Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  
Tule meie 30. laulu- ja tantsupeole!

Sündmused

Täiendav vastuvõtt 10. klassi
     vabadele kohtadele!
  Katsed toimuvad 29. mail
    kell 15.00.


25. mai kell 18.00 - Kuristiku
     30. laulu- ja tantsupidu

Viimati muudetud
Tulge linnalaagrisse! 25.05
Täiendav vastuvõtt 10. klassi vabadele kohtadele 19.05
Jalgrattaga kooli 17.05
 
Viimased pildialbumid
Kirjanik Indrek Hargla kü...
Nutitund vanematele 5. apr...
Tallinna Nobenäpp 2017 20...
Naistepäev 8. märtsil 20...
Algklasside spordipäev 25...
 
KiirviitedKalenderOutlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
30.05 – Andres-Aare Tooming
02.06 – Tanel Renter
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav koolEsileht » Uudised » Aasta 2017

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

Aasta 2017

Tulge linnalaagrisse!
Thursday, 25.05, lisas viia

liinalaager.jpgMeie kooli linnalaager toimub sel aastal 14.-22. juunil.
Külastame muuseume, botaanikaaeda, loomaaeda, KUMU, linnalähedast loodusparki, matkame ja spordime oma kooli staadionil. Linnalaagri päeva alustame hommikul kell 9.00 hommikusöögiga, seejärel toimuvad planeeritud tegevused. Linnalaagri päev lõpeb 14.00 lõunasöögiga. Söögikorrad on koolimaja sööklas, v.a piknik.
Linnalaager on mõeldud 1.- 5. klassi õpilastele. Kohti laagris on 30.
Osalustasu 50 eurot palume tasuda arvele EE831010010145401010 SEB Liidia Kuusksalu nimele. Selgitusse märkida lapse nimi ja klass.
Kes ees, see mees!
Täpsem info: Liidia.Kuusksalu@kuristiku.ee.

Liidia Kuusksalu linnalaagri juht

Täiendav vastuvõtt 10. klassi vabadele kohtadele
Friday, 19.05, lisas aivar

Tule Tallinna Kuristiku Gümnaasiumisse, kus saad jätkata õpinguid humanitaar-keelte, loodusainete–reaal või majanduse–ettevõtluse õppesuunas. Lisaks valitud õppesuunale, teeb iga gümnasist individuaalseid valikuid vastavalt kooli õppekavale (meediaõpetus, riigikaitse, autotehnika jm). 29. mail kell 15.00 toimuvad katsed vabadele kohtadele 10. klassi.

Kaasa tuleb võtta kirjutusvahend, joonlaud ja klassitunnistus (vaadatakse käimasoleva õppeaasta kolme esimese veerandi või kahe trimestri põhiõppeainete hindeid).

Katsetel osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida telefonil 634 0212 või e-posti teel aadressil kuristiku@kuristiku.ee. E-kirja tuleb kirja panna ees- ja perekonnanimi; kool, kus põhiharidust omandatakse; A-võõrkeel; millisesse õppesuunda soovitakse kandideerida.

Sisseastumiseks peavad kandideerijad  sooritama eesti keele osaoskuste, inglise keele ja matemaatika testi.

Jalgrattaga kooli
Wednesday, 17.05, lisas aivar

Jalgrattaga sõitmine pole füüsiliselt kõige kurnavam tegevus, ent ometi aitab see palju kaloreid põletada. Jalgrattaga sõitmine võib aidata ennetada haigusi. Jalgrattaga sõites saab edasi oluliselt kiiremini kui jala. Jalgrattaga sõita on odavam kui autoga.

 

Seega: 
REEDEL KOOLI RATTAGA!
Oled suur või oled väike,
ratas kiirendab su käike.
Pähe kiiver, selga vest,
rattasõit on puhas lust!

Õppeaasta lõpuni!

Aprillikuu tegijad
Wednesday, 17.05, lisas aivar

Täname kõiki, kes esitasid ja märkasid aprillikuu tegijaid ja tegusid!

Aprillikuu tegijad on Tallinna koolide kiirkirjutamise võistluse „Nobenäpp 2017“ korraldajad Viia Hang, Hanna Kivila, Jevgeni Grigorjev ja Aivar Metsaveer.

Lisaks aitasid sündmust korraldada ka Hendrik Tali, Rebekka Rehe, Natalia Homenko ja Mari-Ann Tammiste.

Ja loomulikult multimeedia meeskond, kuhu kuuluvad: Roland Lehismets, Raido Leilop, Triinu Orgmäe, Annabel Lozin, Sofia Jürimäe, Grete Nikker, Dmitri Barõšpol, Edvin Tirmaste, Lilian Vehk, Rasmus Saame (Merekalda kool).

Aprilli lõpuks ootame uusi nimesid ja tegusid opilasesindus@kuristiku.ee

7.a klass Saladuslikul saarel
Thursday, 11.05, lisas aivar

10. mail oli 7.a klassil teistmoodi koolipäev. Õpilased said end sel päeval juba pisut tudengina tunda, sest veetsime terve päeva Tallinna Ülikooli haridusinnovatsiooni keskuses põneval ja harival projektipäeval „Saladuslik saar“.

“Saladuslik saar” koosnes mitmetest eri moodulitest, mille sees oli lõimitud mitu ainet. Õpilastest moodustati rühmad ja eraldi rühma moodustasid ka kaasas olnud õpetajad. Projektipäeva käigus oli õpilastel võimalik kasutada keskuses olevat tehnoloogiat, samas oli ka piisavalt loomingulise eneseväljenduse võimalusi. “Saladuslik saar” oli seikluslik projektipäev, mis inspireerituna Jules Verne’i loomingust ühendas loodusteaduste, keelte, kunsti ja kirjanduse valdkonnad.

Loe uudist edasi...

Koolivormi tellimine 1.-6. klassidel
Sunday, 07.05, lisas aivar

Koolivormi tellimiskeskkond on avatud 27. aprill - 26. juuni. Kauba saab kätte alates 22. augustist pakiautomaadist. Teade saadetakse sõnumina mobiilile. Toote hinnale lisandub 3,20. Tasuta tarne on üle 60 eurosel ostul.

E-poest on võimalik osta ainult ette toodetud koolivormi elemente kiirkorras ehk neid tooteid, mis on hetkel laos. E-poest ostetud kauba saab kätte WW-Passaazist või pakiautomaadist (lisandub transpordi tasu või üle 60 eurosel ostul on tasuta).

Vaata ka koolivormi infolehte

7.c klass õpilaste teadusfestivalil
Sunday, 07.05, lisas aivar

7c_apr17.jpgMeie klassil oli üks tore õppepäev koolivaheajal. Neljapäeval, 27. aprillil võtsime osa Lauluväljakul õpilaste teadusfestivalist. Festivalil nägime palju huvitavat. Stendiettekannetega esinesid õpilaste teadustööde riikliku konkursi parimad. Sai vaadata, mida põnevat teavad ja on uurinud algklasside lapsed, sai näha teadusteatrite etendusi.

Me saime osaleda ka teadustöötoas - ehitasime ja programmeerisime roboteid. Tund töötoas möödus märkamatult. Saime palju uut ja huvitavat teada robootikast ning jäime festivali külastamisega väga rahule. Festival toimub kord aastas aprillikuus, seega soovitame järgmisel aastal külastada seda kõigil.

Juliana Kosmin, 7.c

Toimus esimene Tallinna Nobenäpp 2017
Thursday, 27.04, lisas aivar

20. aprillil kogunesid meie koolimaja aulasse Tallinna koolide esindusmeeskonnad. Nutikuu raames toimus ülelinnaline kiirkirjutamise võistlus „Tallinna Nobenäpp 2017“. Osaleti kahes kategoorias – nutitelefonidel ja arvutiklaviatuuril.

Nutitelefonidel võisteldi kahes etapis. Esimese vooru järel selgitati välja viis nobedamat, kes said võimaluse osaleda finaalis ja parandada oma tulemust. Klaviatuuril osalejad võtsid loosiga ühe teksti, mille kirjutamiseks oli piiratud aeg. 

Võidukarikad ja uhked auhinnad viisid mõlemal alal koju Tallinna Inglise Kolledži õpilased Anne Grete Aps, Kevin Palover, Karl Aleksander Sirp. Kuristiku Nobenäpu tiitli parima kirjutajana arvutiklaviatuuril pälvis vilistlane Rando Väljaots ja nutitelefonil Triinu Orgmäe 9.b klassist. Auhindadega toetas Tallinna Haridusamet.

Kindlasti oli see üle linna parima tehnilise lahendusega üritus! Vaata pilte.

Täname sündmuse korraldajaid Viia Hangi, Hanna Kivilat ja Aivar Metsaveeri.

2. klassid ülelinnalisel robootikapäeval
Tuesday, 25.04, lisas kylli

IMAG1933.jpgTeisipäeval, 25. aprillil kogunesid Tallinna koolide usinad robootikahuvilised Tallinna Südalinna Kooli, et lahendada põnevaid ülesandeid. Tallinna Haridusameti ja Janika Leoste abil olid valminud erinevad rajad erinevatele platvormidele (BeeBot, Ozobot, Edison, WeDo, EV3).

Meie koolist osalesid Edisoni robotiga 2. klasside õpilased Teele Pallas (2.a), Kristina Kossas (2.b), Andreas Hälvin (2.c) ja Hannes Peebo (2.d). Juhendi järgi asuti programmis Edware app programmeerima. Meeskonnatöö sujus ja etteantud tunni jooksul saadi programmi kirjutamisega hakkama. Paraku aga ei õnnestunud kontrollida, kas Edison ka matil liigub, sest allalaadimisel lõpetas tehnika meiega koostöö. Küll aga juba koolivaheajalt naastes paneme programmi ja Edisoni koolis liikuma. 

Laste silmis oli näha avastamisrõõmu ja põnevusega avastati välja pandud roboteid. 
Toreda robootikapäeva lõpetasid magus amps ja kõrrejook. 

Juhendaja ja innustajana kaasas käinud
Kertu Pildre
2.c klassijuhataja, robootikaõpetaja

5. klassid arheoloogiamuuseumis
Monday, 24.04, lisas kylli

aarded1.jpgAprillis külastasid 5.a ja 5.b klass arheoloogiamuuseumi. Arheoloogiamuuseum asub Tallinna vanalinnas Rüütli tänaval ja muuseumi külastamine toimub ainult eelregistreerimisega ning koos giidiga. 

Arheoloogiamuuseumis asub Tallinna Ülikooli arheoloogia teaduskogu. Õpilased said tutvuda Eesti kõige suurema ja esinduslikuma arheoloogiakoguga, mis annab meile ülevaate Eesti ala varase  asustusloo kohta. Tutvuti toona siin elanud inimeste eluoluga ajavahemikus 10 000 aastat eKr kuni 13. sajandini pKr. Tutvusime näitusega "Eesti muinasaeg" ja "Eestist leitud peit- ja aardeleiud".  
Muuseumigiid pööras erilist tähelepanu sellele, et kui keegi peaks tänapäeval leidma arheoloogilise leiu, siis tuleks sellest kohe teada anda Muinsuskaitseametile. 

Soovitame kõigil külastada!

Rohkem infot aadressil:

Osale juubeli laulu- ja tantsupeo kavandi ideekonkursil
Tuesday, 18.04, lisas aivar

osale_apr17.jpgKutsume kooli õpilasi, töötajaid, lapsevanemaid ja vilistlasi osa võtma Kuristiku laulu- ja tantsupeo kunstilise kavandi ideekonkursist. Peo nimi ja temaatika on sel aastal "Meil on...". Käesoleval aastal toimub Kuristiku laulu- ja tantsupidu juba 30. korda ehk tegemist on juubelipeoga.

Tööde esitamise tähtaeg on 1. mai 2017 ning need saata kristi.toomra@kuristiku.ee märgusõnaga "TKG ideekavand" või tuua paberil muusikaõpetaja Kristi Toomra kätte. Küsimuste korral palun samuti pöörduda õpetaja Kristi poole.

Stiilinädalal on stiil moes
Monday, 17.04, lisas aivar

Stiilinädal toimub meie koolis 17.-21. aprill. ÕE ruumis on avatud fotonurk.

Teemad:
E – ühevärviline päev
T – ametipäev
K – hipipäev
N – pidulik päev
R – motopäev (tsiklivennad, nahktagid, kiivrid)

Märtsikuu tegijad
Monday, 17.04, lisas aivar

Täname kõiki, kes esitasid ja märkasid märtsikuu tegijaid ja tegusid! Seekord osutusid väljavalituks:

Priit Ratassepp – õpetaja
Eesti keele nädala läbiviija, „Eesti mäng“ mängujuht, „Me armastame Eestit“ juhendaja

1.-3. klassi tüdrukute ja 1.-3. klassi poiste kooli rahvastepalli võistkond
Eesti koolispordi liidu (üle riigilise) "Dumle" finaalis rahvastepallis tüdrukute I koht (Liis Auväärt, Carola Maikov, Carmen Maikov, Viktoria Naur-Šunkina, Hanna Vernik, Merili Tuisk, Estella Krabbi. Võistkonna parim mängija oli Liis Auväärt).
Samal turniiril poiste III koht (Rasmus Paiba, Renar Velav, Arlin Võssar, Marck Kolodchuk, Sten Roos, Karl-Martin Saul, Oliver Nobel ja Sten Väster. Võistkonna parim mängija oli Arlin Võssar).
Juhendaja Tanel Renter.

Aprilli lõpuks ootame uusi nimesid ja tegusid opilasesindus@kuristiku.ee

Registreeri ja osale kiirkirjutamise võistlusel
Sunday, 02.04, lisas aivar

kirjutamine_apr17.pngTahad tõestada, et SINA oled kiireim klaviatuuril trükkija? Või hoopis, et SINA saadad telefonist kõige kiiremini sõnumeid?

Siis registreeri ennast kiirkirjutamise võistlusele "Tallinna Nobenäpp 2017", mis toimub 20. aprillil kell 11.00 meie koolimajas.

Võistluskategooriad:
* Kiirkirjutamine arvuti klaviatuuril
* Kiirkirjutamine enda nutivahendil
* Parimad Kuristiku kooli kirjutajad

Parimatele auhinnad. Registreerimine võistlusele:
* Osaleda saavad kõikide Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi õpilased, töötajad, vilistlased ja lapsevanemad ning Tallinna koolide õpilased ja töötajad. 
* Registreerimise tähtpäev 18. aprill 2017

Registreerimine ja reeglid: www.kuristiku.ee/nobenapp

Auhinnasadu Kuristikule
Friday, 31.03, lisas viia

1koht.jpg2koht.jpg30.märtsil toimus Tallinna Spordihallis Tallinna koolinoorte meistrivõistlused sõudeergomeetritel. Meie poiste põhikooli võistkond saavutas esmakordselt I koha. Koosseisu kuulusid Georg Kovžarov, Armis Priskus, Nuräli Kasõmov ja Yrlis Tatter.
Gümnaasiumi neidude võistkond saavutas väga tubli II koha. Võistkonnas sõudsid Katriin Kool, Liisa-Pauliina Koitmaa, Kariina Adamberg ja Rebekka Rehe.
Palju õnne võitjatele!

Tule lahtiste uste päevale
Tuesday, 28.03, lisas aivar

Head lapsevanemad!

Kolmapäeval, 29. märtsil 2017 toimub meie koolis lahtiste uste päev. Seoses sellega ootame Teid soovi korral osa saama meie igapäevastest tegemistest ning koolielust. Külastajatele on uksed avatud alates kella 8.00 hommikul kuni kella 17.00.

Kell 9.35 ja 10.40 on kooli aulas võimalik näha tantsuvahetundi ja võimlas liikumisvahetundi. Lisaks pakume võimalust tulla maitsma koolilõunat (lapsevanemale maksab see küll 1,34 eurot), teha kaasa kehalise kasvatuse ja muusikatunnis või olla lihtsalt tunnis vaatleja, kohtuda teiste kooli töötajatega!

Oleme rõõmsad, kui tunnete sügavamat huvi oma lapse koolipäeva tegemiste vastu ning kasutate võimalust näha oma silmaga seda, mis on muutunud koolielus tervikuna!

Raino Liblik
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi direktor

 

Internetiohutuse koolitus lapsevanematele
Monday, 27.03, lisas mailis

Internetiohutuse koolituse TKG lapsevanematele viib läbi piirkonna noorsoopolitseinik. Koolitus toimub teisipäeval 28.03 kell 17:45 Auditooriumis.

Lisainfo: Mailis Ostra mailis@kuristiku.ee 

Näitus raamatukogus
Monday, 27.03, lisas viia

1a.jpg1.a klass  otsustas emakeele päeva auks osa võtta Tallinna Keskraamatukogu jutukonkursist  „Minu isamaa, minu emakeel“.
14.märtsil kirjutatigi  klassis teemantluuletusi ja  osa  saadeti koos tervitustega ära. Üllatusena vastas raamatukogu juhataja kohe ja palus luba luuletustest raamatukogu lasteosakonnas  näitust teha.
Info näituse kohta:keskraamatukogu.ee
Raamatukogu tänas väikseid luuletajaid ja innustas lapsi ka jutukesi kirjutama.
Täna  uued  isamaalise sisuga kirjutised teele läkitasimegi.
Loodame, et loomepisik on lapsi nakatanud kauemaks.

Riina Rotšan

klassijuhataja 

Rahvuslikud lauakaunistused
Monday, 20.03, lisas kylli

lilled.pngVeebruaris toimus koolis tervisenõukogu algatusel Eesti-teemaliste lauakaunistuste valmistamine. Iga klass valmistas õpetaja juhendamisel kompositsiooni, mis kandis endas rahvuslikku meeleolu. Materjalide valik oli vaba ja fantaasial tuli lasta lennata. 

Kompositsioonid olid kõik väga kaunid ning muutsid söökla lauad eriliselt pidulikuks.
Märtsi algul märkis žürii ära neli omanäolisemat tööd igast kooliastmest. Eriliselt jäid silma 1.a, 4.a, 7.c ja 10. klassi kompositsioonid. 

Kõigi nende nelja klassi õpilased saavad preemiaks kaasa rääkida koolisöökla menüü koostamisel, pakkudes välja huvitavaid toite, mida võiks edaspidi lastele lõunaks valmistada.

Neljapäeval matemaatikavõistlus Känguru
Wednesday, 15.03, lisas kylli

kanguru__1_.pngNeljapäeval, 16. märtsil toimub 22. Känguru võistlusmäng matemaatikas. Kogunemine kell 8.00.

Võistlus toimub kuues vanuserühmas:
pre-ekolier (1.-2. klass);
ekolier (3.-4. klass) – 1. ja 4. klass auditooriumis, 2. ja 3. klass ruumis A 409;
benjamin (5.-6. klass) - ruumis A 106;
kadett (7.-8. klass) - ruumis A 106;
juunior (9.-10. klass) - ruumis A 106;
student (11.-12.klasss) - ruumis A 106.

Pre-ekolieridel ja ekolieridel tuleb lahendada 24 ülesannet ning ülejäänud vanuserühmadel 30, need on raskuse järgi jagatud kolme rühma. Iga ülesande juures on 5 vastusevarianti, millest üks on õige. Õpilane valib õige ja märgib vastava variandi vastustelehele.
Õige vastus annab vastavalt 3, 4 või 5 punkti, vale vastus (-1) punkti ning vastamata jätmine 0 punkti.
Osavõtjatel on lahendamiseks aega 1 tund ja 15 min.
Võistluse täisprotokollid avaldatakse Tartu Ülikooli teaduskooli kodulehel (kättesaadavad 30. juunini 2017).

Veebruarikuu tegijad
Wednesday, 08.03, lisas aivar

Täname kõiki, kes esitasid ja märkasid veebruarikuu tegijaid ja tegusid! Seekord osutusid väljavalituks:

Andres-Aare Tooming, õpetaja 
Rahvatantsurühmade aktiivne juhendamine ülevaatusteks ning õpilaste edukas juhendamine Tallinna "NUPUTA" võistluseks.

Jan Marten Sikkar ja Sander Tiks 5.a klassist ning Mona Ly Maidla ja Jurgita Latvelite 6.a, õpilased
Tallinna "NUPUTA" võistluse 7. koht 40 võistkonna hulgas (6.-8. koha ülitasases võistluses).

Kuu tegu
Eesti Vabariigi 99. aastapäevale pühendatud nädal, kus rõõmu valmistasid meeleolukad kompositsioonid söökla laudadel, võimsalt kõlanud kontsert-aktused ja kogu kooliperet kaasahaarav Eesti mäng.

Uus kuu juba käib, ootame märtsi lõpuks jälle uusi nimesid ja tegusid opilasesindus@kuristiku.ee

3.c kogus küünlaümbriseid ja vanu patareisid
Monday, 06.03, lisas kylli

kyynlad.jpgEesti ühes suurimas keskkonnakampaanias “Küünlaümbriste jaht” ning esmakordselt toimunud „Patareijahil“ osales tänavu kokku rohkem kui 20 000 last üle Eesti, andes oma panuse taaskasutusse. Keskkonnakampaania korraldaja MTÜ Tuleviku Heaks juhatuse liikme Mari-Liis Kallismaa andmetel on tänavusele kampaaniale registreerunud kokku rohkem kui 20 000 keskkonnateadlikku noort inimest, mis on sama palju kui varasemal kolmel aastal kokku.

Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi 3.c klass kogus 18 687 küünlaümbrist ja 1119 patareid.
Parimad küünlaümbriste kogujad olid: Liis (7254 tk), Rainer (4921 tk) ja Indra (1584 tk).
Parimad patareide kogujad olid Indra (493 tk), Sten (258 tk) ja Merilin (130 tk). Õpetaja kogus 91 küünlaümbrist ja 109 patareid. 

Suur aitäh kõigile kampaanias osalenutele!

Veinika Lemsalu
3.c klassi õpetaja

Võidukad rahvastepallurid
Monday, 06.03, lisas viia

Dumle_1.jpg2. märtsil toimus Jõhvis Dumle rahvastepalli piirkonnafinaal 1.-3. klassi õpilastele.

Kuristiku tüdrukud võitsid I koha. Võistkonda kuulusid Liis Auväärt, Carola Maikov, Carmen Maikov, Viktoria Naur-Šunkina, Hanna Vernik, Merili Tuisk, Estella Krabbi. Võistkonna parim mängija oli Liis Auväärt.

Kuristiku poisid saavutasid III koha. Võistkonda kuulusid Rasmus Paiba, Renar Velav, Arlin Võssar, Marck Kolodchuk, Sten Roos, Karl-Martin Saul, Oliver Nobel ja Sten Väster. Võistkonna parim mängija oli Arlin Võssar.

Palju õnne võitjatele!

Konverents matemaatika võlust
Wednesday, 01.03, lisas kylli

matem_konverents.jpg8. veebruaril toimus Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi aulas matemaatikakonverents.
Konverents toimus Martin Horolski (10. kl) juhtimisel ja Aivar Metsaveere tehnilise tiimi toetusel. Muusikalise tervituse tegid Andrei Krotov (5.b) trompetil ja õpetaja Kristi Toomra klaveril.
Matemaatika kooskõlalisust püüdsid kõigutada Lisette Põld ja Hendrik Tali (12. kl) ettekandes “Nulliga saab jagada?“ Emotsionaalse ettekande Fibonacci arvudest tegid kümnenda klassi õpilased Ketlin Lõtševa juhtimisel ning Pascali kolmnurka tutvustas Jevgeni Ulm (11. kl). Konverentsi külaliseks oli rahandusminister Sven Sester, kes kõneles, kuidas matemaatikaõpingud on aidanud tal elus valikuid teha. Samuti oli jutuks riigieelarve koostamine. 

Külaline Rasmus Saame Tallinna Merekalda Koolist: „Mulle meeldisid ettekanded väga. Nägin, et kõik esinejad olid vaeva näinud. Minu lemmikesitlus oli nulliga jagamisest, sest PowerPoint'i asemel oli kasutatud kergesti jälgitavat joonistamist. Pascali kolmnurgast ja selle omadustest kuulsin esimest korda. Rahandusminister Sven Sesterit kuulasin huviga, kuid gümnasistid paelusid mind rohkem. Arvan, et selliseid üritusi tasub tulevikus veel korraldada.“

Hendrik Tali: „Kõige toredam oli õhkkond - kõik õpilased tundusid hästi rahulikud ja kogu üritus ei olnud seekord väga akadeemiline. See tegi ka ettekande tegemise lihtsamaks. Ja lisaks heale õhkkonnale oli vahva oma kõrvaga poliitikut kuulata. Kokkuvõtvalt oli üritus igati õnnestunud tänu esinejatele, Aivari tiimile ja ka publikule.“

Jevgeni Ulm: „Esineda mulle väga meeldis ja publik oli tore. Arvan, et oleksin ettekannet veel rohkem nautinud, kui oleksin rohkem valmistunud.“

Nuputajad said 7. koha!
Tuesday, 28.02, lisas kylli

att2.jpgMeie kooli 5.-6. klassi meeskond saavutas Nuputa matemaatikavõistluse Tallinna piirkonnavoorus 7. koha. Jõukatsumine oli väga tasavägine, selles osales 40 võistkonda.
Kuristiku võistkonda kuulusid Jan Marten Sikkar ja Sander Tiks 5.a klassist ning Mona Ly Maidla ja Jurgita Latvelite 6.a klassist.
Õnnitleme tublisid nuputajaid!

Võistluse protokolli näed siit.

Matemaatika ainekomisjon

Palju õnne, Eesti!
Friday, 24.02, lisas aivar

Tallinna Kuristiku Gümnaasium soovib head Eesti Vabariigi 99. aastapäeva tähistamist kõikidele Kuristiku ja Eesti sõpradele!

Vaata ka Postimehe videotervitust Eesti Vabariigile, kus osalesid ka meie tublid Kuristiku rahvatantsijad.

 

 

Loonatarga ring jätkub
Friday, 17.02, lisas aivar

Järgmine ring toimub 22. veebruaril ikka kell 15.00 ruumis A-409. Seekord uurime hüdrogeeli ja selle kasutamist aianduses. Kohtade arv on piiratud ja kes tahab veel liituda, palun registreerige ennast SIIN. Kes on eelnevalt juba registreerinud, see uuesti seda tegema ei pea. Loe ka uudist.

Reedel tagasi kooli
Thursday, 16.02, lisas aivar

Meie koolis on ettevõtmine "Tagasi kooli"  toimunud juba 10 aastat ja sel põhimõttel, et ühe ja sama tunni ajal on kõikides klassides alates 1.-12. klassini külaline tunnis. Üritus on planeeritud seekord reedele, 17. veebruar kell 8.50-9.35. Peale tundi on kõik külalised palutud ka pisikesele muljete vahetamisele kohvilauda.

Selle aasta "Tagasi kooli" põhimeeskonna väljapakutud projekti nimetus on „Karjääripäev“, mis haakub kenasti nii õppekava üldpädevustega kui ka võimalusega kuulata erinevate elualade inimeste töid ja tegemisi ning meenutusi kooliajast.

Olge aktiivsed ja küsige julgesti küsimusi! Klassijuhataja tunnis saavad õpilased oma muljed kirja panna ning saadame need tagasidena esinejatele. Allpool on esinejad ja enam-vähem kokkulepitud teemad.

Loe uudist edasi...

Vanemad uudised samast kuust
> Osale korvpalli võistlusel
> Kuristiku sõbranädal
> Nutivaba päev meie koolis
> Talvepäevad 7. ja 9. veebruaril
> Kuristiku valimised 2017 on toimunud

Varasemad uudised
> Jaanuar 2017Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised
Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii