Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

13. dets 13.00 - Rammumees
     ja võimlemispidu 2018

13. dets 18.00 - UVpidu 1.-6. kl
19. dets 18.30 - Jõulukontsert
   Kaarli kirikusVaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Sportlikud tegevused 13. detsembril 10.12
Õpilaspilet 10.12
Maailmaharidusnädal meie koolis 10.12
 
Viimased pildialbumid
Maailmaharidusnädal 3.-7....
Haridustöötajate võrkpa...
Kohtulahingud inglise keel...
Isadepäeva kontsert 8. no...
Rebaste ristimise nädal 8...
 
KiirviitedKalenderOutlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
05.12 – Mall Vister
09.12 – Natalja Kedrov
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Foxacademy

Õpetaja.eu

Eesti 100 tamme

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool


Esileht » Uudised » Aasta 2011 » Oktoober 2011
Oktoober 2011

Ilmub Kresku uus number
Wednesday, 19.10, lisas aivar

Neljapäeval, 20. oktoobril ilmub selle õppeaasta esimene Kresku. Ajalehes on palju huvitavat lugemist: loomulikult on juttu Raadiku tänava koolimajast, remondist, aga ka rebastest, uutest õpetajatest, õpetajate suvistest tegemistest, kooli kõrvalt töötamisest, õpetajate päevast ja paljust muust. Lehes on tupsudele ehk noorematele kuristiklastele piltmõistatus, mille lahendajate vahel loositakse välja auhinnad!

Lehte saab osta valvelauast tädi Maie käest. Leht maksab 0,4 eurot (40 senti).

Tule sulgpalli trenni
Sunday, 16.10, lisas aivar

8.r klass käis telemajas
Thursday, 13.10, lisas aivar

etv_sept11.jpg8.r klass külastas televisioonimaja. Kohe uksest sisse astudes leidsime ennast Rein Marani näituselt, mis kajastas loodusfilmide tegemist. Edasi suundusime erinevatesse stuudiotesse, mida üürivad ka teised Eesti telekanalid oma saadete valmistamiseks. Saateid tehakse nii otseülekandena kui ka salvestatakse ette, mida töötajad omavahel nimetavad "purki panemiseks".

Järgmisena külastasime telemaja muuseumi, kus saime proovida ise saate tegemist, ning seejärel nukutuba, kuhu oli üles pandud nii meie kui ka meie vanemate lapsepõlvest armsaks saanud tegelased. Tippsündmuseks sel päeval oli juhuslik kohtumine Reet Linnaga autoparklas, kui me parasjagu olime teel uudistama uut ülekandejaama Iiris.

Oliver Martin Grand

Vaata pilte.              

Tule tantsima
Monday, 10.10, lisas aivar

Kuristiku Gümnaasiumi õpetajate segarühm ootab enda seltsi uusi tantsuhuvilisi. Juhendaja on tuntud rahvatantsuõpetaja ja rahvakultuuri edendaja Kalev Järvela. Trennid toimuvad neljapäeviti kell 18.00-20.00 Lasnamäel Kärberi 9. Alates novembrist Raadiku 10.

Näitus Lindakivis ja kunstiring
Sunday, 09.10, lisas aivar

Sel neljapäeval, 13. oktoobril alustab tööd kunstiring 3.-9. klassi õpilastele õpetaja Eve Neito juhendamisel. Töö toimub neljapäeviti kell 14.00-15.30 kunstiklassis A403. Palun kaasa võtta kaks harilikku pliiatsit tugevusega 2B ja teine 6B või 8B ning kustukumm. Lisaks 2 eurot, mille eest ostab õpetaja kunstiringi tarbeks paberit ja muid tarvikuid. 1.-2. klassid saavad kunstiga tegeleda pikapäeva raames.

Kultuurikeskus Lindakivi näitusesaalis on üles pandud Lasnamäe üldhariduskoolide õpilastööde näitus „Minu kodulinn on kultuuripealinn Tallinn”. Näitus hõlmab 1.-12. klassi õpilaste töid kunsti, käsitöö ja tööõpetuse valdkonnast, muuhulgas ka meie kooli õpilaste tööd.

Avamine koos autasustamisega toimus 4. oktoobril 2011, oma tööde eest aukirjad ja raamatud said Mari Stepanjan 9.r käsitöös, Siiri Nilsk 11.a kunstiõpetuses, Greete Aljas 12.a kunstiõpetuses ja Karl-Erik Kiipsaar 12.a kunstiõpetuses. Näitus toimub Kultuurikeskus „Lindakivi” näitusesaalis (Koorti 22) 3.-15. oktoobril 2011.

AKTUR jätkub
Sunday, 09.10, lisas aivar

Ka sel aastal jätkub AKTUR ehk Aktiivse ja turvalise koolipäeva projekt. Käesoleva õppeaasta tegevuskavaga saab tutvuda siin.

Vasta küsitlusele ja võida auhind
Friday, 07.10, lisas aivar

Poliitikauuringute keskus Praxis ja Eesti Noorsootöö Keskus paluvad Teie abi, et uurida, millistes noorsootöö tegevustes (huviringid, noortekeskused, malevad, noorteorganisatsioonid jms) noored osalevad, kui sageli ja miks. Uuringu tulemused aitavad planeerida noorte vaba aja veetmise võimalusi nii, et need oleksid paremini kooskõlas noorte huvide ja ootustega. Küsimustiku täitmine võtab aega ligikaudu 45 minutit. Küsimustiku täitnute vahel loositakse välja auhinnad: 10 sulgpallikomplekti, 10 lendavat taldrikut, 8 tassi ja 20 võtmehoidjat. Küsitlus on avatud 6.-27. oktoobrini.

Küsitlusankeet õpilastele: http://ankeet.klaster.ee/noored.

Küsitlusest saavad osa võtta ka lapsevanemad, aega kulub küsimustele vastamiseks umbes 15 minutit.

Küsitlusankeet lapsevanematele: http://ankeet.klaster.ee/lapsevanemad.

Esikoht ülelinnalisel liikluspäeval!
Friday, 07.10, lisas aivar

Teisipäeval, 4.oktoobril oli Merivälja koolis ülelinnaline liikluspäev, kus võisteldi kahel alal: viktoriinis ja jalgratta vigursõidus. Meie kooli esindasid 4.b klassi õpilased Paula Valdna, Martti Viitkar, Artjom Korot ja Triinu Orgmäe. Meie õpilased võitsid 1. koha - said suure karika, diplomi ja uhke liiklusteemalise lauamängu. Palju õnne võistlejatele ja õpetaja Veinika Lemsalule!

Meie kooli innovaatiline õpetaja
Thursday, 06.10, lisas aivar

Kolmapäeval, 5. oktoobril 2011 toimus Tallinna Raekojas õpetajate päeva pidulik tähistamine, kus pealinna tublimatele õpetajatele anti üle Tallinna aasta õpetaja, innovaatilise õpetaja, e-õpetaja ja noore õpetaja tunnustused ning parimale kooli- või lasteaiajuhile omistatakse Tallinna aasta haridusasutuse juhi tiitel. Õpetajaid tervitasid ja tunnustused andsid üle Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula ning Tallinna Haridustöötajate Ametiühingu Liidu esimees Evi Veesaar.

Innovaatilise õpetaja 2011 tunnustuse ja auhinna sai ka Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi klassiõpetaja Viia Hang.

Loe uudist edasi...

Kuuendikud Aegviidus metsapäeval
Tuesday, 04.10, lisas aivar

aegviidus_sept11.jpgIlusal sügisesel septembripäeval käisid 6.a ja 6.b klass Aegviidus „Metsapäeval". Sinna sõitsime bussiga umbes poolteist tundi. Kohale jõudes ootas meid ees armas pisike talumajake. Hiljem selgus, et see oli tegelikult minimuuseum. Majakeses oli palju loomatopiseid.

Sisenedes pandi meid istuma  ühe laua taha, kus giid meile metsast rääkis. Tegime ka väikese grupitöö, kus igaüks pidi valima ühe pildi metsa istutamisest, ning seejärel pidime need õigesse järjekorda panema. Peale mõneminutist pusimist sai siiski asi kokku. Kui giid jutu lõpetas, siirdusime teisele korrusele, kus oli üles pandud loodusfotod. Tõeliselt ilusad pildid olid.

...

Õpetajate päev 5. oktoobril
Monday, 03.10, lisas aivar

Kolmapäeval, 5. oktoobril toimub meil õpetajate päev. Sel päeval annavad tunde 12. klasside õpilased, 11. klasside õpilased on aga lasteaia kasvatajad. Ka õpetajatele toimub kolm tundi, kus neid harivad ja kasvatavad abituriendid. Tunnid on 35-minutilised, toimuvad 5 esimest tundi. Lühendatud tundide ajakava näed kooli päevakavast. Kell 12.00 on kõik päris-õpetajad oodatud aulasse.

Lastevanemate üldkoosolek 3. oktoobril
Sunday, 02.10, lisas aivar

Lastevanemate üldkoosolek toimub oktoobrikuu esimesel esmaspäeval, 3. oktoobril kell 18.30 aulas. Pärast üldkoosolekt toimuvad klassikoosolekud.

Koosoleku teemadeks on Tallinna Kuristiku Gümnaasium õppeaastal 2011-2012 ning kooli renoveerimine ja kolimine.Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* Astumas Tammsaare jälgedes ehk kuidas abituriendid poole päevaga Põhja-Eestile ringi peale tegid

* "Ma usun tegutsemisse!"

* Lahkuv USA suursaadik: "Kõige rohkem jään igatsema eestlasi."

* 8.a ja 8.b hariv vaheajareis PeterburiVaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


SpordiedetabelKuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii