Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

21. märts - Avatud uste päev
    kõigile lastevanematele


22. märts - Gümnaasiumisse
  astumise katsed 9. kl õpilastele



Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Eesti keele nädal meie koolis 21.03
Kängurud hüppavad taas homme 20.03
Võõrustasime Kohila Gümnaasiumi õpetajaid 19.03
 
Viimased pildialbumid
Raamatukogubuss ja kaitset...
Sõbrapäev 14. veebruaril...
Naistepäev 8. märtsil 20...
Külas luuletaja Contra 8....
Eesti Vabariigi aktused 22...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
20.03 – Kristi Viires
28.03 – Kirsti Vooglaid
01.04 – Karin Kaju
01.04 – Karmen Kisel
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus




Õpetaja.eu

Eesti 100 tamme

Foxacademy

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool






Esileht » Inimesed » Hoolekogu

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

Hoolekogu

Liina Pukk
lapsevanem
pukkliina@gmail.com
Jüri Tali
lapsevanem
jyri.tali@outlook.com
Marko Kangust
lapsevanem
marko@meeskond.ee
     

Rita Maikov
lapsevanem
rita.maikov@gmail.com

Märt Tammisaar
õpetaja
Mart.Tammisaar@kuristiku.ee

Sirje Vasmann-Perend
õpetaja
sirje@kuristiku.ee

     

Triinu Orgmäe
ÕE
triinu.orgmae@gmail.com

Anton Karavajaev
TOE
anton@taldrik.ee

Eve Annus
linna esindaja
eve.annus@tallinnlv.ee

Hoolekogu moodustamise kord ja selle töökord

Protokollid


Seotud lehed:
Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* Miks ja kuidas hoida eesti keelt?

* Artikli kirjutamine Vikipeediasse - see on imelihtne?!

* Rebaste ristimine Kuristiku moodi

* Kõrvitsane Kuristiku

* Maailmaharidusnädala üritus



Vaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


Spordiedetabel



Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii