Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

13. dets 13.00 - Rammumees
     ja võimlemispidu 2018

13. dets 18.00 - UVpidu 1.-6. kl
19. dets 18.30 - Jõulukontsert
   Kaarli kirikusVaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Sportlikud tegevused 13. detsembril 10.12
Õpilaspilet 10.12
Maailmaharidusnädal meie koolis 10.12
 
Viimased pildialbumid
Maailmaharidusnädal 3.-7....
Haridustöötajate võrkpa...
Kohtulahingud inglise keel...
Isadepäeva kontsert 8. no...
Rebaste ristimise nädal 8...
 
KiirviitedKalenderOutlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
05.12 – Mall Vister
09.12 – Natalja Kedrov
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Foxacademy

Õpetaja.eu

Eesti 100 tamme

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool


Esileht » Uudised » Aasta 2011 » Juuni 2011
Juuni 2011

Lõpuaktused
Thursday, 17.11, lisas aivar

Teisipäeval, 21. juunil toimus nii põhikooli kui ka gümnaasiumi lõpuaktus. Mõlemal aktusel lausuti lõpetajatele palju sooje sõnu ning kingiti neile sületäite kaupa lilli. Ei saa mainimata jätta, kui kaunid olid sel päeval kõik vastsed vilistlased - nagu õienupud suvisel aasal!
 
Aktustel võtsid sõna direktor Raino Liblik, õppealajuhataja Siiri Aiaste, klassijuhatajad, külalised ja lõpetajad ise. Muusikaliste vahepalade eest kandsid hoolt Elise Olt, klaveril saatis Sirle Truu. Saalis ja koridorides sai suurelt ekraanilt jälgida ka ürituste videopilti. Tuult tiibadesse lõpetajatele ja ärge unustage ka Kuristiku kooli!

VEK Foto pilte saab tellida: 9. klass ja 12. klass.

Varsti tulevad ka meie kodulehele pildid. Samuti on võimalus tellida veel 12. klassi lõpetajate aastaraamatut. Täpsem info tkg.web[ät]mail.ee

Meie kool kaunistab XI noorte laulu- ja tantsupeo väravad
Thursday, 17.11, lisas aivar

XI noorte laulu- ja tantsupeo "Maa ja ja ilm" Ilmaväravate konkursi üheks võidutööks tunnistati meie kooli õpilaste tööd, autoriteks Kristina Kasvandik ja Sandra Michelle Tamm 9.a ja Kristin Metsmaa 8.r. Juhendaja kunstiõpetaja Diana Teder, töid aitab valmistada tööõpetuse õpetaja Jaan Reiners.

Meie kooli võidutööd lähevad lauluväljakule mereväravatele. Oru väravaid kaunistavad Kadrioru Saksa Gümnaasium ja Lasnamäe väravaid Arte Gümnaasium.

Loe ka Postimehes ilmunud artiklit PDF-vormingus.

Tänavu osaleb laulu- ja tantsupeol meie koolist mudilaskoor, poistekoor, 1. klassi ja 3.-4. klassi rahvatantsurühm Päripidi ja õpetajate naisrühm.

Täname Kultuurkapitali, kelle toetuse abil valmisid tantsurühma Päripidi 1. klassi poiste ning noorterühma poiste rahvariided. Uued riided andsid peole värsket  värvi juurde. Suured tänud ka kõikidele, kes andsid oma panuse rahvariiete valmimisele.

Tule kuulama ja vaatama! Laulupeo pilte saab tellida Vekfoto lehelt.

Lõpuaktused ja järgmine õppeaasta
Thursday, 17.11, lisas aivar

Meie kooli 9. klasside lõpuaktus toimub 21. juunil 2011 algusega kell 15.00.
12. klasside lõpuaktus samuti 21. juunil algusega kell 18.00. Mõlemad aktused toimuvad koolimaja aulas.

Dokumente 10. klassi võtame vastu 22. juunil kell 10.00 direktori kabinetis – kaasa lõputunnistuse originaal koos hinnetelehega. Aluseks on eelnevalt koostatud pingerida ja vabade kohtade jäämisel on võimalik kandideerida lõputunnistuse hinnete alusel.

Samuti võtame vastu uusi õpilasi kõikide klassiastmete vabadele kohtadele.

Alljärgnevalt nimekiri, mida peaks uuel õppeaastal esimesse klassi mineva lapse koolikott sisaldama:

Loe uudist edasi...

Peagaid tänab
Thursday, 17.11, lisas aivar

Lipupäeval 4. juunil olid paljud gaidid tulnud osa saama riiklikust lipuheiskamisest Kubereneri aias Toompeal. Gaidide esindus oli suurim kohalviibinud organisatsioonidest. Hellakestest gaideriteni täitsid rivid Eesti gaidide liidu lipu taga. Pidulikku sündmust olid kaema tulnud ka eestlased Kanadast - gaider Hilja Kuutma koos sõbranna Innaga.
Meie koolist osalesid gaidid Keidi Sagor, Kristina Kasvandik ja lipkonna juht Sergei Ošotin.

Meie kooli gaidid osalesid ka 14. juunil leinapäeva mälestustseremoonial Vabadussõja võidusamba juures. Lipuvalves olid Kadi Sagor, Keidi Katriin Rea, Liisbeth Horn, Miia Kraun, Inca Koronen.

9.r võidureisil Soomes
Thursday, 17.11, lisas aivar

Veiko Jõeääre soovil võttis 9.r klass osa Eesti Panga prognoosivõistlusest. Seal oli mitu vooru, kus tuli prognoosida midagi meie majandusest ja mis tuleb järgmises sektoris. Prognoosida sai eelmiste sekorite põhjal. Kui kõik voorud läbi olid, tuli meile kiri, et me võitsime prognoosivõistluse ja saame nüüd tasuta reisi Soome.

24. juuni hommikul kell 8.00 väljus sadamast laev Soome. 10.30 saabus laev Helsingisse Katajanokka sadamasse. Läksime bussi peale ja sõitsime Soome Panga rahamuuseumisse, kus oli põnevaid väljapanekuid raha ajaloost, Soome paberrahad erinevate kunstnike kujunduses. Samuti oli seal EURO kavandid. 12.30 ootas meid lõunasöök hotell Arturi restoranis. Seal oli meil tund aega söömiseks ja seejärel suundusime Heureka teaduskeskusesse. Heurekas oli väga palju erinevaid väljapanekuid nagu jalgrattasõit köiel, liigutavad saurused, ruum, mis demonstreeris maavärinat, sai tõsta autot ja palju muud. 14.30 olime oodatud vaatama rottide korvpalli, mis tundus mõttetu. Rotid lihtsalt võtsid palli ja toppisid selle läbi rõnga, selle eest said nad maiust. 16.00 külastasime planetaariumit ja vaatasime filmi „Reis tähtede juurde“. 17.30 sõitsime tagasi Helsingisse. Linnas oli meil kaks tundi vaba aega ja siis läksime tagasi laeva peale. Tallinna sadamasse jõudsime 12.00 öösel.

Martin Jaago, 9.r

Näitering esines Vanalinnapäevadel
Thursday, 17.11, lisas aivar

Käesoleva õppeaasta algklassi näiteringi tegemistele pani punkti esinemine Vanalinnapäevadel Tornide väljakul. Mängisime hästi selgeks õpitud “Väikest merineitsit”. Ilm oli südasuviselt soe. Lava oli suur ja avar. Esmakordselt saime kasutada ka mikrofone.

Kohale oli tulnud hulk väkeseid fänne. Nende hulgas ka meie endi väikesed õed ja vennad. Publik ronis kibekiirelt kõrgetest lavatreppidest üles ja püüdis muinasjututegelasi oma käega katsuda. Oli huvitav kogemus. Soovime kõigile head suve!

Kõigi näiteringi liikmete nimel: Mikk Lahesalu ja Raimond Elhi

Tublid lõputa lugude kirjutajad
Thursday, 17.11, lisas aivar

Maikuus osalesid meie kooli 2.a ja 3.b klass "Lõputa lugude" kirjutamise võistlusel, mille korraldas Tallinna Keskraamatukogu Tallinna koolide 1.-6. klasside õpilastele. Žürii tegi laekunud töödest valiku ning sõelale jäi neli meie kooli õpilast: Triinu Orgmäe ja Martti Viitkar 3.b klassist ning Sten Kaskman ja Gregor Ojaveer 2.a klassist.

Võistluse lõpetamine ja parimate autasustamine toimus 1. juunil Tallinna Loomaaaia lastekaitsepäeval Tallinna Keskraamatukogu Looduse lugemissaalis. Võistlusele laekus nooremast vanuserühmast (1.-3. klass) 129 tööd, millest 22 leidsid äramärkimist.
1.-3. klasside üldarvestuses sai 3. koha Sten Kaskman 2.a klassist. Tema lõputa lugu kandis pealkirja „Õun ja seeme”. Parimad jutud luges ette VAT-teatri näitleja Tanel Saar.
Parimaid lõputa lugusid lugeda ning auhinnaüritusel tehtud pilte saab vaadata keskraamatukogu koduleheküljelt aadressil www.keskraamatukogu.ee/lasteleht.

Mõnus pidu meie kooli õuel
Thursday, 17.11, lisas aivar

Neljapäeval, 26. mail toimus meie kooli sisehoovis 24. Kuristiku gümnaasiumi tantsu- ja laulupidu. Pidu oli pikem kui tavaliselt, kestes ligi kaks tundi - kokku esitati 31 tantsu ka laulu. Loomulikult astusid üles kõik meie kooli tublid tantsurühmad ja koorid, kelle seast mitu esineb ka juuli alguses toimuval Eesti koolinoorte laulu- ja tantsupeol. Külalisteks olid seekord Kivila lasteaia tantsulapsed ja Lasnamäe Üldgümnaasiumi võimlejad. Lisaks laulule ja tantsule sai vaadata õpilastööde näitust ja osta raamatuid heategevuslikul laadal. Aitäh kõigile rühmade ja kooride juhendajatele ja huvijuht Kristile, kes sellise mõnusa peo korraldasid!

Täname Kultuurkapitali, kelle toetuse abil valmisid tantsurühma Päripidi 1. klassi poiste ning noorterühma poiste rahvariided. Uued riided andsid värsket värvi peole juurde. Suured tänud ka kõikidele, kes andsid oma panuse rahvariiete valmimisele.

Vaata pilte.

Mart Veliste tublimate tunnustamisel Lillepaviljonis
Thursday, 17.11, lisas aivar

31. mail toimus Tallinna koolide parimate olümpiaadidel osalenud õpilaste autasustamine Lillepaviljonis. Meie koolist oli seal 12.b klassi õpilane Mart Veliste, kes sai üleriigilisel majandusolümpiaadil kolmanda järgu diplomi. Mart Veliste juhendaja on meie kooli geograafia- ja majanduseõpetaja Ele-Marika Sooväli.Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* Astumas Tammsaare jälgedes ehk kuidas abituriendid poole päevaga Põhja-Eestile ringi peale tegid

* "Ma usun tegutsemisse!"

* Lahkuv USA suursaadik: "Kõige rohkem jään igatsema eestlasi."

* 8.a ja 8.b hariv vaheajareis PeterburiVaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


SpordiedetabelKuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii