuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii