Huviringide ajad tabelina

 


Viimati uuendatud: 5. veebruar 2017

 

 

JUHENDAJA

RINGI NIMETUS

VANUSEASTE

RUUM

AEG

Muusika

Kristi Toomra

mudilaskoor

1.-4. klass

muusikaklass 2

T, N 6. tund

Kristi Toomra

lastekoor

5.-7. klass

muusikaklass

E 7. tund

muusikaklass C-140

K 7. tund

Sirje Vasmann-Perend

koolibänd

8.-12. klass

muusikaklass

N 14.50-15.35

Sirje Vasmann-Perend ja Sirle Truu

noortekoor

8.-12. klass,

aula, muusikaklass

T 15.40-16.40

7. klassi poisid

R 14.45-15.30

Sirje Vasmann-Perend

solistiring

8.-12. klass

muusikaklass

R 7. tund

Sirle Truu

solistiring

2.-5. klass

muusikaklass, huvitegevuse ruum

E 16.00

Tants

Kalev Järvela

rahvatants

2.C klass

aula

E 2. tund, K 5. tund

4.B klass

aula

E 1. tund, K 6. tund

Andres-Aare Tooming

rahvatants

2.A klass

koridor/aula

T, N 5. tund, R 6.tund

2.B klass

aula

T 6. tund, N 5. tund

3.B klass

aula

T,N,R 14.00-15.30

4.A ja 4.C klass

aula

T,N,R 14.00-15.30

6.-7. klass

aula

T,N 15.30-17.00

Keel

Priit Ratassepp

meedia

6.-12. klass

A-321

T 8. tund, N 8.-9. tund

Muud ringid

Veinika Lemsalu

liiklusring

1. klass

B-301

Kokkuleppel

2. klass

B-301

Kokkuleppel

3.- 4. klass

B-301

Kokkuleppel

Aivar Metsaveer

multimeediaring

8.-12. klass

A-326  

R 15.00-17.00

Agnes Kruusmägi

kunstiring

2.-5. klass

A-406

T 7. tund

6.-9. klass

A-406

N 7.-8. tund

Sport

Andra Viirpalu

korvpall (tüdrukud) TASULINE

1.-6. klass  

võimla

E, R 14.00-15.00

Tanel Renter

Kreeka-Rooma maadlus TASULINE

1.-12. klass

maadlussaal

T, N 16.00-17.30

Jüri Lepp, Kaspar Lees, Mihkel-Matteus Luik

käsipall TASULINE

1.-12. klass

võimla

E 14.45-19.00

T 14.45- 19.00

K 14.45- 19.00

N 14.00- 20.00

R 14.00- 18.30

Urmas Kulp, Viljar Sinimeri

võrkpall TASULINE

5.-7. klass

võimla

E 15.30–17.00

K 15.00-17.00

N 14.00-15.30

Evely Pajula

1.-4. klass

E 14.00-15.15

K 14.00-15.15

R 14.00-15.15

MTÜ Huviring (JK Kratila)

jalgpall TASULINE

1.-5. klass

võimla,
staadion

E-K 18.30-20.00
T, N 17.30-20.00

TIP-TOP

iluvõimlemine TASULINE

1.-3. klass

võimla, aula

E 16.00-20.30

T 17.00-20.00

K 16.00-19.30

N 17.00-19.00

R 16.00-21.00

Esteetika- ja tantsukool

showtants TASULINE

1.-3. klass

huvitegevuse ruum, koridor

T, N 15.00-15.45

4.-6. klass

Andres Raja

 kergejõustik TASULINE

 1.-4. klass

võimla kuni 31.03.2017
staadion a. 03.04.2017

E 13.45-14.45

T 13.45-15.00

N 13.45-15.00

Pikapäevarühm

Ulvi Nei

Pikapäevarühm TASULINE

1.-2. klass

B-202

K 12.00-17.00

N 12.00-13.00

R 12.00-13.00

Anette Puusemp

Pikapäevarühm  TASULINE

1.-2. klass

B-204

E,T 12.00-17.00

K-R 12.00-15.00

Heli Malve

Pikapäevarühm TASULINE

1.-2. klass

B-203

E,T 12.00-15.00

Katrin Koit

Pikapäevarühm TASULINE

1.-2. klass

B-203

N,R 13.00 - 17.00