Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

16. veeb - Tagasi kooli
20. veeb - Aktiivõppe päev
21. veeb - Eesti mäng
23. veeb - EV aktused

Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
2017/2018-4, 12. jaanuar 2018 22.01
Veebruarikuu pikapäevarühma toiduraha 22.01
Toitlustamine 22.01
 
Viimased pildialbumid
Algklasside spordipäev 22...
Reaalainetenädala konvere...
Jõulurahu 4. detsembril 2...
Isadepäeva kontsert 9. no...
Rändav bioklass gümnaasi...
 
KiirviitedKalenderOutlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
18.01 – Hele Täht
23.01 – Märt Tammisaar
30.01 – Anu Kurik
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool


Esileht » Uudised » Aasta 2017
Aasta 2017

Tule vaata õpetajate võrkpalli!
Wednesday, 29.11, lisas aivar

Juba käesoleva nädala laupäeval, 2. detsembril algusega kell 12.00 toimub meie koolimaja spordikompleksis Tallinna koolide töötajate kolmas võrkpalliturniir. 2017. aasta turniiri motoks on „Terve ning sportlik õpetaja on kokkuvõttes parem õpetaja!“

Turniir on leidnud oma koha sportlike Tallinna koolide töötajate kalendris ning tulemas on jällegi sportlikust rõõmust pakatavad põnevad mängud. Osalevad võistkonnad erinevatest Tallinna linnaosadest: Laagna Gümnaasium, Gustav Adolfi Gümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Läänemere Gümnaasium, Mustamäe Reaal Gümnaasium, Tallinna Inglise Kolledž, Südalinna kool, Pae Gümnaasium ja Kuristiku Gümnaasium.

Mitmed koolid teevad omavahel tihedat koostööd ja üks hea koostöövõimalus on sport. Omavahel on peetud mitmeid sportlike kohtumisi, kus peamiseks sportmänguks on olnud võrkpall. Nii saigi alguse turniiri idee, sest miks mitte laiendada koolide ringi ja veeta koos sportlikult aega. 

Korraldamise võtsid enda peale Tallinna Koolijuhtide ühendus koostöös Tallinna Kuristiku Gümnaasiumiga. Lisaks toetab ettevõtmist Tallinna Haridusamet.

Tule ela oma õpetajatele kaasa ja aita kaitsta kulda!

Oktoobrikuu tegijad 2017
Wednesday, 29.11, lisas aivar

Täname kõiki, kes esitasid ja märkasid oktoobrikuu tegijaid ja tegusid! 

Oktoobrikuu 2017 tegijad on:

Õpetaja Märt Tammisaar
Aitab kõiki kõigega, suurepärane inimene, väga positiivne.

Õpilane Annabel Lozin + ÕE
Võttis suure vastutuse julgelt korraldada oktoobri alguses toimunud õpetajate päeva.

Juba ootame novembrikuu nimesid ja tegusid aadressile opilasesindus@kuristiku.ee

Tule rahvatantsurühma!
Sunday, 26.11, lisas kylli

IMG_5586.JPGHei, 1.-3. klassi tantsuhimuline poiss!

1. klassi rahvatantsurühm ootab oma ridadesse uusi tantsijaid.
Tunnid on tasuta ja toimuvad reedeti kell 13.00 aulas.

Tulge tantsima!

Andres-Aare Tooming
rahvatantsu õpetaja

1. ja 2. klassid Tondiraba Huvikoolis
Sunday, 26.11, lisas kylli

22.11_010.jpg20. ja 21. oktoobril külastasid meie 1. ja 2. klassid Tondiraba Huvikooli.
Lapsed said tutvuda erinevate huviringide tööga. 
1. klassid osalesid kunsti ja meisterdamise, füüsika, robootika-programmeerimise ja filminduse töötubades. 
2. klassid tegutsesid keraamikatöötoas, arvuti- ja tantsutunnis ning õppisid legodega ehitamist. Tegutsemine pakkus kõigile palju elevust.
  
Tallinna Tondiraba Huvikool alustas tööd selle aasta septembris ja annab huviharidust Tallinna ning selle lähiümbruse lastele. Tegevust leidub igale vanuseastmele. Hetkel on avatud 30 erinevat huvialarühma, kokku 75 gruppi. Kool on sisustatud kaasaegsete vahenditega. Erilist tähelepanu pööratakse koolis loodus- ja täppisteadustele, antakse algteadmisi programmeerimise aluste kohta, õpitakse vormistama laboratoorseid töid ja tutvustatakse matemaatilise statistika põhiprogramme. 

Kogemuste vahetamine Pelgulinna gümnaasiumis
Sunday, 26.11, lisas kylli

IMG_20171108_093226__2_.jpg8. novembril käisid Kuristiku klassiõpetajad külas kolleegidel Tallinna Pelgulinna Gümnaasiumis. Meie eesmärk oli tutvuda, vaadelda ja õppida, kuidas toimib sealses koolis teemapõhine õpe, kuna ka meie 1. klassid teevad alates sellest aastast teemapõhist õpet. 

Vaatlesime mitmeid õppetunde 1.- 4. klassides. Hiljem toimus õpetajate toas kohvilaua taga vestlus ja arutelu, mille käigus saime nähtu üle arvamust avaldada, mõtteid vahetada, küsimusi esitada. Niisugune kohtumine oli äärmiselt vajalik ja nii mõnigi asi sai selgemaks. Täname Pelgulinna kooli klassiõpetajaid, õppejuhti Tiina Tiitu ning direktor Tõnu Piiburit sooja ja avatud vastuvõtu eest!
 
Meie õpilased aga said sellel päeval esmakordse kogemuse – toimus koduse õppimise päev. Õpilastele anti iseseisev töö, mille käigus nad pidid otsima infot internetist, midagi meisterdama või järgmisteks päevadeks ette valmistama. Kogemus näitas, et sellist õppetöö vormi võib edukalt mõnel korral aastas kasutada. 

1. kohad rahvastepallis
Tuesday, 21.11, lisas viia

DSC_0684_1.jpg15. novembril toimus Narvas "Dumle" piirkonnafinaal rahvastepallis 4.- 5.klasside õpilastele. Meie kooli tüdrukute ja poiste võistkonnad saavutasid mõlemad suurepärase 1. koha.
Poiste võidukasse võistkonda kuulusid: Nikita Smirnov, Andre Ansip, Rico Romet Peterson, Aksel Kerem, Karl-Marten Saar, Kenneth Uuetoa, Markkus Arik. Võistkonna parimaks mängijaks valiti Kenneth Uuetoa.
Tüdrukute võidukasse võistkonda kuulusid: Ann Marii Võisula, Kristiina Demko, Claudia Järve, Angelika Kolk, Elisabeth-Mary Vainrauh Piilik, Carmen Maikoiv, Carola Maikov, Liis Auväärt. Võistkonna parimaks mängijaks valiti Kristiina Demko.

Õnnitlused võitjatele!


Kinkides raamatukogule, teeme kingituse paljudele
Monday, 13.11, lisas kylli

IMG_20171106_134214__2_.jpgOktoobri lõpus, enne vaheajale minekut pidas kogu meie koolipere Kuristiku gümnaasiumi 33. sünnipäeva. Juba mitmel aastal on klassidel traditsiooniks kinkida selle sündmuse puhul kooli raamatukogule raamatuid. See on heategu, millega saab kogeda kinkimisrõõmu ja pakkuda paljudele teistele lugemismõnu. Meie raamatukogu sai suure hulga populaarseid lasteraamatuid, põnevat teadmiskirjandust ja ka kohustuslikuks lugemiseks mõeldud raamatuid. Tulge neid raamatukokku uudistama!  

Veel on üks tore üritus, mille käigus saab raamatukogu oma varusid suurendada. Nimelt toimub sügiseti algklasside heategevuslik mihklipäevalaat. Iga laps võis annetada oma müügitulust 20 senti raamatukogule raamatute ostmiseks. Sellel aastal kogunes 19 eurot ja 10 senti, millega osteti kaks eksemplari Ilmar Tomuski raamatut „Kriminaalsed viineripirukad. Neljanda A kriminalistid“.  

Suured-suured tänud kõigile, kes meie raamatukogu on rikastanud!

Meie tublid õpilased
Sunday, 12.11, lisas adminb

Kodanikujulguse aumärke annab justiitsminister välja alates 2004. aastast. Aumärgiga tunnustatakse inimesi, kes on ära hoidnud kuriteo või takistanud selle toimepanemist, aidanud kinni pidada kurjategijat, abistanud kuriteoohvrit või aidanud muul moel suurendada teiste inimeste turvatunnet. Sel aastal pälvis aumärgi 28 julget kodanikku.

Meie koolist pälvisid Rihard Peder (10.b) ja Aleksander Holm (eelmisel aastal 9.a lõpetanud) sel aastal nimetatud aumärgi. Loe lähemalt: https://www.postimees.ee/4297631/28-vaprat-inimest-said-tana-kodanikujulguse-aumargi

Lisaks tunnustas 2. novembril TLÜ Eesti Pedagoogika Arhiivmuuseum (EPAM) õpilaste loov- ja uurimistööde konkursil "Kooliajalugu uurima!" osalejaid, kelle hulgas olid ka meie kooli praegused 10.b klassi õpilased Triinu Orgmäe, Paula Valdna ja Grete Nikker, kes 8. klassis tegid loovtöö raames videokroonika Kuristiku kooli ajaloost. Loe lähemalt: http://www.tlu.ee/et/uudised/4504/pedagoogika-arhiivmuuseum-tunnustas-kooliajaloo-uurijaid

Hääleta lemmik Kaubamaja poolt
Sunday, 05.11, lisas aivar

8.b klassi õpilased osalesid Kaubamaja korraldatud "Tuleviku kaubamaja" maketikonkursil ja meie õpilaste tehtud kaks maketti valiti 10 parima töö hulka. Konkursi võitja selgub rahvahääletusel. Vali ka Sina oma lemmik ja pane Like. Hääletada saad SIIN.

Art House Drama Club ootab uusi liikmeid
Sunday, 05.11, lisas aivar

Käesolevast õppeaastast tegutseb meie koolis huviring "Art House" Drama Club. Huviringis toimub tegevus peamiselt inglise keeles, tegeletakse  teatriga ja audiovisuaalsete teoste loomisega. Toimumise ajad on kolmapäeviti ja reedeti kell 14.50 ruumis A424. Juhendaja on Rolando Beaujon.

Vaata ka nende loodud Halloweeni teemalist lühiklippi

Halloweeni kõrvitsate lõikamise võistlus!
Sunday, 05.11, lisas aivar

Teisipäeval, 31. oktoobril toimus meie koolis iga-aastane kõrvitsate lõikamise võistlus Halloweeni puhul. Osa võtsid peale meie kooli ka veel õpilased Laagna Gümnaasiumist, Läänemere Gümnaasiumist, Lasnamäe Vene Lütseumist ja Lasnamäe Vene Gümnaasiumist.

Kõrvitsaid hinnati kahes vanuserühmas: põhikool, kus osales kokku 5 võistkonda ja gümnaasium, kus oli võistkondi 12. Ürituse stardipauk anti kell 12 ning 5-liikmelistel võistkondadel oli aega poolteist tundi, et meisterdada valmis parim kõrvits. Hindamiskomisjoni kuulusid nii koolitöötajad kui ka õpilased.

Loe uudist edasi...

Rändav bioklass
Tuesday, 31.10, lisas aivar

Reedel, 6. oktoobril külastas meie kooli Rändav Bioklass, mille eesmärk on tutvustada tänapäevaseid biotehnoloogia analüüsimeetodeid ja anda õpilastele võimalus töötada kaasaegse aparatuuriga. Terve koolipäeva kestnud töös said osaleda huvilised 10. ja 11. klassidest.

Meie juhendajateks olid Tartu Ülikooli Loodus- ja täppisteaduste valdkonna üliõpilased, nende seas ka meie kooli vilistlased Kadi Sagor ja Kristina Kasvandik. Saime endale selga kitlid, kummikindad ja ka nimesildid ning tundsime end juba täiesti teadlastena.

Alustuseks räägiti meile täpsuse tähtsusest erinevate uuringute läbiviimisel. Meie hulgast kõige kindlama ja täpsema käe väljaselgitamiseks viidi läbi pipeteerimise olümpia. Selleks tuli sõrmkübarast väiksemasse katsutisse mõõta automaatpipetiga kindel, aga tibatilluke kogus vedelikku. Võitja selgitamiseks kaaluti kõigi proovid väga täpsetel kaaludel ja olümpiavõitjaks osutus 10. klassi õpilane Aare Silm.

Edasi rääkisime pärilikkusainest - DNA-st, mis see on ja tema tähtsusest elusorganismides. Kuna DNA molekule inimene palja silmaga ei näe, pidime selle keemiliste manipulatsioonidega endale nähtavaks tegema. Kui olime piisavalt DNA-st teada saanud, läks asi tõsiseks. Nimelt saime erinevate patsientide DNA proovid ja pidime nendega katseid tegema, et saada teada, kas patsient on haige või ei ja kui haige ta on.

Ühesõnaga oli väga lõbus ja silmaringi laiendav kogemus, mida soovitaksin kõigile soojalt.

Artjom Korot, 10.b klass 

Vaata ka pilte.

Kohtumine Ukraina näitlejaga
Monday, 23.10, lisas aivar

jevgeni_plaksin_okt17.jpgTeisipäeval, 10. oktoobril 3. tunni ajal toimus 8.c ja 9.ab klassidel kohtumine külalisega Ukrainast, kes on elukutselt näitleja. Jevgeni Plaksin on austatud Ukraina näitleja, kes on töötanud juba 51 aastat Harkovi Riiklikus Shevchenko nimelises Draamateatris. Oma pika eluea jooksul on ta mänginud teatris palju erinevaid rolle. Halbu ja häid, kurbi ja rõõmsaid, kuid ühte - Näärivana rolli mängib Jevgeni juba 60 pikka aastat. Tema enda sõnul on need aastad kaasa toonud tohutult rõõmu ja "Head uut aastat" on ta soovinud juba ligikaudu 2 miljonile lapsele.

Kohtumisel saime kuulata palju sellest, kui raske või kerge on teatris erinevaid rolle mängida. Külalise sõnul on laval kõige raskem näidata viha, armastust ja kurbust. Külaline rääkis, et neid emotsioone peab edastama nii, et vaataja jääks uskuma, kuid see pole lihtne. Emotsioonid laval peavad olema siirad ja puhtsüdamlikud. Teatrimees rääkis ühest tema kõige lemmikumast skulptuurist Eestis, mis väljendab tema arvates erakordselt hästi armastust. Need on Tartu suudlevad tudengid. Vihmavari, mille alla peaks mahtuma üks, kuid mahub kaks inimest tingituna just suurest armastusest.

Kohtumise lõpus mängisid õpilased mängu, kus võis oma sünnikuupäeva, aasta ja kuuga teada saada oma õnnenumbri. Väidetavalt peaks see number saatma inimest kogu ta elu. Näiteid numbrite kokkusattumisest tõi külaline oma elust. Selle tohutult kiiresti möödunud tunni jooksul kõneleti meile palju huvitavavaid ja emotsioonirohkeid seiku teatritöö ja Näärivanaks olemise kohta.

Juliana Kosmin ja Heleri Liis Hannilo 8.c klass

Tule Kreskut lugema!
Thursday, 19.10, lisas aivar

kresku_70.jpgKas Sina mäletad, millal lugesid viimati meie kooli ajalehte Kreskut? Nüüd on selleks taaskord võimalus. Seni paberlehena ilmunud koolileht muutus nüüd täiesti digitaalseks ja asub aadressil http://kresku.kuristiku.ee.

Iga paari nädala tagant ilmub sinna uus artikkel meie koolis toimunud sündmusest, intervjuu mõne õpetajaga või muu tore jutukene.

Seega - kui ootad koridoris algavat koolitundi, sõidad bussiga linna või oled söökla järjekorras - vaata Facebooki/Snapchati asemel hoopis DigiKreskut ;)

Ootame kõikidelt ka kaastöid Kreskusse. Oma panuse andmiseks pöördu klassijuhataja või eesti keele õpetaja poole.

Vanemad uudised samast kuust
> Kuristiku Pumpkin Carving 2017
> Tule teadushuviringi!
> Head põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajad!
> Lasnamäe kaalub hommikupudru pakkumist kõigis linnaosa koolides
> Meie kooli tublid õpetajad

Spordinädal meie koolis
Wednesday, 27.09, lisas aivar

Spordinädala raames toimus ka meie koolis erinevaid tegemisi - spordipäevad väikestele ja suurtele, ratta- ja jalgsimatkad, tuletõrjejooks. Külas käis ka Gerd Kanter, vaata videot Delfist.

Teadlaste päev meie koolis
Wednesday, 27.09, lisas aivar

25.-29. septembrini toimub järjekorras 12. Teadlaste Öö festival, mille teemaks on tänavu teaduseetika. Muuhulgas arutletakse, kui kaugele saab minna inimuuringutega ning millised on tehisintellekti eetilised piirangud. Sind ootab üle 900 põneva teadussündmuse nii Tartus kui erinevates paikades üle Eesti.

Meie kool osaleb TÖF-il teist korda. Selleks, et teha teadusega tutvust, ei olegi vaja esialgu väga põhjalikke teadmisi. Piisab, kui lugeda juhendit ja jälgida, et katse toimumine on turvaline. Läbi katsete saab proovida tundides õpitud teoreetiliste teadmiste ellu rakendamist. Selleks, et TÖFi tegevusi õpilastega huvitavamalt planeerida, osalesid suvel mitmed meie loodusteaduste õpetajad koolitustel erinevates töötubades.

Kõik õpilased, alates 1.-12. klassini saavad täna osa teaduslike eksperimentide läbiviimisest. TÖF algab kogunemisega kooli staadionil ja üllatuskatsega, seejärel alustavad õpilased klassiti tegevuste läbi viimist. Erinevate töötubade läbiviimisel on abiks klassijuhatajad ja 12. klasside õpilased. Voldime erineva kujuga paberist mudellennukeid ja vaatame, millised lendavad kaugemale; valmistme 3D prille ja katsetame neid; lennutame õhupallirakette ja teeme söödavat paberit; proovime salakirja teha ja seda lugeda; mõõdame inimese naha pindala; valmistame hologrammi ja langevarju; teeme keemilisi katseid Koolajoogi ja Mentosega; gümnasistid ehitavad roboteid ning päeva lõpus määravad abituriendid katsete käigus DNAd.

Vaata ka http://teadlasteoo.ee/mis-on-tof ja http://teadlasteoo.ee/tahtsundmused

Mihklipäevalaat 29. septembril
Tuesday, 26.09, lisas aivar

mihklilaat_sept17.png

Kunstiring 4.-9. klassidele
Sunday, 24.09, lisas aivar

Kunstiring toimub esmaspäeviti 7.-8. tund. Oodatud on 4.-9. klasside lapsed. Joonistame, maalime ja õpime erinevaid kunstitehnikaid.

Tutvu ka meie kooli teiste huviringidega: Koolielu -> Huviringide ajad

Eelkooli lastevanemate koosolek
Sunday, 24.09, lisas aivar

Eelkooli lastevanemate koosolek toimub kolmapäeval, 27. septembril 2017 algusega kell 18.00 Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi auditooriumis.

EYC 2017 Aarhus
Sunday, 24.09, lisas aivar

10. septembril algas kauaoodatud õpilastele suunatud projekt “European Youth Consensus 2017”, meie lend Taani väljus kell 6.20 hommikul. Tallinna Kuristiku Gümnaasiumist osalesid Lilian Vehk, Jennifer Illison ja Raimond Elhi.

Meil, Eesti delegatsioonil, oli projekti raames valmis disainitud ainulaadne T-särk ning eestimaalaste ajaloost kõnelev lavastus. Samuti oli iga delegaat varunud projekti jaoks endale mõned Eesti kommid või šokolaadid, mida uutele tuttavatele jagada. Projekt oli taganud igale delegatsioonile transpordi lennujaamast sihtlinna - Aarhusesse, mis on sellel aastal Euroopa kultuuripealinn. Samuti oli meile kõigile broneeritud hotellitoad ning toitlustus kolm korda päevas.

Loe uudist edasi...

Tulemas on taas spordinädal!
Friday, 15.09, lisas aivar

Spordinädal saab alguse neljapäeval, 21. septembril, mis algab suurte spordipäevaga.

 

  • 21.09 kl 10:00 – 6.-12.kl spordipäev
  • 22.09 kl 10:30 – 2.-5.kl spordipäev
  • 25.09 kl 10:00 – 6.-9.kl tuletõrjes ringteatejooks: 10:00 6.-7.kl ja 11:00 8.-9.kl
  • 26.09 kl 09:30 – Matkapäev (Rattamatk pikema tee grupp; rattamatk lühema tee grupp ja jalgsimatk). Matka orienteeruv lõpp 12.30.
  • 28.09 – aktiivsed vahetunnid: discgolf õues, vabavisete võistlus võimlas, saapavise õues

 

Lisainfo spordinädala kohta õpetaja Tanel Renteri käest!

Solistiring 2.-5. klassidele
Friday, 15.09, lisas aivar

solistiring_sept17.png

Gümnaasiumi töövihikud alanud õppeaastaks
Friday, 08.09, lisas aivar

Töövihikute summad edastab klassijuhataja. Töövihikute eest tasuda arvele: Swedbank EE472200221055910490, Liana Lepik. Selgituseks: klass ja õpilase nimi.

Tule Õpilasesindusse!
Monday, 04.09, lisas triinu

oe_sept17.jpgHei! Uue õppeaasta algusega kutsume kõiki huvilisi tutvuma meie Õpilasesinduse tegemiste ning ülesannetega koolis.

Avatud koosolek toimub 7. septembril A-korpuse esimese korruse lõpus olevas ÕE ruumis kell 15:40.

Oodatud on kõik koolielu edendada soovivad 7.-12. klasside õpilased.

Küsimuste korral võib julgelt kirjutada meile Facebooki või oe@kuristiku.ee 

On jälle aeg selg sirgu lüüa… Ja tulla NOORTEKOORI
Sunday, 03.09, lisas aivar

laulma_aug14.jpgTeisipäeval, 5. septembril algusega kell 15.40, oodatakse kõiki ilusate ja vähem ilusate häältega ning oma hääleilust mitteteadlikke inimesi muusikaklassi (C140), et sooritada kõrgus-, kaugus-, teivas- ja kõige tähtsam - kitsehüpe! Kõik muidugi selleks, et kandideerida kõige paremasse seltskonda kogu koolis: noorteansamblisse, -koori või solistiringi! Plaanid (nagu ikka) selleks aastaks on SUURED! :D

• Oodatud on õpilased 8.-12. klassini.
• Võtta kaasa julgus ja julgus! Jätta maha ebakindlus ja halb tuju!

Rohkem infot: muusikaõpetaja Sirje Vasmann-Perendilt (sirje@kuristiku.ee). Ebasobiva aja mure lahendame ka. Võta lihtsalt ühendust.

Koolivormi tellimine
Saturday, 02.09, lisas aivar

Meie kooli 1.-6. klassi õpilastel on kohustuslik kanda koolilogoga koolivormi. Seoses algava õppeaastaga on avatud laia tootevalikuga tellimiskeskkond. Kauba saab kätte peale tellimisperioodi lõppu.

Terve õppeperioodi jooksul saab osta piiratud tootevalikuga tooteid e-poest.
Kauba saab kätte 3-5 tööpäeva jooksul Norrisoni vabrikupoest (WW-Passaaz, Vana-Viru 10/Aia 3) või pakiautomaadist.

Ostmise ja tellimisega seotud probleemide korral palun pöörduda aadressil info@norrison.ee.

Algava õppeaasta info
Tuesday, 29.08, lisas aivar

Aktused 1. septembril:

9:00 - 2.-4. klass
9:45 - 5.-7. klass
10:30 - 8.-12. klass
12:00 - 1. klassid koos 12. kl.

4.-6. september - Klasside pildistamine, täpse pildistamise päeva saab teada klassijuhataja käest

6. september kell 18.00 - 1.-6. klasside lastevanemate üldkoosolek ja klassikoosolekud.

7. september kell 18.00 - 7.-12. klasside lastevanemate üldkoosolek ja klassikoosolekud. 

Info õppeaasta perioodide ja koolivaheaegade kohta leiab menüüst Õppetöö -> Õppeaasta perioodid ja koolivaheajad.

Söögivahetundide aegadega tutvu meie Päevakava lehel: menüüst Teave -> Dokumendid -> Päevakava.

Klassid ja klassijuhatajad

1A Külli Ratassepp - B305
1B Viia Hang - B311
1C Kati Lepp - B304
2A Riina Rotšan - B205
2B Hanna Kivila - B204
2C Kadri Käärd - B203
2D Veinika Lemsalu - B301
3A Ly Melesk - B310
3B Aire Luugus - B302
3C Anette Puusemp - B201
3D Liis Tisler - B210
4A Tiia Tarm 
4B Andres-Aare Tooming - A337
4C Veinika Lemsalu - B301
4D Liidia Kuusksalu
4v Anne Soolepp

5A Priit Ratassepp - A321
5B Katrin Näär - A421
5C Marje Kallasvee - A108
6A Ellen Plaado
6B Annela Valdi
7A Margarita Eero
7B Ele-Marika Sooväli
7C Heli Jakobson
7v-9v Maire Kasser
8A Karmen Kisel
8B Valentina Tsirihhova
8C Olga Lillemaa ja Jana Zebergs
9A Kirsti Vooglaid
9B Heli Paju
9C Ülle Piibar
10A Ülle Piibar
10B Sirje Vasmann-Perend 
11 Anu Kurik 
12 Marilis Kirotar

Gümnaasiumi tasulised õppematerjalid

Info tuleb peagi.

1. klasside lastevanemate koosolek
Thursday, 24.08, lisas kylli

1. klasside lastevanemate koosolekud toimuvad kolmapäeval, 30. augustil kell 18.00. Kogunemine kooli fuajees.

Kohtumiseni! 

Vanemad uudised samast kuust
> Mida läheb vaja 1. klassi lapsel
> Õpikute väljastamine algavaks õppeaastaks

Varasemad uudised
> Juuni 2017
> Mai 2017
> Aprill 2017
> Veebruar 2017
> Jaanuar 2017Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


SpordiedetabelKuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii