Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

2. sept – Algab kool

Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Tule noortekoori 25.08
Uue õppeaasta eelinfo 25.08
Koolinoorte suvemängud Meri ja Päike 25.08
 
Viimased pildialbumid
Aktused 11. juunil 2019
Koolibändide volbrijämm ...
Kiirkirjutamise võistlus ...
Õpilasfirmade laat 11. ap...
Raamatukogubuss ja kaitset...
 
KiirviitedKalenderOutlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
02.09 – Kübe Tämmo
04.09 – Aire Luugus
04.09 – Riina Raaga
07.09 – Aare Vigla
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus
Õpetaja.eu

Eesti 100 tamme

Foxacademy

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool


Esileht » Uudised » Aasta 2015 » Juuni 2015

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

Juuni 2015

Teadaanne
Monday, 20.07, lisas aivar

Tallinna Kuristiku Gümnaasium kutsub esitama pakkumusi lihtsustatud korras tellitava teenuse hankele (edaspidi lihtteenuse hange), mille eesmärk on osutada ja korraldada toitlustamisteenust Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi õpilastele.

Pakkumus tuleb esitada elektrooniliselt vastutava isiku e-mailile (Raino.Liblik@kuristiku.ee) ja peab olema digiallkirjastatud pakkuja allkirjaõigusliku isiku poolt. E-maili mahu piirang on 35 MB.

Pakkumuste esitamise tähtpäev: 30.juuli 2015 kell 11:00. 
Pakkumuste avamise aeg: 30.juuli 2015 kell 11:00 e-maili teel.
Hankedokumendid leiab siit: PDF või DOC.
Digiallkirjastatud dokumendid on: 1-2-230_Toitlustamise_riigihanke_korraldamine.ddoc ja 1-2-230_Lisa1_Toitlustamisteenus_hange_Kuristiku_2015.ddoc

Telli lõpupilte
Saturday, 04.07, lisas aivar

20. juunil toimunud lõpuaktuste pilte saab nüüd tellida Vekfoto koduleheküljelt http://www.vekfoto.ee/?m1=16&m2=14&m3=48

Kuristiku kool sai kaks tunnustust
Tuesday, 30.06, lisas aivar

Neljapäeval, 28. mail 2015 toimus Tallinna Haridusameti poolt korraldatud pidulik Tallinna õppeaasta lõpetamine, mille puhul toimus Lillepaviljonis traditsiooniline pidulik vastuvõtt pealinna haridusasutuste juhtidele. Tallinna abilinnapead Mihhail Kõlvart ja Arvo Sarapuu ning haridusameti juhataja Andres Pajula andsid üle raemedalid teenekatele haridustöötajatele ning auhinnad parimatele haridusasutustele.

Parim tervisemeeskond 2015
Konkursiga „Parim tervisemeeskond“ tunnustas Tallinna Haridusamet haridusasutuste tervisenõukogude tööd laste tervist toetava õpi- ja mängukeskkonna loomisel, et parandada üldist elukvaliteeti ja saavutada paremaid tulemusi hariduslike eesmärkide täitmisel.

Konkursi „Parim tervisemeeskond 2015“ võitnud koolid:
Tallinna Kuristiku Gümnaasium – 1. koht;
Tallinna Tehnikagümnaasium – 2. koht;
Tallinna Humanitaargümnaasium – 3. koht.

Innovaatiline tegu 2015
Hariduselu oluliseks arengueelduseks on innovatsioon. Osavõtt konkursist väljendas haridusasutuste soovi olla avatud ja kaasaegne ning rakendada värskeid ideid.

Kuristiku kool sain tunnustuse eduka osalemise eest konkursil koos preemiaga projekti eest - Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi 2. klasside digitaalse klassiruumi loomise eest.

Koolivormi tellimine
Tuesday, 09.06, lisas viia

Tellimiskeskkond on avatud 15. juunini ja kauba saab kätte alates 24. augustist. Koolivormi kannab õpilane 1.-7. klassini. Koolivormi saab tellida siit: http://koolivorm.norrison.ee/107-tallinna-kuristiku-gumnaasium.

Aastake 13-aastases Kuristiku lipkonnas
Tuesday, 09.06, lisas aivar

Kui kooliaasta hakkab meil juba lõppema, siis gaidide tegevusaasta on alles poole peal ning võib öelda, et tuure üles võtmas. Nimelt on kohe-kohe käes suvi - lumi sulanud, päike paistab ning paras aeg on hakata elama metsas. Kui nüüd minna ajas tagasi ning meenutada Kuristiku gaidide tegutsemist viimase 12 kuu jooksul, on kaks kõige mälestusterikkamat üritust 24 tunni matk ja Scoutsrännak.

gaidid_a_jun15.jpg

24 tunni matk toimus juuli keskpaigas suvelaagri raames hellakestest kuni vanemgaididele. Ööbisime heinamaal, tegime iga päev oma all-laagriga endale lõkke peal süüa ja vahepeal toimus ka julgematele 24h matk. Matka pidi läbima täpselt 24 tunniga, koosnes jalgrattaretkest, jõel kanuutamisest ning lõppes jalgsimatkaga. 

Meie enda kommentaarid 24 tunni matka kohta:
„Imprompt maasikapõld - ma pole kunagi nii palju maasikad söönud!!”
„Ainuke asi, mis meil kell pool kolm öösel jalad liikumas hoidis, oli super-efektiivse libeda kaitsevahendi sees oleva Nokia helinatoonid.”

Loe uudist edasi...

6. klassid projektis „Kaitse end ja aita teist“
Tuesday, 09.06, lisas viia

1_1.jpgMeie kooli 6. klassid osalesid projektis „Kaitse end ja aita teist“. Tegemist on 6. klasside õpilastele mõeldud projektiga, mis on suunatud vigastuste ennetamisele põhikooli noorte hulgas. Projekti raames toimuvale võistluslaagrile maikuus eelnes koolitustsükkel, mille eesmärgiks oli anda võimalikult suurele arvule õpilastest eluks vajalikke teadmisi erinevatest ohutusloengutest terve õppeaasta vältel. 
Projekti käigus said meie kooli 6. klassi õpilased väljaõpet järgmistel teemadel: esmaabi, politsei ja seadused, liikluskasvatus, raudteeohutus, pommiohutus ja vetelpääste.
Projekt lõppes ohutuslaagriga Murastes mail, kus meie koolist osales kaheksa liikmeline esindusvõistkond: Helerin Mengel, Rena Emily Jõekallas, Laura Vlassenkova, Jennifer Susi, Vahur Kuu, Sten Kaskman, Sten Penzev ja Markus Pedak. Tegemist oli väga vahva üritusega, kus kohapeal tuli läbida 12 punkti, mis koosnesid nii teoreetilistest kui ka praktilistest harjutustest ja ülesannetest. Noored said näha erinevaid teenistuskoerte oskusi, näidata enda oskusi jalgratta vigursõidu rajal, proovida pöörlevast autost välja pääsemist ning tunda turvavöö olulisust näiteks autoavarii korral. Kokku osales ohutuspäeval 24 kooli, meie õpilased olid väga tublid ning kogusid paljudes ülesannetes 8-10 punkti, kuid sellest ei piisanud, et pääseda esikolmikusse. 

2_2.jpgÜldiselt jäid noored ning nende juhendaja, huvijuht, ohutuspäeva ja kogu projektiga väga rahule ning järgmisel aastal jätkame kindlasti uue hooga.

Suur kiitus kõigile projektis osalenutele!


Triin Tibar
huvijuht

Õuesõpe liiklusväljakul
Tuesday, 02.06, lisas kylli

IMG_4899.JPGMaikuus, kui ilmad ilusaks läksid, sättis õpetaja Veinika liiklusväljakule liiklusmärgid üles ja kutsus lapsi liiklema. Lapsed said võimaluse tulla kooli tõukeratta, jalgratta või rulluiskudega. Loomulikult tuli kanda kiivrit. 

Liiklusväljakul harjutati liiklemist jalakäijana, ratturina või rulluisutajana. Lapsed teadsid üllatavalt hästi, kes kellele teed andma peab ning kutsusid reeglite rikkujaid korrale. Sõideti ka slaalomit, kaheksaid ja tehti võistlusi. 

Soovime kõigile ohutut liiklemist suvel!Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* Kummardus bändile Bravo

* Muutus algab minust!

* "Tehke seda, milles päriselt head olete!"

* Miks ja kuidas hoida eesti keelt?

* Artikli kirjutamine Vikipeediasse - see on imelihtne?!Vaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


SpordiedetabelKuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii