Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

22. apr - 1. mai - Koolivaheaeg
Koolimaja avatud kell 8.00.

Viimati muudetud
Toimus esimene Tallinna Nobenäpp 2017 27.04
2016/2017-4, 25. aprill 2017 27.04
2. klassid ülelinnalisel robootikapäeval 25.04
 
Viimased pildialbumid
Nutitund vanematele 5. apr...
Tallinna Nobenäpp 2017 20...
Naistepäev 8. märtsil 20...
Algklasside spordipäev 25...
2. klasside jõulupidu 17....
 
KiirviitedKalenderOutlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
24.04 – Uno Liiv
29.04 – Valentina Tsirihhova
30.04 – Merilyn Martis
03.05 – Eve Neito
11.05 – Ulvi Nei
12.05 – Anne Leivalt
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav koolEsileht » Koolielu » Ajalugu

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

Ajalugu

Huviringide ajalugu

Tantsurühm Priisle

Tantsukollektiiv Priisle on tantsulise liikumise kaudu oma kooli õpilastele tasuta huvitegevust pakkuv õpilaste ühendus aastast 1988.

Töö toimub kolmes grupis:
Ettevalmistusrühmas toimub tantsijate üldkehaline ja rütmiline ettevalmistus ning erinevate tantsustiilide (rahvatants, seltskonnatants, karaktertants, showtants) põhiliikumise õpetus. Tantsutunnid toimuvad kaks korda nädalas.
Rahvatantsurühmas jätkub tantsijate üldkehaline ja rütmiline arendamine. Repertuaaris on eesti autorite ja folkloorsed tantsud. Tantsitakse kaks korda nädalas.
Tantsustuudio alustas tööd 2002. aastal ajendatuna tüdrukute soovist viljeleda peale rahvatantsu ka modernseid tantsustiile. Treenitakse kaks korda nädalas. Tantsustuudio repertuaaris on rühma juhendajate Riina Raaga ja Kristi Pajuri seaded ning ka grupitööna valminud tantsud.

Aeroobika ring

Aeroobika on muusika saatel tsükliliselt korduvate harjutuste sooritamine, kus haaratakse tegevusse suur osa lihaskonnast ning energiatootmine kulgeb hapniku osalusel. Põhistiilideks on combo, body ja fatburning.

COMBOaeroobika on kombineeritud aeroobikatund, kus osutatakse tähelepanu võrdselt nii aeroobsele kui ka lihastreeningu osale. Soojenduse järgselt toimuvas aeroobses osas on vahelduvalt kõnni, jooksu ning hüplemis sarjad; tantsuelemendid - break ja hip hop. Sellele järgneb lihastreening ning venitusharjutused.
BODYaeroobika on lihastreeningule suunatud aeroobikatund.
Fatburning on aeroobsele (kestev, madala pulsisagedusega) treeningule suunatud aeroobikatund.

Treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17.15 Kuristiku gümnaasiumi aulas. Oodatud on kõik 7.-12. klassi tüdrukud ja poisid. Treeningud on tasuta, treeneriks Mirjam Tinno, mirjam.tinno[ät]mail.ee.

Võimlemis- ja akrobaatikarühm „EEVA“

AeroobikaEesmärgiks on arendada laste füüsilist ja sotsiaalset aktiivsust ning
toetada esteetilist ja eetilist arengut. Rühmas jätkub ruumi kõigile – andekatele ja vähemandekatele.

Treeningtundides õpetatakse iluvõimlemise põhialuseid (harjutused palli, rõnga, lindi ja hüpitsaga) rütmikat, tantsulist võimlemist, loovliikumist ja akrobaatikat, arendatakse laste omaalgatuslikkust ja loovust. Toetutakse Eesti võimlemise rajaja ja rahvusvaheliselt tuntud võimlemispedagoogi Ernst Idla (1901-1980) metoodikale. Rühma juhendajateks on Tiina Aasmann ja Marti Tulva.

Poistekoor

Poistekoor loodi Kuristiku gümnaasiumis 2004. aastal õpetajate Silva Rendi ja Esta Saula eestvedamisel. Koor on loomulikult esinenud mitmeid kordi kooli pidudel, kuid märkimist väärivad ka osalemised suurematel laulupidudel. Lauldud on Rakveres meeste laulupeol, koolinoorte ja üldlaulupidudel Tallinnas laulukaare all. Paaril korral on isegi võistu lauldud teiste kooridega Tartus ja Tallinnas. Koor kuulub Eesti Meestelaulu Seltsi.

Mudilaskoorid on alati olnud tublid esinejad kooli pidudel. Igakevadisel kooli sisehoovis toimuval Kuristiku gümnaasiumi laulu- ja tantsupeol astuvad lavale kõik kooli kollektiivid ning sageli ka mõned sõprusrühmad teistest koolidest. 2011. aastal oli tegemist juba 24. peoga. See on pidu, kus tantsu löövad segamini nii õpetajad kui õpilased nii koorilauljate kui plaadimuusika järgi. 2010. a pidu oli Kultuuripealinna ootussarja ühe nädala lõpuürituseks.

Näitering

Näiteringe on kooli ajaloo jooksul olnud mitmeid. Paar viimast aastat on selle ringi juhtideks olnud õpetajad Tiina Liiva ja Riina Raaga. Näiteringi sihtgrupiks on algklasside õpilased. Igal õppeaastal on trupp esitanud ühe etenduse, mida on esitatud kaasõpilastele ja eelkoolilastele. Publik nägi 2012. aastal  kevadel etendust „Printsess herneteral“. 2011. a esitati näidendit „Väike merineitsi“, mida mängiti ka vanalinnapäevadel ja festivali „Krõff“ valiti see üheks paremaks etenduseks.

Sündmuste ajalugu 

Moeshow

Mitmel aastal tunnustatud Kuristiku Moeshow tegutseb tavaliselt neljanda veerandi lõpupool. Kuristiku Moeshow kujutab endast ÕE poolt korraldatud üritust, kus Kuristiku ja ka üle Eesti teiste koolide õpilased saavad näidata oma loomingulist lähenemist moevaldkonnas.
Moeshowd on iseenesest korraldatud vägevalt: poodium on hästi valgustatud ja enne igat kollektsiooni näidatakse publikule tutvustavat videot. Õpilaste kollektsioonid on alati olnud heal tasemel ning võitnud mitmeid auhindu.

Vaata viimati toimunud moeshowde kodulehti:


Seotud lehed:
Koolivorm 1.-7. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised
Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii