Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

7. veeb - Spordipäev
16. veeb - Tagasi kooli
20. veeb - Aktiivõppe päev
21. veeb - Eesti mäng
23. veeb - EV aktused

Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Tagasi kooli 2018 20.02
Õpilaste luuletused Eesti 100. sünnipäevaks 19.02
Õpetajate luuletused Eesti sünnipäevaks 18.02
 
Viimased pildialbumid
Tagasi kooli 16. veebruari...
Sõbrapäev 14. veebruaril...
Algklasside spordipäev 22...
Reaalainetenädala konvere...
Jõulurahu 4. detsembril 2...
 
KiirviitedKalenderOutlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
17.02 – Liidia Kuusksalu
18.02 – Kati Lepp
24.02 – Siiri Aiaste
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool


Esileht » Uudised » Aasta 2011 » Detsember 2011 » Itaalia reis
Itaalia reis

4.-9. detsembril toimus Comeniuse projekti koosolek Itaalia väikeses linnas Vastos, kus käisid kohal õpetajad Mall Koppel ja Natalja Kutšinskaja ning neli õpilast 10. ja 11. klassist.  Projektitööga seotud õpilased ja õpetajad olid kohale tulnud veel ka Lätist, Rumeeniast ja Türgist.

Esimene päev meie reisist kulus põhiliselt Vastosse jõudmiseks. Õhtul, kui lõpuks saabusime, kohtusime oma võõrustajatega, nägime oma ajutist kodu ning läksime hiljem kõik koos pitsat sööma ja üksteisega tutvuma.

Teisel päeval läksime koos teistega esimesse tundi. Saime teada, et neil on nädalas enamasti 5 tundi, kool toimub ka laupäeviti ning õpetajad käivad nende koduklassis ja seetõttu pole iga vahetund kooli peal suurt ringijooksmist. Peale esimest tundi tervitas meid direktor ning inglise keele õpetaja ja meile tutvustati programmi.  Peale seda viidi meid autodega Termolisse ja Vasto Marinasse, kus nägime nende rannapiiri ja linna sümbolit, milleks oli naine, kes seisis kivil, mis oli ranna lähedal meres. Kui kõik oli nähtud, sõitsime tagasi Vastosse ja terve ülejäänud päev oli vaba.

Kolmandal päeval tehti meile ringkäik koolis ning kuulasime kohale tulnud õpetajate ja õpilaste esitlusi oma kooli ja projekti kohta. Meile esines ka nende kooli bänd kahe looga. Kõik esitlused kuulatud, oli meil mitu tundi vaba aega, peale mida saime kooli Sinises Toas süüa nii palju kui süda lustis. Kui kõigil oli lõunasöök söödud, anti kõikidele projektis osalejatele väike kingitus ja viidi seejärel autodega kohtumisele COTIR-i, kus kuulasime kahte esitlust. Päev hakkaski lõpule jõudma, aga enne seda külastasime veel muuseumi ning kohtusime Vasto linnapeaga, kes tervitas meid lühikese kõnega.

Neljandal päeval olime ühe tunni koolis ja läksime seejärel Punta Adercisse, kus saime jalutada mõnda aega rannal. Paljud korjasid merekarpe ja nautisid kuuma päikest. Käisime veel Trabocco Punta Tufanos ja sõime oma kaasavõetud lõunasööki. Peale seda suundusime suurde kaubanduskeskusesse, kus anti meile tunnike vaba aega ning siis sõitsime Pescarasse, kus õpetajad läksid muuseumi ning õpilased uudistasid lihtsalt poodides ja tänavatel. Õhtu lõppes sellega, et läksime natukeseks ajaks koju ning seejärel veel viimast korda kõik koos pitsat sööma ja hiljem linna jalutama. Koju jõudsime umbes veerand üks öösel.

Viies ehk viimane päev Vastos algas varakult, sest oli vaja enne kaheksat juba bussile jõuda. Bussijaamas olid kõik kohal, tehti pilte, räägiti veel natuke juttu ning mindigi selleks korraks lahku. Paljud meist arvasid, et see aeg jäi lühikeseks, sest alles hakkasime teineteist tundma õppima. Kui olime kõikidele "ciao" öelnud, siis järgnes kolmetunnine bussisõit. Meie grupp ning türklased jäid veel üheks päevaks Rooma, teised aga sõitsid lennujaama.

Muljed reisist olid kõigi jaoks väga positiivsed ning suur aitäh õpetaja Margarita Eerole, kes küll organiseeris kõike, kuid kahjuks ise ei saanud tervislikel põhjustel kaasa tulla.Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


SpordiedetabelKuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii