Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

24.-27. sept - Liikumise nädal
28. sept - Teadlaste päev
5. okt - Õpetajate päev


Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Sportlik algus 21.09
Huviringid 18.09
2018-2 Üldkoosolek, 11. september 2018 17.09
 
Viimased pildialbumid
11. klassi äriideede esit...
Tallinna Nobenäpp 3. mail...
Võistlusmäng Autobahn 16...
Rohelise kooli prügi sort...
Eesti Vabariik 100 aktused...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
24.09 – Veinika Lemsalu
24.09 – Peeter Podelsky
25.09 – Jüri Lepp
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Foxacademy

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool






Esileht » Inimesed » Hoolekogu

Tutvu meie kooli huviringidega siin...

Hoolekogu

Liina Pukk
lapsevanem
pukkliina@gmail.com
Jüri Tali
lapsevanem
jyri.tali@outlook.com
Marko Kangust
lapsevanem
marko@meeskond.ee
     

Merle Rahe
lapsevanem
merle.rahe@itk.ee

Märt Tammisaar
õpetaja
Mart.Tammisaar@kuristiku.ee

Sirje Vasmann-Perend
õpetaja
sirje@kuristiku.ee

     

Triinu Orgmäe
ÕE
triinu.orgmae@gmail.com

Anton Karavajaev
TOE
anton@taldrik.ee

Eve Annus
linna esindaja
eve.annus@tallinnlv.ee

Hoolekogu moodustamise kord ja selle töökord

Protokollid


Seotud lehed:
Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* "Ma usun tegutsemisse!"

* Lahkuv USA suursaadik: "Kõige rohkem jään igatsema eestlasi."

* 8.a ja 8.b hariv vaheajareis Peterburi

* Kanal 2 ja Postimees kaks kärbest ühe hoobiga



Vaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


Spordiedetabel



Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii