Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

24.-27. sept - Liikumise nädal
28. sept - Teadlaste päev
5. okt - Õpetajate päev


Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Huviringid 18.09
2018-2 Üldkoosolek, 11. september 2018 17.09
Õpetajad 16.09
 
Viimased pildialbumid
11. klassi äriideede esit...
Tallinna Nobenäpp 3. mail...
Võistlusmäng Autobahn 16...
Rohelise kooli prügi sort...
Eesti Vabariik 100 aktused...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
24.09 – Veinika Lemsalu
24.09 – Peeter Podelsky
25.09 – Jüri Lepp
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Foxacademy

Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool






Esileht » Uudised » Aasta 2011 » November 2011 » Registreeru rammumehele ja võimlemispeole! » Võimlemispeo 2011 info

Tutvu meie kooli huviringidega siin...

Võimlemispeo 2011 info

Hetkel registreerunud (seisuga 14. detsember 0.15):

  • 6.a - grupp "Wild Cats" tants "Wild Cats Dance" - Lauret Uustalu - A ja B - muusika PUUDUB
  • 6.b - tants "Desire" - Jaana Persidski - A ja B
  • 7.a1 - grupp "7A tüdrukud" - Kariina Adamberg - A ja B
  • 7.a2 - tants "Vanad ja kobedad" - Riina Meldre - A ja B
  • 7ab - Jana Savisko - A
  • 8.a - grupp "Laughing People" - Adelia Nugis - A
  • 8.a - tants "La Sylphide" - üksikesineja Elina Parkassevitsh - milline UKS?
  • 8.r - grupp "Moustache Men" - Anna Solts - A ja B - muusika
  • 9.a - Kerstin Vnukova - A
  • 9.r - tants "Elvis Presley V sümfoonia" - Mari Stepanjan - A
  • MMK trio - tants "life" - Kaija-Liis Kattai - A ja B
  • 10.a - grupp "Hypnosis and Dudes" - Maria Bogdanovitš - A ja B
  • 10.b - üksikesineja Hellika Bekker - B
  • 10.b - Dmitri Komosko - A ja B
  • 11.a - tants "Suva sellest aastast - tähtis on järgmine" - Sirena Pruus - A ja B
  • 12.ab - Helen Kotkas - A ja B

Muusika palun saata MP3 formaadis aivar[ät]smail.ee. Samuti lisa kahe isiku kontaktandmed (e-post, telefon), kui pole seda juba teinud.

Peaproov

Peaproov toimub kolmapäeval, 14. detsembri õhtul. Vali välja sobilik aeg ja anna sellest teada aivar[ät]smail.ee aadressile.

Kas teie muusika / (vajadusel) grupi nimi on saadetud?

Aeg Grupp
18:20

7ab - Jana Savisko - A

18:30

10.a - grupp "Hypnosis and Dudes" - Maria Bogdanovitš - A ja B

18:40

8.r - grupp "Moustache Men" - Anna Solts - A ja B - muusika PUUDUB

18:50 7.a1 - grupp "7A tüdrukud" - Kariina Adamberg - A ja B
19:00 6.b - tants "Desire" - Jaana Persidski - A ja B
19:10 10.b - üksikesineja Hellika Bekker - B
19:20 9.r - tants "Elvis Presley V sümfoonia" - Mari Stepanjan - A
19:30 -kinni-
19:40 7.a2 - tants "Vanad ja kobedad" - Riina Meldre - A ja B
19:50

10.b - Dmitri Komosko - A ja B

20:00
20:10 -kinni-   
20:20

6.a - grupp "Wild Cats" tants "Wild Cats Dance" - Lauret Uustalu - A ja B - muusika PUUDUB

20:30
20:40
20:50

8.a - tants "La Sylphide" - üksikesineja Elina Parkassevitsh - milline UKS?

21:00 -kinni-
21:10

8.a - grupp "Laughing People" - Adelia Nugis - A

21:20 12.ab - Helen Kotkas - A ja B
21:30

11.a - tants "Suva sellest aastast - tähtis on järgmine" - Sirena Pruus - A ja B

21:40

9.a - Kerstin Vnukova - A

 

Esinemisjärjekord

Rammumeeste I ala: 24kg sangpommi rebimine

6.-7. klasside omaloomingulised kavad:
•7.a1 - grupp "7A tüdrukud" - Kariina Adamberg - A ja B
•6.a - grupp "Wild Cats" tants "Wild Cats Dance" - Lauret Uustalu - A ja B - muusika PUUDUB
•6.b - tants "Desire" - Jaana Persidski - A ja B
•7ab - Jana Savisko - A
•7.a2 - tants "Vanad ja kobedad" - Riina Meldre - A ja B

Rammumeeste II ala: selili kangi surumine (80kg)

8.-9. klasside kavad:
•8.a - grupp "Laughing People" - Adelia Nugis - A
•8.r - grupp "Moustache Men" - Anna Solts - A ja B - muusika
•8.a - tants "La Sylphide" - üksikesineja Elina Parkassevitsh - milline uks?
•9.r - tants "Elvis Presley V sümfoonia" - Mari Stepanjan - A
•9.a - Kerstin Vnukova - A


Rammumeeste III ala: raskuse tassimine

Gümnaasiumi kavad:
•10.a - grupp "Hypnosis and Dudes" - Maria Bogdanovitš - A ja B
•MMK trio - tants "life" - Kaija-Liis Kattai - A ja B
•10.b - Dmitri Komosko - A ja B
•10.b - üksikesineja Hellika Bekker - B
•11.a - tants "Suva sellest aastast - tähtis on järgmine" - Sirena Pruus - A ja B
•12.ab - Helen Kotkas - A ja B

Rammumeeste autasustamine

Võimlemispeo kavade autasustamine on esmaspäeval, 19. detsembril kell 17.00, kui algab jõuluõhtu 6.-12. klassidele.



Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* "Ma usun tegutsemisse!"

* Lahkuv USA suursaadik: "Kõige rohkem jään igatsema eestlasi."

* 8.a ja 8.b hariv vaheajareis Peterburi

* Kanal 2 ja Postimees kaks kärbest ühe hoobiga



Vaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


Spordiedetabel



Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii