Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

7. veeb - Spordipäev
16. veeb - Tagasi kooli
20. veeb - Aktiivõppe päev
21. veeb - Eesti mäng
23. veeb - EV aktused

Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Tagasi kooli 2018 20.02
Õpilaste luuletused Eesti 100. sünnipäevaks 19.02
Õpetajate luuletused Eesti sünnipäevaks 18.02
 
Viimased pildialbumid
Tagasi kooli 16. veebruari...
Sõbrapäev 14. veebruaril...
Algklasside spordipäev 22...
Reaalainetenädala konvere...
Jõulurahu 4. detsembril 2...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
17.02 – Liidia Kuusksalu
18.02 – Kati Lepp
24.02 – Siiri Aiaste
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool






Esileht » Inimesed » Hoolekogu
Hoolekogu

Liina Pukk
lapsevanem
pukkliina@gmail.com
Jüri Tali
lapsevanem
jyri.tali@outlook.com
Marko Kangust
lapsevanem
marko@meeskond.ee
     

Merle Rahe
lapsevanem
merle.rahe@itk.ee

Märt Tammisaar
õpetaja
Mart.Tammisaar@kuristiku.ee

Linda Veski
õpetaja
Linda.Veski@kuristiku.ee

     

Triinu Orgmäe
ÕE
triinu.orgmae@gmail.com

Anton Karavajaev
TOE
anton@taldrik.ee

Jaanus Riibe
linna esindaja
jaanus.riibe@tallinnlv.ee

Hoolekogu moodustamise kord ja selle töökord

Protokollid:

2015/2016-1, 18. november 2015 


Seotud lehed:
Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel



Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii