Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

13. dets 13.00 - Rammumees
     ja võimlemispidu 2018

13. dets 18.00 - UVpidu 1.-6. kl
19. dets 18.30 - Jõulukontsert
   Kaarli kirikusVaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Sportlikud tegevused 13. detsembril 10.12
Õpilaspilet 10.12
Maailmaharidusnädal meie koolis 10.12
 
Viimased pildialbumid
Maailmaharidusnädal 3.-7....
Haridustöötajate võrkpa...
Kohtulahingud inglise keel...
Isadepäeva kontsert 8. no...
Rebaste ristimise nädal 8...
 
KiirviitedKalenderOutlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
05.12 – Mall Vister
09.12 – Natalja Kedrov
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Foxacademy

Õpetaja.eu

Eesti 100 tamme

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool


Esileht » Uudised » Aasta 2011 » Detsember 2011 » Itaalia reis
Itaalia reis

4.-9. detsembril toimus Comeniuse projekti koosolek Itaalia väikeses linnas Vastos, kus käisid kohal õpetajad Mall Koppel ja Natalja Kutšinskaja ning neli õpilast 10. ja 11. klassist.  Projektitööga seotud õpilased ja õpetajad olid kohale tulnud veel ka Lätist, Rumeeniast ja Türgist.

Esimene päev meie reisist kulus põhiliselt Vastosse jõudmiseks. Õhtul, kui lõpuks saabusime, kohtusime oma võõrustajatega, nägime oma ajutist kodu ning läksime hiljem kõik koos pitsat sööma ja üksteisega tutvuma.

Teisel päeval läksime koos teistega esimesse tundi. Saime teada, et neil on nädalas enamasti 5 tundi, kool toimub ka laupäeviti ning õpetajad käivad nende koduklassis ja seetõttu pole iga vahetund kooli peal suurt ringijooksmist. Peale esimest tundi tervitas meid direktor ning inglise keele õpetaja ja meile tutvustati programmi.  Peale seda viidi meid autodega Termolisse ja Vasto Marinasse, kus nägime nende rannapiiri ja linna sümbolit, milleks oli naine, kes seisis kivil, mis oli ranna lähedal meres. Kui kõik oli nähtud, sõitsime tagasi Vastosse ja terve ülejäänud päev oli vaba.

Kolmandal päeval tehti meile ringkäik koolis ning kuulasime kohale tulnud õpetajate ja õpilaste esitlusi oma kooli ja projekti kohta. Meile esines ka nende kooli bänd kahe looga. Kõik esitlused kuulatud, oli meil mitu tundi vaba aega, peale mida saime kooli Sinises Toas süüa nii palju kui süda lustis. Kui kõigil oli lõunasöök söödud, anti kõikidele projektis osalejatele väike kingitus ja viidi seejärel autodega kohtumisele COTIR-i, kus kuulasime kahte esitlust. Päev hakkaski lõpule jõudma, aga enne seda külastasime veel muuseumi ning kohtusime Vasto linnapeaga, kes tervitas meid lühikese kõnega.

Neljandal päeval olime ühe tunni koolis ja läksime seejärel Punta Adercisse, kus saime jalutada mõnda aega rannal. Paljud korjasid merekarpe ja nautisid kuuma päikest. Käisime veel Trabocco Punta Tufanos ja sõime oma kaasavõetud lõunasööki. Peale seda suundusime suurde kaubanduskeskusesse, kus anti meile tunnike vaba aega ning siis sõitsime Pescarasse, kus õpetajad läksid muuseumi ning õpilased uudistasid lihtsalt poodides ja tänavatel. Õhtu lõppes sellega, et läksime natukeseks ajaks koju ning seejärel veel viimast korda kõik koos pitsat sööma ja hiljem linna jalutama. Koju jõudsime umbes veerand üks öösel.

Viies ehk viimane päev Vastos algas varakult, sest oli vaja enne kaheksat juba bussile jõuda. Bussijaamas olid kõik kohal, tehti pilte, räägiti veel natuke juttu ning mindigi selleks korraks lahku. Paljud meist arvasid, et see aeg jäi lühikeseks, sest alles hakkasime teineteist tundma õppima. Kui olime kõikidele "ciao" öelnud, siis järgnes kolmetunnine bussisõit. Meie grupp ning türklased jäid veel üheks päevaks Rooma, teised aga sõitsid lennujaama.

Muljed reisist olid kõigi jaoks väga positiivsed ning suur aitäh õpetaja Margarita Eerole, kes küll organiseeris kõike, kuid kahjuks ise ei saanud tervislikel põhjustel kaasa tulla.Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* Astumas Tammsaare jälgedes ehk kuidas abituriendid poole päevaga Põhja-Eestile ringi peale tegid

* "Ma usun tegutsemisse!"

* Lahkuv USA suursaadik: "Kõige rohkem jään igatsema eestlasi."

* 8.a ja 8.b hariv vaheajareis PeterburiVaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


SpordiedetabelKuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii