Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

14. veeb - Sõbrapäev


Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Reedel kantselei suletud 18.01
4.a ja 4.b loodusmuuseumis 17.01
Jaanuar 2019 14.01
 
Viimased pildialbumid
Jõululõuna 21. detsembri...
Maailmaharidusnädal 3.-7....
Haridustöötajate võrkpa...
Kohtulahingud inglise keel...
Isadepäeva kontsert 8. no...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
14.01 – Hanna Kivila
15.01 – Külli Ratassepp
15.01 – Maarja Kikas
18.01 – Hele Täht
23.01 – Märt Tammisaar
30.01 – Anu Kurik
02.02 – Iti-Kärt Kiivit
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Foxacademy

Õpetaja.eu

Eesti 100 tamme

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool






Esileht » Inimesed » Hoolekogu
Hoolekogu

Liina Pukk
lapsevanem
pukkliina@gmail.com
Jüri Tali
lapsevanem
jyri.tali@outlook.com
Marko Kangust
lapsevanem
marko@meeskond.ee
     

Rita Maikov
lapsevanem
rita.maikov@gmail.com

Märt Tammisaar
õpetaja
Mart.Tammisaar@kuristiku.ee

Sirje Vasmann-Perend
õpetaja
sirje@kuristiku.ee

     

Triinu Orgmäe
ÕE
triinu.orgmae@gmail.com

Anton Karavajaev
TOE
anton@taldrik.ee

Eve Annus
linna esindaja
eve.annus@tallinnlv.ee

Hoolekogu moodustamise kord ja selle töökord

Protokollid


Seotud lehed:
Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* Astumas Tammsaare jälgedes ehk kuidas abituriendid poole päevaga Põhja-Eestile ringi peale tegid

* "Ma usun tegutsemisse!"

* Lahkuv USA suursaadik: "Kõige rohkem jään igatsema eestlasi."

* 8.a ja 8.b hariv vaheajareis Peterburi



Vaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


Spordiedetabel



Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii