Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

2. sept – Algab kool

Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Tule noortekoori 25.08
Uue õppeaasta eelinfo 25.08
Koolinoorte suvemängud Meri ja Päike 25.08
 
Viimased pildialbumid
Aktused 11. juunil 2019
Koolibändide volbrijämm ...
Kiirkirjutamise võistlus ...
Õpilasfirmade laat 11. ap...
Raamatukogubuss ja kaitset...
 
KiirviitedKalenderOutlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
02.09 – Kübe Tämmo
04.09 – Aire Luugus
04.09 – Riina Raaga
07.09 – Aare Vigla
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus
Õpetaja.eu

Eesti 100 tamme

Foxacademy

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool


Esileht » Uudised » Aasta 2014 » Juuni 2014

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

Juuni 2014

Suvised tegemised
Thursday, 31.07, lisas aivar

Suvel esinesid meie kooli 3. ja 6. klasside Päripidi rahvatantsurühmad 4.-6. juulil toimunud XIX tantsupeol. Terve õppeaasta jooksul õpetasid ja juhendasid neid tantsuõpetajad Kalev Järvela ja Andres-Aare Tooming.
XXVI laulupeol "Aja puudutus. Puudutuse aeg." andsid oma panuse 8.-12. klasside õpilastest koosnev segakoor, keda juhendasid Sirje Vasmann-Perend ja Sirle Truu.

Lisaks esinesid nii segakoor kui ka Kristi Toomra juhitud lastekoor Tartus 12. juulil toimunud Popkooripeol.

Vaata pilte meie kooli galeriis

Kokkuvõte Kuristiku linnalaagrist 2014
Monday, 30.06, lisas priit

linnalaager.jpgLõppenud õppeaasta viimaseks suurürituseks oli Kuristiku gümnaasiumi Linnalaager, mis kestis kaks nädalat. Selle aja jooksul oli algklasside õpilastel võimalus huvitavalt, õpetlikult ja lõbusalt oma koolivaheaja algust sisustada. Lastega külastasime mitmeid muuseume koos haridusprogrammidega. 

Matkasime looduses ja tegelesime käelise tegevusega koolimajas. Linnalaagrit viisid läbi kehalise kasvatuse õpetaja Liidia Kuusksalu, loodusloo õpetaja Kirsti Vooglaid, kunstiõpetaja Eve Neito ja abiks olid õpetaja abi Lea Kull ning sotsiaalpedagoog Annika Nikonov. Laagri edukaks läbiviimseks aitas kaasa Lasnamäe LOV ja lapsevanemad, kes võimaldasid oma lastele sisukat tegevust. Suur tänu kõigile!

Linnalaagri esimene päev on alati sisustatud Tallinna botaanikaaia külastamisega, et vaadata, mida uut on aastaga juurde kasvanud triiphoonetes ja aias endas. Seekord oli mõnedel lastel võimalus vilksamisi näha nastikut vabalt looduses liikumas. Viimsi Rannarahva Vabaõhumuuseumis tutvuti läbi maastikumängu rannarahva elu-oluga. Sai kiikuda ja merevaadet nautida. Tagasiteel avastasid õpilased rohus pardipesa koos munadega. Elamus oli nautimist väärt.

Loe uudist edasi...

Uus liikluskasvatuse lehekülg internetis
Thursday, 19.06, lisas kylli

Liikluskasvatus.jpgLiikluskasvatus.ee on lehekülg, kuhu koondatakse huvitav ja vajalik info kõigi liiklejate jaoks alates pere kõige pisematest.

Maanteeameti tellimusel valminud infosüsteem pakub laia valikut mitmesuguseid materjale, infot ürituste ja tegevuste kohta ning huvitavaid teste oma teadmiste kontrolliks. Lehel olevad vanusegrupid näitavad sinna kogutud materjali sihtgrupi vanust, kuid on väga kasulikud lugeda ka lapsevanemale ja õpetajale. Õpetajatele suunatud metoodilised ja õppematerjalid on leitavad täiskasvanute rubriigis.

Liikluskasvatus.ee avati 2014. aasta jaanuaris. Lehekülg on pidevas täiendamises ja arendamises, kindlasti tasub mõne aja järel tagasi tulla, et uute materjalidega tutvuda.

Ohutut liiklemist!

Veinika Lemsalu
liiklusõpetaja

Eesti Energia ettevõtlikkusideede konkursi ENTRUM Põhja-Eesti 2014 tulemused
Sunday, 15.06, lisas kylli

entrum_ettevotlike_noorte_algatus_logo.jpgENTRUM Põhja-Eesti 2013/2014 hooaeg jõudis lõpuni. Kokku osales tänavu ENTRUM inkubatsiooniprogrammis ja konkursil 573 noort Tallinnast, Harjumaalt, Läänemaalt, Raplamaalt ja Järvamaalt. Peažürii sõnul ideede tase ja noorte pühendumus olid väga suur ning parimate valimine ei olnud kergemate ülesannete hulgast. 

Kuristiku gümnaasiumist jõudsid ENTRUM ettevõtlikkusprojektide konkursi finaali järgmised õpilased: Start-up Supernova tegevjuht Riina Meldre ja juhatuse liige Taavi Pleiats. Palju õnne!

Ettevõtlikkusideede konkursi finaali pääses 52 erineva kooli õpilast (kokku 171 finalist). Tallinna Kuristiku Gümnaasium tuli üldarvestuses 2 finalistiga 26.-36. kohale. Eesti kõige ettevõtlikuma kooli 2014 tiitli sai Saue Gümnaasium Harjumaalt (20 finalisti). 

Kuristiklased riigikaitselaagris
Wednesday, 04.06, lisas kylli

8238.jpg_frame.pngVahipataljoni ja MTÜ Riigikaitse Rügement korraldatud riigikaitselaagris osales sel kevadel ligi 300 õpilast Tallinna 21. koolist, Tallinna reaalkoolist, Tallinna kesklinna vene gümnaasiumist, Gustav Adolfi gümnaasiumist, Kuristiku gümnaasiumist, Sikupilli gümnaasiumist ja Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolist.

Kolme päeva jooksul said õpilased ülevaate  ajateenistuses ees ootavast, õppisid toimetulekut välitingimustes, orienteerumist, rivisamme, üksikvõitleja liikumisviise, maskeerimist, käemärkide abil suhtlemist ning ümbritseva keskkonnaga arvestamist. Õpilastest moodustati kaks kompaniid, mida juhtisid riigikaitse õpetajad.
MTÜ Riigikaitse Rügement korraldab riigikaitseõpetust ja huviringe koolides ning riigikaitselisi koolitusi. Koostöös Vahipataljoniga korraldab ühing riigikaitselaagreid mitmendat aastat, nii suure hulga osalejatega laager toimus esmakordselt.
 
Kaitseväe juhataja kindralmajor Terras ütles seitsme kooli riigikaitselaagri lõpurivistusel, et riigikaitseks ei ole vaja ainult relvi, oluline on ühtekuuluvustunne ja toetus riigi kaitsjatele: „Kolm päeva riigikaitselaagris on teinud teist paremad kodanikud. Näen teie silmis väsimust ja magamatust, soovi saada harjumuspärast toitu ja minna end sooja vee alla pesema. Kindlasti oskate nüüd enam hinnata neid igapäevased väärtusi ning nende inimeste panust, kes hoolitsevad, et meie elu oleks turvaline.“ Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* Kummardus bändile Bravo

* Muutus algab minust!

* "Tehke seda, milles päriselt head olete!"

* Miks ja kuidas hoida eesti keelt?

* Artikli kirjutamine Vikipeediasse - see on imelihtne?!Vaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


SpordiedetabelKuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii